BK-MDMA ΣΎΝΘΕΣΗ ΕΎΚΟΛΗ ΚΑΙ ΓΡΉΓΟΡΗ ΜΈΘΟΔΟΣ.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Γελάω μόνο επειδή το μόνο εύκολο πράγμα σε αυτό είναι οι αντιδράσεις, κοίταξα το πρώτο cas#, και ναι, υποθέτω ότι το κλέβουμε αυτό, ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΣΤΟ BREAKING BAD! Το κατάλαβα τώρα, καλό! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Η 2-βρωμο-3,4-μεθυλενοδιοξυ-προπιοφαινόνη δεν ρυθμίζεται στο μεγαλύτερο μέρος του κόσμου, εκτός αν ζείτε στη Φλόριντα
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Τελική διεργασία από 500g 2b3'4mp 390g καθαρών κρυστάλλων Brown cola του BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Στη χημική σύνθεση λέτε ότι με 500 γραμμάρια πρόδρομης ουσίας λαμβάνετε 490 γραμμάρια υδροχλωρικής μεθυλόνης, τώρα λέτε ότι με 500 γραμμάρια πρόδρομης ουσίας λαμβάνετε 390 γραμμάρια κρυσταλλωμένης μεθυλόνης, δηλαδή χάνετε 100 γραμμάρια υδροχλωρικής μεθυλόνης όταν ανακρυσταλλώνετε την υδροχλωρική μεθυλόνη;
κοιτάζοντας τις φωτογραφίες των κρυστάλλων μεθυλόνης, έχει αυτό το χρώμα λόγω προσμίξεων, αφού η καθαρή μεθυλόνη είναι λευκή, πώς θα καθαρίζατε αυτούς τους κρυστάλλους μεθυλόνης καφέ χρώματος;
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Η 2η παρτίδα που κατασκευάστηκε, η ποιότητα είναι κορυφαία, οι δοκιμαστές το προτίμησαν έναντι των κυκλοφορούντων χαπιών mdma.

Ένα θέμα όμως είναι ότι χρησιμοποιήθηκαν 50 γρ. 52190 και αποκτήθηκαν μόνο 7 γρ. τελικού προϊόντος. Μπορεί να είναι ότι χρησιμοποιήσαμε methylamine hcl αναμεμειγμένη με υδροξείδιο του νατρίου στο διάλυμα dcm, πιθανόν να διαφεύγει πολύ αέριο μεθυλαμίνη. Το διάλυμα 40% μεθυλαμίνης είναι ακόμα καθ' οδόν, οπότε η απόδοση μπορεί να βελτιωθεί μέχρι τότε. Δεν έχουμε κάνει εκχύλιση και από το υδατικό στρώμα, οπότε εξηγείται και αυτό. Η χρήση μαγνητικού αναδευτήρα θα οδηγούσε επίσης σε χαμηλότερη απόδοση;

Edit: Καταλήγω επίσης να προσθέτω HCl απευθείας στο DCM με διάλυμα ελεύθερης βάσης μετά από ξήρανση με θειικό νάτριο. Θα πρέπει να εξατμιστεί το DCM με κενό και στη συνέχεια να προστεθεί το HCl με ακετόνη, πώς αυτό θα οδηγήσει σε διαφορετικό αποτέλεσμα από τη μέθοδο που έκανα μέχρι τώρα;

Κάτι άλλο που είμαι περίεργος να μάθω, πώς κάνετε διαχωρισμό στρωμάτων με κουβάδες; Καταλαβαίνω ότι με μικρότερη ποσότητα μπορεί να γίνει με διαχωριστικό χωνί, αλλά με κουβάδες φαίνεται να είναι πιο δύσκολο να το βγάλεις σωστά.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Φίλε μου, ελπίζω να είσαι καλά, γιατί λες ότι διαφεύγει τόσο πολύ αέριο μεθυλαμίνη; Σύμφωνα με τη χημική σύνθεση που περιγράφεται στο φόρουμ, λέει ότι το δοχείο πρέπει να ανοίγει καθ' όλη τη διάρκεια της σύνθεσης, οπότε είναι φυσιολογικό να διαφεύγουν τα αέρια μεθυλαμίνης, αφού δεν θα επηρεάσουν το τελικό προϊόν.
Σας ευχαριστώ!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Έχει δοκιμάσει κανείς αυτή τη σύνθεση; Φοβάμαι να ξοδέψω χρήματα για χημικά και να μην έχω επιτυχία
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Ειλικρινά, απλά με το βλέμμα μοιάζει με την ίδια μέθοδο για το ρωσικό 4MMC, οπότε θα πρέπει να δουλέψει...
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας έχω πρόβλημα να κάνω την ελεύθερη βάση μου να γίνει διαυγής , την έχω πλύνει αρκετές φορές χρησιμοποιώντας h20, ακόμα δεν είναι διαυγής / λευκή . Έχω χρησιμοποιήσει ακόμη και h20 και μαγειρική σόδα ακόμα δεν είναι σαφές.

