• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Another City Γεια σας Σλοβακία

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Zdravim Vas
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Γεια σας Spiritus καλώς ήρθατε... μη διστάσετε να συστηθείτε στο .... ώστε να αρχίσουμε να χτίζουμε τη δομή των θεμάτων που θα ξεκινήσουμε εδώ
 
View previous replies…

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
είναι αλήθεια ότι δεν ξέρω ακριβώς ποιες είναι οι ποινές αλλά όταν ακούω κάτι πλάγιο στις ειδήσεις είναι σκληρό
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Η συμβουλή μου είναι να έχετε πάντα μαζί σας μια μεγάλη βρεγμένη πετσέτα και να διατηρείτε ψυχραιμία σε κάθε περίπτωση. Τα ατυχήματα είναι μέρος της δουλειάς, οπότε να είστε πάντα προετοιμασμένοι για αυτά και ένα καθαρό μυαλό είναι
ο τρόπος για να προχωρήσετε.
 

Ladas

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ahooj ahoj aj aj ja ta zdraviim
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Αλλά σε ποιες πόλεις θα μπορούσε να είναι ?


btw... :) Γεια σας, είμαι κι εγώ καινούργιος εδώ )
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ρωτήστε σε πλήρη πρόταση..
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
σε ποιες πόλεις ? καλή ερώτηση, αν κάποιος ξέρει πώς να δημοσιεύσει μια δημοσκόπηση σε αυτή την ομάδα, θα θέλαμε να ψηφίσουμε
Η Σλοβακία είναι μικρή, θα μπορούσαμε να αναφέρουμε τις τρεις μεγαλύτερες πόλεις.
Bratislava, Banska Bystrica και Košice για κάθε μέρος της Σλοβακίας, ειδικά για την πόλη όπου θα υπήρχαν νεκρές πτώσεις.
Δεν ξέρω αν είμαστε αρκετοί εδώ αν θα άξιζε τον κόπο και επίσης θα πρέπει να μάθουμε ποιο βάρος είναι καλύτερο να βάλουμε σε μια δεδομένη νεκρή πτώση είτε γραμμάρια είτε δέκα γραμμάρια και συγκεκριμένα ποια ναρκωτικά θα μας ενδιέφεραν είτε mdma είτε μεθαμφεταμίνη κ.λπ.
θα μπορούσε κάποιος να πάει στην ομάδα της Σλοβακίας και της Τσεχίας στο dread και να καλέσει άλλους ανθρώπους εδώ
http://g66ol3eb5ujdckzqqfmjsbpdjufmjd5nsgdipvxmsh7rckzlhywlzlqd.onion/d/czskclub

ή να δημιουργήσει μια νέα αίθουσα στο dread

χρησιμοποιήστε τον ατομικό σας σύνδεσμο παραπομπών που έχετε στο προφίλ σας για κάθε προσκεκλημένο επισκέπτη που έρχεται εδώ στο BBforum μέσω του συνδέσμου σας θα λάβετε 2usd στο λογαριασμό σας όταν φτάσετε τα 100usd ώστε να σας πληρώσουν
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Μπορεί κάποιος να λύσει σε eu bmk σκόνη ή λάδι. Δεν θέλω μεγάλο χρόνο αναμονής από την Κίνα. Θα είμαι ευγνώμων για οποιαδήποτε πληροφορία. Ή αν κάποιος από την Κίνα θα ήθελε να συμμετάσχει
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Έψαξα τριγύρω, αλλά αμφιβάλλω αν θα βρείτε το BMK στην ΕΕ.
Βρήκα το PMK αλλά είναι πρόδρομη ουσία του MDMA νομίζω και δεν ξέρω πώς να παραγγείλω μια τέτοια ελεγχόμενη ουσία.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
πιθανώς θα ήταν καλύτερα να δοκιμάσετε να φτιάξετε P2P χρησιμοποιώντας βενζόλιο ακετόνη και βρώμιο αυτά τα λατέξ είναι διαθέσιμα και η σύνθεση δεν είναι τόσο περίπλοκη νομίζω ότι υπάρχει ένα βίντεο που έχει αναρτηθεί στο φόρουμ και στο youtube υπάρχει μια λεπτομερής διαδικασία για την παρασκευή P2P
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
Έχω δημιουργήσει μια δημοσκόπηση σχετικά με αυτό το νεκρό σημείο στη Σλοβακία, αν θέλετε να ψηφίσετε
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
και με τιμές θα είναι όπως, αυτό θα με ενδιέφερε κυρίως μετά από αυτό που θα είναι το (G).. χμμμ ?
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
καλά θα εξαρτηθεί από τον συγκεκριμένο προμηθευτή
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
αν θα υπάρξουν και δεν κάνουμε αυτή τη συζήτηση για το τίποτα :)
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
επειδή φαίνεται αντιπαραγωγικό όταν δεν έχουμε κανέναν.,. ή ?
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Περί τίνος πρόκειται;
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
σχετικά με το αν ο πωλητής...
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
είτε έχουμε προμηθευτή είτε όχι, μπορούμε ακόμα να κάνουμε έρευνα για να πάρουμε πληροφορίες και να τις τσιμεντοποιήσουμε εδώ
ίσως ο πωλητής να εμφανιστεί σε ένα χρόνο, ίσως σε έξι μήνες, και ίσως εξακολουθούμε να παραπέμπουμε μόνο στο εξωτερικό
 

megatresk

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Ίσως και να έχω έναν, αλλά το πρόβλημα είναι ότι πρέπει να βρείτε έναν τρόπο να τον παρακινήσετε... δεν μου περνάει από το μυαλό
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Ta what where you all fromtial
 
Top