Η σύνθεσή μου 3-CMC

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Μετά το πλύσιμο της βρώμικης σκόνης 3cmc με ασετόν και την ανακρυστάλλωση με μίγμα νερού ασετόν 1:2 το μόνο που έχω είναι λευκή ουσία σαν γλίτσα και δεν σχηματίζονται κρύσταλλοι, καμία ιδέα;
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
157
Reaction score
72
Points
28
Αυτό συμβαίνει όταν έχετε μετακινήσει το δοχείο και το διάλυμα ήρθε σε κίνηση, Απλά αφήστε το να σταθεί εκεί για λίγες ημέρες και περιμένετε.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Language
🇱🇹
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Όταν έκανα την αντίδραση με DCM, οι κρύσταλλοι αποδείχθηκαν αρκετά καθαροί και το βάρος που προέκυψε ήταν επίσης αρκετά καλό, ωστόσο με τον οξικό αιθυλεστέρα, φάνηκε σαν να υπήρχε ακόμα μη αντιδρών 2b3c, δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να βάλω περισσότερο διαλύτη ή μεθυλαμίνη, αλλά οι κρύσταλλοι βγήκαν πολύ βρώμικοι και λιπαροί χρησιμοποιώντας τον οξικό αιθυλεστέρα. έχετε καμιά γνώμη;
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Το σημείο βρασμού του οξικού αιθυλεστέρα είναι 77°celsius.τι θερμοκρασία ορίσατε;
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
41
Reaction score
3
Points
8
Το σημείο βρασμού του οξικού αιθυλεστέρα είναι 77°celsius.τι θερμοκρασία ορίσατε;
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ σας ευχαριστώ πολύ για τη συνεισφορά όλων των πληροφοριών. Ήταν πολύ χρήσιμες για μένα στην πρώτη μου προσπάθεια με το 4mmc. Χρησιμοποίησα 2b4m(50g), EthylAcetate και methylamineHCL. Ήταν μια μικρή παραγωγή καθώς δεν ήθελα να σπαταλήσω. Η απόδοσή μου ήταν περίπου 45%.
Συνολικά, είμαι πολύ ευχαριστημένος και ανυπομονώ να τελειοποιήσω τα πάντα. Ευχαριστώ και πάλι!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 114

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
7
Points
3
Ποιες άλλες μέθοδοι υπάρχουν για την παρασκευή molly, υπάρχουν εναλλακτικοί τρόποι που προτείνετε; Ποια μέθοδος είναι πιο δυνατή και προσιτή για τη γεωγραφία των ΗΠΑ. Είναι δύσκολο να παραγγείλω από ιστότοπους που ζητούν συνεχώς πληροφορίες για την επιχείρηση.. Έχω ακούσει για το 2b3chl υπάρχει τρόπος να αποκτήσω αυτό το προϊόν για να φτιάξω molly
 
Top