Μπορεί κάποιος να μου δώσει συμβουλές .



επίσης παρέλειψα το στάδιο του διαχωρισμού του υδατικού στρώματος και δεν πρόσθεσα οξικό αιθυλεστέρα .

Τέλος είναι θειικό μαγνήσιο να προστεθεί στον κάδο για
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Εάν η ελεύθερη βάση σας έχει ήδη ψεκαστεί αρκετές φορές με νερό και επίσης με διττανθρακικό, προχωρήστε ήρεμα στο αλάτισμα της ελεύθερης βάσης σας, δεν είναι απολύτως απαραίτητο να παραμείνει αψεγάδιαστα λευκά, εάν με όλες τις πλύσεις σας συνεχίζουν να έχουν ένα πιο σκούρο χρώμα, ίσως το λάθος να μην είναι Είναι η φάση καθαρισμού, ίσως δεν έχει αντιδράσει όλη η πρόδρομη ουσία της και υπάρχουν κάποια ίχνη ακαθαρσιών, αλλά αργότερα στη φάση ανακρυστάλλωσης θα λυθεί αυτό το πρόβλημα. Προχωρήστε, μην κολλάτε σε αυτή τη μικρή λεπτομέρεια.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Επίσης, πόσα ml hci & ακετόνης χρειάζονται για τις βάσεις. Καταλαβαίνω ότι προσθέτουμε μέχρι η βάση να έχει ph 5, αλλά είναι ακετόνη 250ml & hci 250ml ? Είναι hci 350ml και ακετόνη 150ml;
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Τι σημαίνει διττανθρακικό ? Πώς μπορώ να κάνω διττανθρακικό .

"ίσως δεν έχει αντιδράσει όλη η πρόδρομη ουσία του και υπάρχουν κάποια ίχνη ακαθαρσιών"

Αν αυτό συμβαίνει θα πρέπει να αφήσω το dcm και το presscor να αναμιχθούν περισσότερο με 40% διάλυμα μεθυλαμίνης ?
 

bababy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Μπορεί κάποιος να φτιάξει ένα βίντεο σχετικά με αυτό;
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Μόλις έλαβα 1 κιλό της πρόδρομης ουσίας (CAS: 52190-28-0) 2-Bromo-3′,4′-(methylenedioxy)propiophenone από έναν Κινέζο προμηθευτή.
Πλήρωσα 280 δολάρια για 1 κιλό με τα μεταφορικά συμπεριλαμβανόμενα, από 25 κιλά θα πληρώσω 200 δολάρια ανά κιλό με τα μεταφορικά συμπεριλαμβανόμενα, είναι μια ακριβή πρόδρομη ουσία, η καθαρότητα είναι 99%, το χρώμα είναι καφέ και η μορφή είναι μικρές πέτρες και σκόνη.
έχει έντονη μυρωδιά (δεν ξέρω τι ακριβώς αλλά δεν είναι κακή μυρωδιά) η μορφή μοιάζει επίσης με καφέ ζάχαρη.
 

Attachments

  • SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 436

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Αυτή η πρόδρομη ουσία που στέλνει ο πωλητής από την Κίνα είναι βρώμικη με πολύ βρώμιο μέσα ...... Αυτή η πρόδρομη ουσία πρέπει να είναι ωραία λευκή κρυσταλλική μορφή αλλά είναι βρώμικη σκόνη....
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
RewlBrtfLY
 

