Διατίθενται συνθέσεις και διαδικασίες με επαγγελματική καθοδήγηση βήμα προς βήμα.

byczyborsuk

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 6, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας. Πώς αυτό θα ήταν κερδοφόρο για τον πελάτη; Η καθοδήγησή σας περιλαμβάνει τη βοήθεια στην ταξινόμηση των αντιδραστηρίων, του εξοπλισμού, τον τρόπο εύρεσης πελατών; Ποια ακριβώς σύνθεση φαρμάκων μπορείτε να διδάξετε; Γνωρίζετε πώς είναι η αγορά αντιδραστηρίων στην ΕΕ;
 

Stiluvu

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ο πελάτης απάτης το άφησε...καλύτερα....
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Ναι, τέτοιες υπηρεσίες θα πρέπει να πληρώνονται όπως η δική σας, διότι σε πολλές χώρες η παραγωγή ναρκωτικών σε πολλές χώρες οδηγεί σε πολύ μακρά χρόνια φυλάκισης, ακόμη και στη θανατική ποινή. Στις μέρες μας, όλοι θέλουν τα πάντα δωρεάν επειδή το αξίζουν και δεν μπορείτε πραγματικά να ελέγξετε ποιος βρίσκεται στην άλλη πλευρά της οθόνης. Ομοίως, μπορείτε να ζητήσετε δωρεάν ναρκωτικά και να παίρνετε ναρκωτικά δωρεάν για χρόνια. Τι δουλειά έχει ο έμπορος σε αυτό; πάει κάποιος στο μαγαζί και του δίνει δωρεάν φαγητό; Υπάρχουν πολλές μέθοδοι peoduction, mdma, meth, mef ή fent, αλλά πολύς χρόνος που δαπανάται και οι συνθέσεις οδηγούν μόνο σε αποτελέσματα. Πολλοί άνθρωποι χρειάζονται έναν δάσκαλο, και είμαστε άνθρωποι και έχουμε επίσης τη δική μας ιδιωτική ζωή, όχι μόνο το Διαδίκτυο. Έτσι συμφωνώ μαζί σας, οι συνθέσεις πρέπει να πληρώνονται για μεγάλους παίκτες και όχι για παιδιά που κάθονται σε τέτοια φόρουμ χωρίς γονική επίβλεψη.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Και τι συμβαίνει όταν πλήρωσα 7250 ευρώ και προκειμένου να με φέρει έξω από escrow αξίζει πληρωμή προπληρωμής για να αγοράσει πρόδρομος και τώρα 7250 ευρώ είναι στο πορτοφόλι του, είναι σύντομα 50 ημέρες που υπόσχεται κάθε εβδομάδα να παρέχει κομμάτι αποστολής (όπως οι δύο πρώτες συμφωνία σε escrow όπου πρόστιμο), αλλά ποτέ δεν το σεβασμό και να συνεχίσει να ψέματα για μένα....I ve ζήτησε παρακαλώ 60% επιστροφή χρημάτων, τίποτα πίσω στο πορτοφόλι μου ακόμα, καλά κάνει btcbboss2022 ...Αν λέω μαλακίες δώστε μου μια απόδειξη ότι θα στείλετε αυτό που αναμενόταν, χθες για πέμπτη φορά υποσχεθήκατε ότι το αντικείμενο είχε αποσταλεί και έχετε track αλλά για άλλη μια φορά δεν πήρα τίποτα...Δεν θέλω πόλεμο απλά ζητάω επιστροφή του 60% των bitcoin που πληρώσατε στο πορτοφόλι σας πίσω στο πορτοφόλι μου και η συμφωνία έκλεισε και δεν θα σας ξαναμποτάρω πια

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς ούτως ή άλλως είναι τεράστια απώλεια για μένα:(

(δεν είναι αλήθεια στοιχείο δεν αποστέλλονται μία φορά κέρδος)
 
Last edited:

