17 Σεπτεμβρίου 2023: Η ομάδα Flight-RCS συνελήφθη στη Θεσσαλονίκη, Ελλάδα! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Πρόκειται για τον ίδιο χρήστη. Παρακαλώ κρατήστε με ενήμερο
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ο ίδιος χρήστης ήταν τι;
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay Έχω δημοσιεύσει νωρίτερα από το όνομα χρήστη @thepriest επειδή δεν έχω πρόσβαση σε αυτό. Είμαι νέος εδώ στο φόρουμ και ανυπομονώ να γίνω ενεργός στην κοινότητα εδώ. Είμαι τόσο απογοητευμένος που μόλις έχασα την Πτήση, καθώς ήμουν έτοιμος να ξεκινήσω να τον εμπιστεύομαι επιχειρηματικά και βρήκα τον ιστότοπό του λίγο αργότερα. Έχω εξοικειωθεί με τα κανναβινοειδή και τα προϊόντα k2/μπαχαρικών και αναζητούσα μια αξιόπιστη πηγή προϊόντων όπως τα δικά του εδώ και χρόνια.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Γεια σου φίλε, καλώς ήρθες στο φόρουμ και ελπίζω να καλωσορίσεις στην κοινότητα :)

Είμαι σίγουρος ότι θα εμφανιστούν πολλοί πωλητές noids παντού, ΠΟΛΥ σύντομα! Είναι λυπηρό να τον βλέπουμε να φεύγει!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Είχα λοιπόν μια παραγγελία που στάλθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου, 6 μέρες πριν την προτομή η παραγγελία έφτασε στην Αμερική όπως την παρακολουθούσα καθημερινά αλλά μετά λέει ότι την έστελναν πίσω γιατί δεν υπήρχε διεύθυνση. Πήγε πίσω στις 4 Οκτωβρίου και δεν υπάρχουν άλλες πληροφορίες. Σήμερα βλέπω γιατί, αφού αποφάσισα να προσπαθήσω πραγματικά να μάθω τι συνέβη. Το θέμα μου είναι, είναι αυτή η παραγγελία μια πλήρης απώλεια καθώς συνέβη αυτή η τραγική κατάσταση...... Και εντάξει είναι έτσι ξέρει κανείς ποιος είναι αξιόπιστος σαν αυτούς για 5cl 5fadb
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Προσωπικά, αισθάνομαι ότι δεν θα μπορέσω να εμπιστευτώ κανέναν προμηθευτή όπως εμπιστεύτηκα την πτήση, ελπίζω να είναι καλός και ότι θα τα καταφέρει από όπου κι αν βρίσκεται το συντομότερο δυνατό. Πραγματικός άνθρωπος που κάνει πραγματικές δουλειές.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Ήσουν στο παλιό μας τηλεγράφημα; Αν ναι, θα έπρεπε να με ξέρεις. :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Σίγουρα ήμουν, μιλήσαμε μάλιστα λίγες φορές για τη ΝΕΠ καθώς με ενδιέφερε πολύ να τη σπουδάσω εκείνη την εποχή ^^
Δεν ξέρω αν θα με θυμάσαι όμως, αλλά έμαθα κάποιες καλές γνώσεις από εσένα.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Σίγουρα η πτήση ήταν η καλύτερη, ελπίζω κάποιος από τους συνεργάτες να το παραλάβει και σύντομα, διότι οι απατεώνες έχουν μια μέρα πεδίου. Αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζετε ή μια κατεύθυνση στην οποία μπορείτε να με οδηγήσετε, ενημερώστε με, καθώς αυτή η κατάσταση έχει σταματήσει τη ροή του 🤑💰 για μένα. Εκτιμώ την απάντηση και εύχομαι το καλύτερο για όλα τα εμπλεκόμενα μέρη καθώς γνωρίζω από πρώτο χέρι τι περνούν.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
στην πραγματικότητα συγγνώμη όχι δεν θυμάμαι τώρα, αλλά έχουμε μια νέα ομάδα telegram αν ενδιαφέρεστε μπορείτε να μου στείλετε pm για να συμμετάσχετε - αυτό δεν είναι διαφήμιση -
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Λοιπόν, αυτό είναι υπέροχο να το ακούσω, ενημερώστε με πού να πάω και πώς να αγοράσω, επειδή πρέπει να συμπληρώσω κάποιες παραγγελίες, καθώς είμαι στο τελευταίο μικρό απόθεμα από την πτήση που έφυγε. Είμαι έτοιμος όταν είσαι εσύ.
 
Top