Question Pocházím z Brazílie, ale chci odjet do zahraničí, do Evropy.

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Získal jsem kontakty z Jižní Ameriky, aby mě zásobovaly v Evropě. Přemýšlel jsem, jestli by bylo dobré se přestěhovat do Evropy a vydělávat si prodejem v maloobchodě, nebo koupit cihlu a prodávat gangům. V mé zemi je kokain příliš levný a je tu spousta prodejců a frakcí, které mezi sebou bojují o území. Nemluvím o ganzích, mluvím o zločineckých skupinách s více než 30 tisíci členy, jako jsou PCC, CV, FDN a mnohem silnější skupiny. Do které země v Evropě by bylo dobré odejít do zahraničí a začít podnikat s drogami?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Když mi někdo může přivézt cihly do Nizozemska colo nebo bolo za dobré ceny, pošlete mi prosím
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
42
Reaction score
21
Points
8
Jsem z Jižní Ameriky. Máte nějaký účinný způsob zasílání velkých množství?
 
  • Like
Reactions: Sig

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Španělsko je někdy jako Mexiko, jestli víte, co tím myslím, budete se tam cítit jako doma
 
  • Like
Reactions: Sig

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Příliš mnoho myšlenek málo zkušeností. Nejlépe začít malým poznáváním kanálů a pokračovat dál. Každé místo, kam přijdete, je jiné. Většina kanálů je zavedená, šlápnete jim na kuří oko a opráší vás, ale pro šikovné lidi se místo vždycky najde. Takže pokud to u zvládneš a dostaneš se na správnou náplast, budeš zlatý.

Vždycky přeju to nejlepší správným lidem, takže ti držím palce, brácho. Hlavu vzhůru. 🤞
 
Top