Φάρμακα μέσω ταχυδρομείου

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
το αλουμίνιο δεν θα το έκανε πιο ύποπτο; τότε θα ήταν προφανές ότι κρύβετε κάτι. αλλά δεν ξέρω, δεν έχω ταχυδρομήσει ποτέ φάρμακα στο παρελθόν.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Πολλοί άνθρωποι λένε ότι το αλουμίνιο βοηθά στην παρεμπόδιση των ακτίνων Χ, αλλά νομίζω ότι είναι μύθος.
Ο μόλυβδος βοηθάει να μπλοκάρει τις ακτίνες Χ λόγω της πυκνότητάς του 11400kg/m³ αλλά το αλουμίνιο έχει μόνο 2700kg/m³ οπότε νομίζω ότι είναι άχρηστο.
Είναι καλό μόνο για να τυλίγεις την ντόπα.
 

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Το φύλλο αλουμινίου δεν εμποδίζει τις ακτίνες Χ.
η ντόπα σου είναι ένας σωρός από οργανικά μόρια. τα οργανικά φαίνονται διαφορετικά από τα μεταλλικά στις ακτίνες Χ και διακρίνονται.
αν θέλεις να μπλοκάρεις τις ακτίνες-χ, πρέπει να βυθίσεις την ντόπα σου στον παρόμοιο οργανικό περίγυρο για να φαίνεται σαν κάτι αθώο. αλλά σε αυτό το σημείο σταματάω καθώς δεν είμαι διατεθειμένος να αποκαλύψω τις δικές μου μυστικές μεθόδους.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
!!! Βρήκα αυτές τις πληροφορίες μόνο τώρα, οπότε κάντε κάποιες δοκιμές και τη δική σας έρευνα Δεν είμαι υπεύθυνος αν καταστρέψετε την ντόπα σας ή οτιδήποτε άλλο !!!


Ο κασσίτερος, το αντιμόνιο, το βολφράμιο, το βισμούθιο είναι καλά για να μπλοκάρουν τις ακτίνες Χ αλλά κανείς δεν θα τα χρησιμοποιήσει για να κρύψει την πρέζα οπότε βρήκα κάτι καλύτερο ,

Μια εταιρεία φτιάχνει επίστρωση για νοσοκομεία που τα βοηθάει να μπλοκάρουν τις ακτίνες Χ.
Χρησιμοποιούν θειικό βάριο, βρήκα μια γαλλική ιστοσελίδα που το πουλάει φτηνά (15€/5kg)
(πουλάνε και άλλες φτηνές χημικές ουσίες που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για σύνθεση)


Για να φτιάξετε το δικό σας επίχρισμα χρησιμοποιήστε 5kg θειικό βάριο και 2L νερό.

!!! Idk αν η ξηρή επίστρωση μπορεί να σπάσει έτσι δοκιμάστε το πριν μουτζουρώσετε το πακέτο σας !!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ για την έρευνα @HewHiSt, το εκτιμούμε πολύ! Θα επικοινωνήσω με την εταιρεία αυτή σήμερα.

Τα γαλλικά έρχονται σε συμπλέκτη πολλές φορές τώρα για μένα lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Δεν ξέρω τι άλλο εκτός από το σφράγισμα υπό κενό για τα σκυλιά. Θα έλεγα επίσης να βεβαιωθείτε ότι και το εξωτερικό της συσκευασίας φαίνεται κανονικό. Αν προσποιείστε ότι η διεύθυνση αποστολέα είναι μια επιχείρηση, κάντε το πακέτο να φαίνεται έτσι. Όχι χειρόγραφες διευθύνσεις. Κρατήστε το κοφτερό. Αν η διεύθυνση σας είναι από ψεύτικη κατοικία κάντε την να φαίνεται έτσι.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Άρα τα μανιτάρια χρησιμοποιούνται και για το μαγείρεμα, σωστά; Συντάξτε μια ψεύτικη επιστολή καλωσορίσματος μιας λέσχης μαγειρικής με ένα δείγμα συσκευασίας αποξηραμένης σούπας ως δώρο καλωσορίσματος
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Αυτή είναι στην πραγματικότητα μια πολύ καλή ιδέα. Είναι διαφορετικό παντού, αλλά στις Ηνωμένες Πολιτείες δεν υπάρχει ούτε ένα παράνομο μανιτάρι. Ένα μανιτάρι είναι παράνομο όταν το τεστ για ναρκωτικά είναι θετικό. Για να κατηγορηθεί κάποιος για κατοχή Ο νόμος θα πρέπει να κατασχέσει τα μανιτάρια και να τα εξετάσει. Γνωρίζω πρακτικά όλους τους αξιόλογους ανθρώπους των μανιταριών και θα σας πω: Μπάτσους, δικηγόρους, δικαστές. Γιατροί. Κανείς τους δεν είναι ικανός να αναγνωρίσει τα μανιτάρια και τους φέρνω συχνά σε δύσκολη θέση.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Μήπως κάποιοι παίρνουν ώθηση ίσως όταν χρειάζονται να πάρουν πακέτο και ποια είναι η συνέπεια ...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Πάντα υποστηρίζω ότι οι άνθρωποι πρέπει να κάνουν τη δική τους έρευνα και να περάσουν από την ακτινογραφία ταχυδρομείου. Τελωνειακή ακτινογραφία ECT. Στις εικόνες της Google ή σε ό,τι άλλο χρησιμοποιείτε. Διαβάστε 20 παραγράφους μιας ιστορίας που μιλάει γι' αυτό. Αφού το έκανα ο ίδιος, πιστεύω ακράδαντα ότι είναι πολύ δύσκολο να κρύψεις ναρκωτικά στο ταχυδρομείο, αν περάσει από μηχάνημα ακτίνων Χ, οπότε καλύτερα να το προσποιηθείς
EZDJ3yk6B2

KnFMmE53xz
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Εξαρτάται από τη χώρα προορισμού. Αλλά η καλή συσκευασία και οι μικρές ποσότητες αυξάνουν σημαντικά το ποσοστό επιτυχίας σας.
 
Top