Jaké výměny používáte?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Monero/bitcoin si můžete koupit prostřednictvím hotovosti poštou na agoradesk. Cibule a pgp k dispozici na darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
A máte data z chatu uložena po dobu 180 dní? Ne, díky.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Cibulku na darknetlive nemohu najít.

Jaké jsou tam kurzy pro převod hotovosti na krypto?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


Sazby za btc nejsou dobré, ale i tak doporučuji přejít na monero úplně.

pro monero:

PRO MONERO: 144,65 EUR / XMR
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Sakra, to je opravdu úžasná cena!
Díky za zaslání odkazu, vyzkouším to
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Western Union údajně umožnila možnost nakupovat a prodávat nebo posílat kryptoměny nebo něco takového? Zrovna to zkouším. Vypadá to jako nejlepší možnost, jak čistit mince na fiat a naopak.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Velmi bychom ocenili zpětnou vazbu a recenzi celého procesu na fóru
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Používám podporu na nákup, pak používám nano, jakmile se uvolní finanční prostředky, a rozhodně se mi tato část nelíbí.
Je zcela zřejmé, že vlády dělají oni jsou normální pochybné operace, aby se vše regulováno! škoda, že lidé si neuvědomují, že spousta z těchto burz jsou nastaveny na selhání
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Během příštích 30 dnů se o to pokusím, abych zjistil, jak to funguje a zda to má cenu.
Pokud jsou poplatky správné, může to být novější způsob praní peněz, jejich zasílání sobě samému na jiné místo WU, přičemž k vyzvednutí peněz stačí kód, žádný průkaz totožnosti.
Možná, brzy budu důkladně aktualizovat.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
A? Zkoušeli jste?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nejlepší peněženka je wasabi a pro výměny je potřeba velký mozek musíme hodně hýbat kryptoměnami, míchání je jen 20% zbytek je jen mozek
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dobrý den, používáme službu NOW Payments (nowpayments.io), protože u ní neplatí žádné KYC a přijímá $XMR stejně jako vše ostatní.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Pokud chcete vyplatit peníze do FIAT, je zde spousta KYC, jak to udělat?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Které burzy mají nejnižší poplatky za výběr?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Pravděpodobně Binance, ale možná najdete prodejce P2P, který vám vaše BTC vyplatí v hotovosti bez poplatku.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Ahoj @sadow, co považuješ za vysoký honorář?

Já už jsem na vkládání a vybírání FIATu bez posílání fotky rodící mámy nebo odevzdávání obrovských procent na poplatcích docela rezignoval... je to tak kurevsky směšné. Ale!!! Vy šmejdi, neloajální a nespolupracující občané, buďte vděční, protože je to proto, abychom vás mohli chránit, ne sledovat 🤗

. Nevím, co je vaším cílem, ale v mém případě jde jen o to, abych mohl skrývat transakce, ne prát. Pokud jde o praní, podívejte se na metodu @KokosDreams / @BevItUp, která se nachází zde http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/.

Po prozkoumání více metod jsem se ustálil na této:

Jako nástupní a výstupní rampu používám Cash App. Udělal jsem kompletní KYC, ale je to jediné místo, kde jsem to udělal. @Gordon Ramsay, nebo někdo jiný, by vám mohl být schopen pomoci i kolem tohoto.
  • K vložení peněz použijte JAKOUKOLIV kreditní nebo debetní kartu. Nabízejí také bankovní převody a (Opravdu skvělé) vklady hotovosti na obchodních místech.
  • Vklad používám k nákupu Bitcoinů v síti Lightning (poplatek ~1,50 USD).
  • Odeslat do peněženky Guarda defi (poplatek je pár centů v síti Lightning).
  • Vyměním za Monero. (Poplatek se liší a nechápu, jak ho počítají, ale naposledy jsem zaplatil 2,64 USD).
    • Guarda automaticky spravuje P2P výměnu na pozadí, ale někdy to trvá dlouho.
  • Odeslání do samostatné peněženky Monero (poplatek je pár centů, můj poslední poplatek byl méně než cent)
  • Teď si můžu dělat, co chci
V podstatě za méně než 5,00 dolarů jsem schopen pohodlně nakupovat Monero pomocí platební karty. Teoreticky je k dispozici pouze informace, že jsem nakoupil BTC na Cash App, poslal je na jinou adresu a pak na jinou. Tam stopa končí.

Také jsem si mohl navrhnout vlastní zkurvenou debetní kartu Cash App vyrobenou z kovu.

Také místo toho, abych si nechával peníze jen v hotovosti, jsem si tu a tam vybral pár dolarů obchodováním s BTC s mými vklady na Cash App.

Pokud má někdo lepší způsob, dejte mi vědět.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Použití místních monografií. Podpora mého místního prodejce monero. Pěstování paralelní ekonomiky.
 
Top