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Αν δεν έχετε γεννηθεί για να μαγειρεύετε, γιατί το κάνετε.🤔😉 . Αυτό δεν είναι ωραίο, μεγάλο φορτίο χρημάτων , , , δεν ήξερα ότι υπήρχε μια αγορά για τέτοιες τιμές., Διδάσκω πριν από χρόνια τα ανίψια μου και hes συμμαθητές μου στην τάξη πώς να μαγειρεύουν,. ακριβώς όπως η Grand μου pah😂 αστειεύομαι,
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Αδερφέ, μια ηλίθια ερώτηση. Καθώς υπάρχει έλλειψη 99,9% ακετόνης τώρα, πρέπει να στεγνώσω 98,5 (καθαρότητα που υπολογίζεται από το σημείο βρασμού) από το παντοπωλείο. Δοκίμασα να την στεγνώσω με MgSO4 για πρώτη φορά στη ζωή μου. Έλεγξα το αποτέλεσμα με MDMA HCL.
Σε 100 ml της "ξηρής" μου ακετόνης διαλύθηκαν 0,5 gr.
Είναι φυσιολογικό ή πρέπει να είναι πιο ξηρό;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Νομίζω ότι το άνυδρο θειικό νάτριο θα λειτουργήσει καλύτερα σε αυτή την περίπτωση.
Ούτως ή άλλως τα 0,5gr εξαρτώνται από το πόσο ήταν η αρχική ποσότητα.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Είναι ενδιαφέρον, αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν είναι όντως η περίπτωσή μου. Δεν έχω αρκετό χώρο για να διατηρώ αντιδραστήρια και διαλύτες για εβδομάδες. Ίσως στο μέλλον.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
3Α Το μοριακό κόσκινο είναι το μέσο ξήρανσης των ονείρων σας και θα αντικαταστήσει άλλα μέσα ξήρανσης στα περισσότερα από τα σενάριά σας
1. Είναι αδρανές και δεν αντιδρά με οξέα βάσεις αμίνες ή οτιδήποτε άλλο
2. Μπορεί να προστεθεί στον διαλύτη και είναι αρκετά επιλεκτικό λόγω της φύσης του. Θα απορροφήσει μόνο νερό και ενώσεις μικρότερες από το νερό (3 angstroms) δεν χάνει πλέον διαλύτη ή προϊόν. Η προσθήκη υπερβολικής ποσότητας δεν είναι επιζήμια.
3 είναι μεγάλα σωματίδια που μπορείτε να φιλτράρετε με ένα λεπτό σουρωτήρι
4. Είναι επαναφορτιζόμενο απλά ψήνετε το νερό από αυτό και το χρησιμοποιείτε ξανά και ξανά.
Ο καθένας με τον τρόπο του. Κάποιοι πάνε στο δάσος με μπουκάλια pop και καθαριστικό φρένων και άλλοι είναι εξοπλισμένοι με εργαστήρια που χρηματοδοτούνται από εταιρείες. Οι περισσότεροι από εμάς είμαστε κάπου στο ενδιάμεσο.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Βέβαια. Εγώ προσωπικά ψάχνω έναν τρόπο να αποκτήσω 99,9% ακετόνη σε τελική τιμή γύρω στα 10-15 EUR ανά 1L. Εάν δεν είναι απαραίτητο να διατηρηθεί ένας τέτοιος παράγοντας και η ακετόνη στην κατάψυξη για εβδομάδες θα εκτιμούσα μια τέτοια πρόταση.

