Question Μαγειρεύοντας μεθαμφεταμίνη για πρώτη φορά.

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μπορεί κάποιος να εξηγήσει τα βασικά πράγματα σχετικά με το μαγείρεμα μεθαμφεταμίνης και πώς μπορώ να το ξεκινήσω; Έχω το ψευδοκράτος αλλά δεν ξέρω άλλα πράγματα
Θέλω να φτιάξω περίπου 3,5 ουγγιές.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Δεν μπορώ να σας πω κάτι άλλο εκτός από το να αρχίσετε να διαβάζετε στο φόρουμ. Υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες από όσες χρειάζεσαι για αυτό που προσπαθείς να κάνεις. Προσπαθώ να βοηθήσω τους ανθρώπους, αλλά φαίνεται ότι δεν αφιέρωσες μισή ώρα για να διαβάσεις τις αναρτήσεις που αφορούν το θέμα σου. Αν το είχες κάνει δεν μπορώ να φανταστώ ότι θα έκανα μια τόσο ευρεία ερώτηση.
 

03wise03

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
i dont understand a shit is so fucking complicated............like i want a video or something
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Bro υπάρχουν κυριολεκτικά βίντεο βήμα προς βήμα σε αυτόν τον ιστότοπο. Η μεθαμφεταμίνη είναι βασικά σκουπίδια, η γοητεία της ήταν ότι είναι τόσο εύκολο να την φτιάξεις όταν μπορούσες να πας στο Walmart και να αγοράσεις 10-50 πακέτα ψευδοεφεδρίνης. Υπάρχουν ναρκωτικά εκεί έξω που θα σου βγάλουν την καρδιά από το στήθος με 35mg. Και δεν είναι ακριβά.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Αναγάγετε την εφεδρίνη, την ψευδοεφεδρίνη, τη νορεφεδρίνη, τη φαινυλοπροπυλαμίνη ή τη φαινυλοκεταλοκαρβονόλη κατά 1 άτομο οξυγόνου. 😅😆😁😄
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Αφού πλύνω με αλισίβα την αντίδρασή μου θα μπορούσα να τραβήξω το λάδι και να το αποστάξω για να καθαρίσω το τελικό προϊόν. Και όταν το κόκκινο και το ιώδιο αντιδρούν για να φτιάξουν το hi είναι αέριο οπότε πρέπει να έχει ho2 για να παραμείνει στη φιάλη;
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Πάρτε πλαστικό δοχείο 5λίτρων,κάντε αμάλγαμα,αφού το δικό σας αλουμίνιο είναι έτοιμο,προσθέστε 100mil μεθυλαμίνη 40% σε μεθανόλη,προσθέστε 10mil bmk,ανακατέψτε,και προσθέστε στο δοχείο αντίδρασης,,και περιμένετε μέχρι να αρχίσει να θερμαίνεται,προσθέστε μπαλόνι,και ανακινήστε κάθε 10 λεπτά 2 ώρες,προσθέστε λίγο Naoh,και περιμένετε 2 ώρες ακόμα,τότε όλο το αλουμίνιο διαλύεται και γίνεται γκρι λάσπη,αποστάξτε,και hcl αέριο,ή οποιαδήποτε άλλη μεθοδολογία επιλέξετε,αλλά πρώτα διαβάστε τα βασικά,πώς να κάνετε καλό αμάλγαμα.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
40mil 40%μεθυλαμίνη σε νερό, για 10mil bmk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Κάνει υδριδοϊκό οξύ/φωσφόρο, δεν εμπλέκεται μεθυλαμίνη. Όπως είπα στον τοίχο μου, δεν υπάρχει κανένα όφελος από την απόσταξη. Ίσως να κερδίσεις 1-2% καθαρότητα αλλά το βάρος που θα χάσεις είναι πολύ περισσότερο ποσοστό. Η προσθήκη νερού δεν προτιμάται, εκτός αν πρέπει, για να το ξεκινήσεις, τότε είναι μόνο μερικά ml
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Θα ήταν λοιπόν καλύτερο να το αποκρυσταλλώσετε. Με αέριο και να το ανακρυσταλλώσουμε σε θραύσματα θερμαίνοντάς το σε τολουόλιο . Θα θρυμματιζόταν με αυτόν τον τρόπο...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Είμαι αρκετά σίγουρος ότι θα θέλατε έναν διπλό διαλύτη για καλύτερα αποτελέσματα. Σκέφτομαι να εξάγετε τη βάση με μη πολική φυσαλίδα ή να την οξυνίσετε για να κατακρημνιστεί και στη συνέχεια να την ανακρυσταλλώσετε σε διπλό διαλύτη
 

Tincan88

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
1
Τι είναι οι διπλοί διαλύτες. Όπως ένα μείγμα από τολουόλιο και νάφθα ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Κάπως έτσι, αλλά μάλλον όχι τόσο συγκεκριμένα ο μικρότερος διαλύτης είναι ένας διαλύτης στον οποίο ο στόχος δεν είναι διαλυτός. Πιστεύω ότι υπάρχει ένα βίντεο ανακρυστάλλωσης στην ενότητα βίντεο που θα σας πει τι είναι καλύτερο και θα εξηγήσει γιατί
 
Top