Syntéza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Žádné video, ale mohu podrobně poradit s postupem zde, soukromou zprávou nebo XMPP. S touto syntézou mám dostatek praktických zkušeností.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Pokud produkt nekrystalizuje z alkoholu, můžete jej zalít studenou vodou a získat sraženinu. Potřebné množství 018 pro byliny závisí na získané kvalitě a vaší toleranci. Doložené výzkumné dávkování - 2 mg na jeden zásah. Já si však myslím, že i více.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Děkuji vám za odpověď. Byly to velmi užitečné informace. Vážím si toho.
Je normální, že se barva 3(1-naftoyl)indolu při promytí vodou změní na červenou?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
V zásadě se na trhu jedná o červenou barvu
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ahoj kamaráde, nejsem moc dobrý chemik, ale podařilo se mi vyrobit jwh a 5f z prekurzorů, které jsem koupil v zahraničí, a zajímalo by mě, protože studuji chemii kanabinoidů, jestli by bylo možné zkonstruovat kanabinoidy z naftalínu(naftalín)
Také jsem pochopil, že karboxyláty a syntetické pyrethroidy mají velmi zajímavé vlastnosti, které lze použít k vytvoření kanabinoidů? Mohli byste mi k tomu něco říct nebo mi nějak pomoci? Zjistil jsem, že cypermethrin zvyšuje účinky kanabinoidů.... je to logické, protože pyretroidy se zaměřují na nervový systém, ale určitě se tam dá najít zlato, příteli... prosím, odpovězte mi někdo.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Myslím, že to není pro toto téma vhodné. Máme za sebou spoustu výzkumů designérských noidů. A klasických struktur je mnohem více, než abychom přemýšleli o zcela nových. Můžete mi napsat své nápady a podílet se s týmem na designérských noidech.
 
Top