Παρεμπιπτόντως, έχω δει κάποια ενδιαφέρουσα "έρευνα" (δεν μπορώ να τη βρω με το κλείσιμο του ματιού) αναφέρει ότι MgSO4 και ακετόνη αντιδρούν παράγοντας κάποιο τρίτο προϊόν. Οπότε αξίζει να μην κρατάς αυτό το στεγνωτικό μέσο σε ακετόνη για μεγάλο χρονικό διάστημα.
Ισχύει αυτό;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ξέρω ότι γενικά δεν αφήνεται σαν αναποδογυρισμένο σκάφος στον πάτο της κανάτας, αλλά φιλτράρεται αμέσως μόλις σταματήσει να συσσωρεύεται. Αλλά το MS μπορεί να αφεθεί και μάλιστα συνεχίζει να λειτουργεί στην κατάψυξη. Επίσης όταν ανοίγεις την κανάτα και χρησιμοποιείς λίγο, μπαίνει ατμοσφαιρικός αέρας και δεν είναι πια άνυδρο αλλά αυτό είναι ένα είδος ψευδούς σημαίας γιατί μερικά cc 50%rh αέρα θερμοκρασίας δωματίου χωράει μόνο 1 σταγόνα νερό το πολύ. Και ναι, αντιδρά με μερικά πράγματα, αλλά δεν το χρησιμοποιώ, οπότε δεν ξέρω τι από το κεφάλι μου
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Θα προσπαθήσω να ξαναβρώ αυτό το άρθρο μόνο για τα "αρχεία" αν έχω χρόνο. Εν συντομία, λέγεται ότι το MgSO4 που εκτίθεται για μεγάλο χρονικό διάστημα σε ακετόνη, παράγει διπλασιασμένο "κατοπτρικό" μόριο ακετόνης που έχει συγκεκριμένη μυρωδιά "μελιού". Έτσι, περιορίζεται η παραμονή του MgSO4 σε ακετόνη για μεγάλο χρονικό διάστημα. Αλλά δεν είμαι τέτοιος ειδικός για να επιβεβαιώσω αν είναι αλήθεια ή όχι. Απλά ένας προσεκτικός αναγνώστης.
 

Bellymaster420

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Το φάρμακο στο μάτι είναι πολύ δύσκολο να δώσει μια σφραγίδα xd. Γνωρίζω ότι η χημική ουσία εδάφους για τη συνταγή σαμπάνιας mdma μυρίζει σαν anijs, λικέρ, εκχύλισμα αμυγδάλου dextro / vanille. . Νομίζω ότι η κορυφή του κτιρίου mdma τι έχετε rght μπροστά στα μάτια σας,
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Γιατί δεν μου απαντάτε πια, σας άφησα 4 μηνύματα, υπάρχουν ακόμα και οι δύο παραγγελίες για αποστολή, έχετε διεύθυνση αποστολής, γιατί με μπλοκάρατε γιατί έχετε στο μυαλό σας να μην στείλετε τις παραγγελίες μου (εννοώ 7250 ευρώ), θα ανοίξω νέο νήμα σύντομα δεν με νοιάζει...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Κοιτάξτε, δεν δίνω δεκάρα για τις αναρτήσεις και τις απειλές σας- το τελευταίο φορτίο έφτασε σπασμένο. Αν νομίζετε ότι αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα, κάνετε μεγάλο λάθος. Δεν θα το στείλω με τον ίδιο τρόπο στην ίδια περιοχή, με τίποτα. Ψάχνω για άλλη μέθοδο αποστολής. Οπότε, αν θέλετε να περιμένετε, εντάξει. Αν όχι, μπορείτε να γράφετε χίλιες αναρτήσεις την ημέρα, δεν θα αλλάξει τίποτα. Επίσης, δεν πουλάω πια online, οπότε βρες το μόνος σου, είσαι τελείως τρελός όπως ξέρεις!
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Μια ερώτηση σχετικά με το pH του αποσταγμένου νερού.

Ξέρω, όλο το αποσταγμένο νερό που αγοράζω είναι ελαφρώς αλκαλικό, κυρίως 7,5, μερικές φορές 8,0.

Κανονικά ρυθμίζω το pH κατά την οξίνιση ως 3,0-5,0. Στη συνέχεια πλένω με ασετόν και εντάξει.

Αλλά όταν κάνω τελική κρυστάλλωση, παρατήρησα ότι το pH πέφτει στο 6,0-8,0. Έχει νόημα να ρυθμίσω το pH στο τελικό διάλυμα με μερικές σταγόνες HCl; Ή μήπως τέτοιο αλκαλικό νερό δεν χαλάει το υδροχλωρίδιο μου;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Δεν είναι η ίδια ρύθμιση του pH στο μείγμα ελεύθερης βάσης για τη δημιουργία όλης της HCL όσο το δυνατόν περισσότερο από το pH ενός διαλύματος HCL για την ανακρυστάλλωση
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Υποθέτω ότι δεν καταλάβατε σωστά την ερώτηση. Δεν πρόκειται για τα υπολείμματα της βάσης οξίνισης. Δεν υπάρχουν υπολείμματα βάσης.