Attachments

  • LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 497

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ξεκίνησα με 10 γραμμάρια πρόδρομης ουσίας (CAS 52190-28-0) την οποία διέλυσα με 50ml DCM, στη συνέχεια ανακάτεψα καλά με το χέρι με ένα κουτάλι μέχρι να διαλυθεί σωστά η πρόδρομη ουσία, στη συνέχεια πρόσθεσα 20ml υδατικό διάλυμα μεθυλαμίνης 40% στη διαλυμένη πρόδρομη ουσία και σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα μετά την ανάμιξη με το κουτάλι με το χέρι σχηματίστηκαν 2 στρώματα, Διαχώρισα το υδατικό στρώμα από τη βάση με τη βοήθεια πιπέτας και πρόσθεσα 6ml οξικού αιθυλεστέρα στο υδατικό στρώμα αφού αναμείχθηκε για σύντομο χρονικό διάστημα πρόσθεσα ξανά το υδατικό στρώμα που αναμείχθηκε με τον οξικό αιθυλεστέρα στη βάση, στη συνέχεια πρόσθεσα 10ml νερό στη βάση για να την ξεπλύνω και την ανακάτεψα μέχρι να σχηματιστούν 2 στρώματα, αλλά πριν την προσθήκη του νερού σχηματίστηκαν και τα 2 στρώματα, αφού αφαίρεσα το υδατικό στρώμα της βάσης πρόσθεσα 2 γραμμάρια θειικού μαγνησίου και το άφησα να στεγνώσει για λίγο, στη συνέχεια έλεγξα το pH και ήταν 7, στη συνέχεια έφτιαξα ένα διάλυμα 9ml υδροχλωρικού οξέος 35-38% εργαστηριακού βαθμού με 1ml ακετόνης και το ανακάτεψα καλά, στη συνέχεια πρόσθεσα το διάλυμα σταγόνα-σταγόνα στη βάση και έλεγξα το pH κάθε φορά, και εξακολουθούσε να είναι στο 7 και στη συνέχεια πρόσθεσα λίγο περισσότερο διάλυμα και το pH ήταν λιγότερο από 1, αντί να είναι 5 ,5. Συνολικά πρόσθεσα περίπου 5ml διαλύματος και ξεπέρασα την ποσότητα, μετά πήρα διηθητικό χαρτί, το φιλτράρισα και υποτίθεται ότι άφησα το υδροχλωρικό μεθυλόνη στεγνό, μετά έκανα τεστ μεθυλόνης κατά των ναρκωτικών και νομίζω ότι δεν ήταν θετικό, δεν έχω ιδέα.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
το αποτέλεσμα που πήρατε είναι σύμφωνο με αυτό που παίρνω εγώ, η ανακρυστάλλωση θα βοηθούσε να φαίνεται καλύτερα και να εξαλειφθεί η περίσσεια HCl. Αν δεν είσαι σίγουρος αν είναι ψυχοδραστικό ή/και ασφαλές, δοκίμασε να πάρεις έναν εργαστηριακό αρουραίο και να υπολογίσεις τα mg/kg.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
αλλά μπορείτε να εκτιμήσετε το χρώμα του τεστ ναρκωτικών, δεν φαίνεται να είναι κόκκινο, όπως υποδεικνύεται για θετική μεθυλόνη, μάλλον καφέ.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Κόκκινο; Το μόνο που βλέπω είναι ότι χρειάζεστε καφέ χρώμα και το έχετε.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Πόσα γραμμάρια κρυστάλλου χωρίς σκόνη παίρνετε από 100g 2b34m;
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Δεν ξέρω, πήρα 8,5 γραμμάρια σκόνης από 10 γραμμάρια πρόδρομης ουσίας.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
αν έκανε κρύσταλλο έχασε πολύ προϊόν και είναι πολύ δύσκολο να το πλύνει βρώμικα σκατά για να πάρει ωραίο γυαλί.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
τώρα θα πρέπει να περιμένω αρκετές ημέρες μέχρι να σχηματιστούν κρύσταλλοι.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
κανονικά είναι 1 ημέρα για να γίνει κρύσταλλο
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Πιστεύω επίσης πάρα πολύ ότι η χημική μου πρόδρομη ουσία (CAS: 52190-28-0) είναι ακάθαρτη και βρώμικη.
Σύμφωνα με τον Κινέζο προμηθευτή, έχει καθαρότητα 99%, αλλά νομίζω ότι με εξαπάτησε, πώς μπορώ να το ξέρω, δηλαδή να του ζητήσω κάποιο εργαστηριακό έγγραφο, στο οποίο αναφέρει ότι η εν λόγω χημική πρόδρομη ουσία έχει αυτό το ποσοστό καθαρότητας.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας heineken μπορώ να έχω από εσάς μια επαφή σε κάποιο ασφαλές κρυπτογραφημένο messenger ώστε να μπορώ να σας στείλω μήνυμα στο pv ?
 
Top