• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Εφεδρίνη και ψευδοεφεδρίνη

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, μπορείτε να με βοηθήσετε με το Birch;
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Επιτέλους ο πρώτος που ενδιαφέρεται να κάνει πραγματική μαγειρική έχεις αρχίδια φίλε και με ικανοποίησες ταυτόχρονα. Η sk/cz σκηνή μας στο BB fore είναι γεμάτη από ηλίθια παιδιά ......
 
View previous replies…

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
συνολικά... τι και πώς... είμαι ικανός στον κλασικό τρόπο cs... ενδιαφέρομαι για το τι και πώς
 

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Αυτό είναι ενδιαφέρον, ένας τύπος εγγράφεται εδώ πριν από δύο ημέρες και αμέσως νομίζεις ότι είναι θεός επειδή ενδιαφέρεται για τη σημύδα. :D Όταν σου έστειλα μήνυμα, το μόνο που έκανες ήταν να μου πεις ότι ο λογαριασμός μου ήταν καινούργιος και νόμιζες ότι ήμουν μπάτσος Συγγνώμη, αλλά κάποιος σαν εσένα δεν ξέρει καθόλου έναν μπάτσο.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Υποθέτω ότι μπορώ να έχω τη γνώμη μου και την ελεύθερη βούληση ποιος θα βοηθήσει. Μπορείς να δεις και μόνος σου γιατί σου είπα να πας να γαμηθείς. Δεν είδα το νόημα σε αυτό που ζητούσατε. Και δεν τον περνάω για θεό αλλά έχει τα κότσια να τολμήσει αυτό που εγώ θεωρώ ότι είναι το ύψος της αντίδρασης του σκύλου. Οπότε να έχει κι αυτός αρχίδια και όχι να σε κριτικάρω για την άποψή μου . Νομίζω ότι σε βοήθησα αρκετά για να γράψεις τουλάχιστον ένα ευχαριστώ ρε παλαβέ
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Αισθάνεται κανείς ότι τον έστειλα στον κώλο και δεν ήθελα να βοηθήσω; Αν ναι ένα link παρακαλώ.ο τύπος μου γράφει ότι θέλει να συνθέσει speed mysli αλλά σε meth δεν έχει εμπειρία στη σύνθεση ή τη χρήση και αμέσως θέλει να συνθέσει την πιο σφιχτή σύνθεση από τι άλλο να του γράψω
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 126

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
:mad::mad:cop .... Το ίδιο μπορώ να σκεφτώ και για σένα...επιπλέον έχω στο μυαλό μου ότι το ανακάλυψα αυτό μόλις πρόσφατα...εκεί που ήμουν τώρα εδώ και πολλά χρόνια το διαδίκτυο δεν είναι:ROFLMAO:
 

random1

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας, υπάρχει κάποιος αξιόπιστος επαληθευμένος σύνδεσμος για σκόνες ? Πολωνία, ή ακόμα και ήρεμα Arena
 

however527

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ίσως έχετε έναν αντιδραστήρα για mmc/cmc προς πώληση
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Οι πωλήσεις του αποστάγματος εφεδρίνης d-meth θα ξεκινήσουν σύντομα. Μέσω της BB. escrow
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, μπορείτε να μου δώσετε μια ενημέρωση ή έναν σύνδεσμο όταν θα είναι έτοιμο, παρακαλώ;
 
Top