Η ερώτηση αφορά τη διόρθωση του pH του νερού. Ξέρω ότι κάποιοι κάνουν διπλή απόσταξη για να πάρουν το νερό τέλειο 7,0, αλλά είναι ένας γαμημένος εφιάλτης. Μπορεί να προσθέσετε μερικές σταγόνες HCl στο νερό για να το ρυθμίσετε στο 6,0 πριν την προσθήκη του υδροχλωρίου; Ανησυχώ αν ένα τόσο ελαφρώς αλκαλικό νερό μπορεί να μετατρέψει κάποιο μέρος του υδροχλωριδίου σε βάση.

Συγγνώμη, μεγάλη ηλίθια ερώτηση.
 
Last edited:

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
αλλά το παρακάνετε. Σου συνιστώ να μελετήσεις τα βασικά της χημείας πριν κάνεις την ερώτηση. στο 8,0 ή στο 9,0 δεν θα μετατρέψει το άλας σε ελεύθερη βάση για όνομα του Θεού.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Πράγματι, δεν πρέπει να γίνεται υπερβολική υπερβολή. Για να ρυθμίσω το pH από το 8 στο 6 του 1L νερού χρειάζομαι μια σταγόνα ή κάτι τέτοιο λέει ο υπολογιστής. Αλλά αν αυτό δεν ενοχλεί - εντάξει.
 

baspk

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Σκέφτηκα για πολύ καιρό πώς να περιγράψω σωστά και αντικειμενικά την επιχειρηματική μας συνεργασία, αλλά στη συνέχεια αποφάσισα ότι θα ήταν καλύτερα να κάνω λιγότερα και μόνος μου.

Κοιτάζοντας μπροστά, θα πω ότι κάθε σεντ αξίζει να οδηγείται από το χέρι από το Α έως το Ω.
Στο παρελθόν είχα χρησιμοποιήσει κάποιον άλλον για να διδάξει τη σύνθεση μεθ και ήταν ένας εφιάλτης. Απώλεια αντιδραστηρίου, χρόνος, νεύρα. Δεν είμαι χημικός, είχα μια-δυο χρόνια εμπειρία με εφεδρίνη, αλλά αυτό είναι όλο.
Όταν στράφηκα σε αυτόν, μου εξήγησε τα πάντα λεπτομερώς, απάντησε σε όλες τις ηλίθιες ερωτήσεις μου, ακόμη και σε αυτές που δεν αφορούσαν αυτή τη διαδικασία. Συμπληρώσαμε το συμβόλαιο μεσεγγύησης, περίμενε υπομονετικά και μου έδωσε χρόνο να συγκεντρώσω όλα όσα χρειαζόμουν και ξεκινήσαμε. Ήταν παρών σε κάθε βήμα, εμβαθύνοντας πάντα στο τι ακριβώς έγινε και συμβούλευε για το ποιες εναλλακτικές υπάρχουν. Ακόμη και όταν τα κάναμε θάλασσα, μας έβγαλε από το χέρι και μας εξήγησε. Αμέσως νιώθεις ότι τα έχει κάνει όλα στην πράξη και τα ξέρει, και όχι μόνο θεωρητικά. Δείχνει πόσο πιο εύκολο είναι να το κάνεις αυτό σε πραγματικές συνθήκες. Μετά από αυτό, εξακολουθούσα να απευθύνομαι σε αυτόν για συμβουλές, πάντα υποδεικνύοντας κάτι που δεν ήταν πλέον σχετικό με τη συμφωνία μας.
Συνολικά, το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Σπουδαίος τύπος και εξαιρετική εξυπηρέτηση.
Σας ευχαριστώ και πάλι.

Υ.Γ. Συγγνώμη για τα αγγλικά μου, είναι όλα μεταφραστής
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Πρόκειται για μια έξυπνη υπηρεσία που πρέπει να προσφέρεται
 
Top