Question Πώς να μαγειρεύετε 2cb "tussibi"

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Γεια σας παιδιά.

Σκέφτομαι να αρχίσω να πουλάω τη "ροζ κοκαΐνη" ή το "tussibi" αλλά δεν ξέρω τίποτα για.

Αν κάποιος μου διδάξει πώς να το φτιάξω... θα το εκτιμούσα πολύ.

Ξέρω μόνο τις χρήσεις αλλά δεν ξέρω πώς να το κάνω...

Ευχαριστώ.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
μπορείτε να ελέγξετε με το drugsdata.org

δεν έχει καμία σχέση με το Shulgins 2C-B. Το "Tusi" ή "Pink" είναι ένα μείγμα κεταμίνης και MDMA, κάθε μάγειρας έχει διαφορετική αναλογία που χρησιμοποιεί για το μείγμα του. υπάρχουν επίσης μη ενεργά κοψίματα που δεν εμφανίζονται στα αποτελέσματα των δοκιμών αλλά έχει αναφερθεί αρωματική ουσία, χρωστική τροφίμων (φυσικά για την εμφάνισή του) και βιταμίνη Β12

Από τις προτομές στην Ισπανία δείχνουν κάποιο από τον εξοπλισμό που χρησιμοποιείται, φαίνεται ότι είναι μια απλή διαδικασία. Μπορεί να υπάρχουν κάποιοι τύποι στο φόρουμ που θα μπορούσαν να σας καθοδηγήσουν σε αυτή τη διαδικασία, αλλά ως επί το πλείστον μοιάζει με διαδικασία δοκιμής και λάθους όσον αφορά τις αναλογίες που χρησιμοποιούνται.

Εδώ είναι μερικά πρόσφατα αποτελέσματα του "Tusi" στο drugsdata.org


Κωδ: AC2022C054

Πωλείται ως: X
  • MDMA
  • Καφεΐνη
  • Κεταμίνη
  • Πρόδρομη ουσία Α της κεταμίνης
  • 100
  • 20
  • 20
  • 1
Σεπτέμβριος 23, 2022
Peoria, IL

Tusi
Κωδ: MDE2C

Πωλείται ως: Tusi
  • Κεταμίνη
  • Καφεΐνη
  • Πρόδρομη ουσία Α της κεταμίνης
  • MDMA
  • 9
  • 2
  • 2
  • 1
Σεπτέμβριος 21, 2022
Online

Pink Tuci
Κωδ: Κωδικός: Pink1

Πωλείται ως: Pink Tuci
  • MDMA
  • Καφεΐνη
  • Κεταμίνη
  • Πρόδρομη ουσία Α της κεταμίνης
  • 8
  • 7
  • 5
  • 1
Jul 07, 2022
Λος Άντζελες, CA

Pink Powder
Πωλείται ως: 2C-B
  • Κεταμίνη
  • MDMA

Σεπ 02, 2022
Βιέννη, Αυστρία


Αν έχεις πρόσβαση σε μια καλή παρτίδα Pink που μπορείς να αγοράσεις από μια από τις πηγές σου, θα σε συμβούλευα να την στείλεις στην Energycontrol στη Βαρκελώνη και τα αποτελέσματα θα είναι σε θέση να σου δώσουν ένα οριστικό αποτέλεσμα στις αναλογίες που χρησιμοποιήθηκαν το οποίο μπορείς να χρησιμοποιήσεις ως μοντέλο για τη δημιουργία της δικής σου παρτίδας.
 

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Πρώτον, σας ευχαριστώ για τη βοήθειά σας!

Ξέρω τι να χρησιμοποιήσω. Αυτό που θέλω να μάθω είναι πώς να το χρησιμοποιήσω.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/syntheses-of-2c-phenylethylamines.1431/
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ναι, αλλά δεν είναι αυτό το tussi στο οποίο αναφέρονται. Παίρνουν ένα μάτσο mdma με άλλες περικοπές το βάφουν ροζ και λένε στον κόσμο ότι είναι 2cb. Αν τους δώσεις πραγματικό 2cb δεν ξέρουν τι να το κάνουν.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Πράγματι, το 2C-B είναι πολύ δυνατό για την πελατεία που θέλει να μυρίσει "Pink/Tusi" το πρόβλημα είναι επίσης ότι οι παρτίδες διαφέρουν τόσο πολύ ανάλογα με τον σεφ δημιουργώντας πολλά σκουπίδια στην αγορά, επίσης πολλά άλλα σκατά που οι άνθρωποι δεν θα ήθελαν να μυρίζουν όπως ίχνη μεθαμφεταμίνης ή RC's. Το έχω δοκιμάσει μια φορά και σκέφτηκα ότι ήταν χάσιμο χρημάτων, ήταν πιο ευχάριστο να παίρνω απλά MDMA και κεταμίνη στην επιθυμητή αναλογία που ήθελα αναλογία από το να μυρίζω κυρίως διογκωτικούς παράγοντες με χρωστική τροφίμων αναμεμειγμένη με MDMA & Ket
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
αυτό που δημοσιεύει ο @kennet είναι αληθινά αποτελέσματα δοκιμών σε σκατά πράγματα, απλά mdma και keta αναμεμειγμένα με σκατά όπως η καφεΐνη. αυτό είναι που μπορείς να βρεις κυρίως στην αγορά αν δεν ξέρεις σωστούς ανθρώπους να αγοράσουν το πράγμα. αυτό είναι σίγουρο.
ναι, η mdma και η keta είναι σίγουρα σωστά συστατικά, αλλά πρέπει να είναι η υποστήριξη του κύριου που σου δίνει παραισθήσεις, και πρέπει να αισθάνεσαι πάντα σαν ελαφρύ, όχι βαρύ όπως η mdma ή η keta.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
στην Ευρώπη θα δείτε καθαρότερες παρτίδες. Τα MD, Ket, 2cb φαίνεται να είναι τα πιο δημοφιλή. αλλά έχουμε δει αποτελέσματα από Ket, MD, 3mmc ή μερικές φορές και ίχνη κοκαΐνης.

στις πολιτείες ωστόσο μπορείτε να κοιτάξετε στα στοιχεία για τα ναρκωτικά και να διαπιστώσετε ότι προστίθενται πολλά διαφορετικά τυχαία σκατά.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
ναι, ξέρω το drugsdata, είναι ένας ιστότοπος όπου μπορεί να δημοσιεύσει αποτελέσματα δοκιμών. το κακό μου σχόλιο δεν αφορούσε εσένα φίλε, αλλά τα πράγματα που έδειχναν τα αποτελέσματα.

η ψυχεδελική επίδραση του πραγματικού tusi προκαλείται από το nexus, κρυστάλλους καθαρού 2cb.
υπάρχουν και άλλα ψυχεδελικά συστατικά, αλλά το κυριότερο είναι το nexus.
2CH5ONTP1j
 
Top