Balíček je zabaven

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Dobře, s tímhle mám nějaké zkušenosti, záleží na tom, kde se nacházíte. Pokud se to stalo v USA, neváhejte mi napsat DM
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Havaj má notoricky přísné celní předpisy; někdo, koho jsem znal, přivážel steroidy z Velké Británie a vždy nechával balíček týden ležet u vchodových dveří nebo v jejich blízkosti s nápisem Return to sender (Vrátit odesílateli).
Jednou si hned po doručení všimli chlápka zaparkovaného v kabrioletu, který si za bílého dne četl noviny. Balík jen odložil a udělal krátký "domácí úklid ".
O hodinu později zaklepali úředníci americké pošty a místní policie a ptali se, co je v balíku. Naštěstí tato osoba již viděla, že balíček byl otevřen, A, nepokoušeli se ho otevřít.
Balíček mu vrátili a on jim řekl, že není pro něj, ať ho pošlou zpět tomu, kdo ho poslal. Také si změnil jméno o několik písmen: John Smith místo Jason Simmons.
Věrohodné popření!
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Posílal jsem balíky s 2 metráky ten velký měl 4 kg, ale zvláštní je, že z 10 případů dorazí jen polovina a nejsou zabaveny dorazí normálně, ale když je otevřete, všechno je zničené nevím, jestli to dělají celníci nebo sami zákazníci, kteří dělají ten žertík

V Austrálii se mi to stává často.

Stalo se to někomu jinému, protože je to divné, kdyby měli federální agenty všude po domě.
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Dobrý den,

Dejte mi nějaké souvislosti a já vám vše vysvětlím. Záleží na zemi, ale myslím, že mám dostatek zkušeností s řešením takových věcí mnohokrát.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kolego, doufám, že je vše v pořádku a vaše dobré
🍀👋🤠
A pokud můžete aktualizovat o tom, jaké důsledky jste získal..
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Myslím, že jste v pořádku, protože to u vás nenašli, myslím, že vždycky můžete všechno popřít a říct, že jste si nikdy nic neobjednali. Je snadné, aby si někdo objednal věci na vaši adresu a na vaše jméno. Pokud to zajde tak daleko, prostě vymažte jakýkoli typ důkazů, se kterými jste přišel do styku. A prostě popírejte, popírejte, popírejte. Jak jsem řekl, pokud to zajde tak daleko a vy se z toho dostanete, nemyslete si, že se tím přestali zabývat. Od té chvíle musíte být vždy opatrní.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
V poslední době se mi ztratily 3 z 5 zásilek; všech pět bylo mezinárodních v EU (bez vnějšího cla). Všechny tři ztracené zásilky využily vnitrostátní poštovní služby, ze dvou doručených byla jedna doručena prostřednictvím vnitrostátní poštovní služby a jedna prostřednictvím soukromé kurýrní společnosti. Znovu odeslané objednávky se rovněž nepodařilo doručit. Pokud odesílatelé nezpackali utajení a zásilky nebyly v tuto chvíli zastaveny v zemi původu, považuji svou adresu za umístěnou na černé listině, na které třídicí centra filtrují poštu ke kontrole. Nikdy jsem nedostal žádné oznámení o zabavení, ani od poštovní společnosti, ani od orgánů činných v trestním řízení.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Od začátku srpna mi zásilka leží někde mezi sedadly asi tak 5 mil ode mě lol. Shit byl citlivý na teplotu a světlo, takže ho považuji za ztracený, ale po měsíci je stále uveden jako "na cestě". Černá listina je pravděpodobnější scénář. Teď se mi blíží další zásilka, pokud bude v této fázi zastavena nebo 'zmražena', budu považovat adresu, kterou jsem používal, za spálenou a půjdu dál.

Doslova kdokoli může objednat poštu komukoli, takže je to právní zmatek, ať se na to díváte jakkoli. Právní nepořádek je drahý, pokud z vás někdo nechce udělat exemplární případ (a jsem si jistý, že to poznáte velmi rychle, pokud tomu tak je), je pro ně řešením "zastavení další činnosti", protože to je nejlevnější varianta.

Kdo dnes nemá nepřátele? Je kurva rok 2024, pětileté děti chodí s iPhony. Podle toho, co kdo ví, adresy, které si vybírám, jsou prostě lidé, které prostě nemám rád a v pohodě s nimi vyjebu.

Kolem je tolik 9-5 M-F trubců, vyber si a počkej, až pošťák odejde, chňapni po svých sračkách. Zkuste si vybrat adresy technofobů, nebudou mít zvonky ani kamery. Sledujte místní stránky NextDoor (SocialMedia). Staříci prostě MILUJÍ drby o "podezřelých aktivitách", které se dějí v jejich dokonalých, drahých rodných městech. Zjistil jsem, že je to skvělá linka na to, co chystá moje místní policie a "bdělí občané".

Prostě zůstaňte v bezpečí, zůstaňte v bezpečí pro mě znamená buďte chytří a udělejte si průzkum a budete v pořádku
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Jak řekl KurtV,zkoumejte a sbírejte informace, kde se dá. Mám skrytou kameru, která vidí všechny poštovní služby, které tudy projíždějí, a pro místo, kde jsem, máme 6 dní v týdnu stejné doručovatele a každý den jezdí téměř přesně ve stejnou dobu. Seznamte se s tímto typem věcí, pak pokud si všimnete něčeho mimo, mohlo by to být znamení. Používám různé adresy sousedů, ale stále sleduji cokoli divného. Na venkově je to ale jednodušší, když se tudy valí něco nebo někdo neobvyklý. Jednou mi přišel balík o dva dny později kvůli "zpoždění usps" a možná to nic nebylo, ale tu adresu jsem pak pro jistotu spálil. Taky mám jednoho člověka, který přebírá zásilky za určitou cenu, tam posílám všechny větší objednávky. Zbývá jim už jen tolik času, aby mohli žít, takže pokud jde o ně, nemají už moc co ztratit, dokud jim dávám nějaké ty dobroty, zůstávají spokojení, jak jen to jde. Také znám člověka, který pracuje s ups každý rok v listopadu prosinci. Pomáhá rozvážet více řidičům a loni se seznámil s jedním bezva, který pomáhá i teď. Frajer mu dá vědět, když je objednávka a řidič si vyhlídne balíček s tím konkrétním jménem a adresou, naskenuje ho jako doručený a pak ho odveze domů a frajer si ho pak jde vyzvednout. To je jeden z nejlepších způsobů doručování, jaký jsem zatím viděl, protože vás to 100% udrží mimo radar a řidič nemá žádné starosti. Pokud balík obstaví, dozví se o tom, protože je na jeho trase, a balík je odeslán na náhodné jméno a adresu na jeho běžné trase, takže vůbec s nikým nesouvisí. Jen se musíte ujistit, že to váš prodejce posílá s touto konkrétní službou, jinak někoho čeká velké překvapení ve schránce.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Ve Španělsku na ně posílají tajnou policii. Důležité je množství. Ale IS, protože vědí, že mají nějakého operativce.
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Pouze pakety, které pocházejí z hola da, protože chtějí zkurvit narcoesesd z holandy.
 
Top