Question Pocházím z Brazílie, ale chci odjet do zahraničí, do Evropy.

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Získal jsem kontakty z Jižní Ameriky, aby mě zásobovaly v Evropě. Přemýšlel jsem, jestli by bylo dobré se přestěhovat do Evropy a vydělávat si prodejem v maloobchodě, nebo koupit cihlu a prodávat gangům. V mé zemi je kokain příliš levný a je tu spousta prodejců a frakcí, které mezi sebou bojují o území. Nemluvím o ganzích, mluvím o zločineckých skupinách s více než 30 tisíci členy, jako jsou PCC, CV, FDN a mnohem silnější skupiny. Do které země v Evropě by bylo dobré odejít do zahraničí a začít podnikat s drogami?
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Za jakou cenu byste prodali kokain zaslaný z Brazílie a odeslaný z Evropy? Například 100 g nebo 1 kg čistého kokainu?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Čistý 98% kokain v Brazílii stojí 2 tisíce dolarů. Pokud pojedu do sousední země, která kokain vyrábí, koupím ho za 800 dolarů. Cihlu (1 kg) v Evropě mohu koupit od svých kontaktů, které posílají do Belgie, Portugalska a Nizozemska, za 35 tisíc dolarů. Mohl bych od nich nakoupit a prodat za 40 tisíc dolarů nebo ještě více ve velkoobchodě nebo vydělám 80 až 100 tisíc dolarů při prodeji v maloobchodě.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
lol cihly v NL/BE nejsou ani zdaleka v této cenové relaci, pokud byste si zde koupili cihlu za 35/40 tisíc, prodělali byste obrovské peníze 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Myslím, že v Peru může být cena až 400 USD za kg, ale nejsou to zrovna důvěryhodní lidé. Pokud mi nevěříte... zeptejte se jejich sousedů, Bolivijců.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Pokud se vám podaří přenést cihly z Brazílie do Evropy, zvítězili jste
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ano, tak rychle by zbohatl!
Například poslat kokain z Brazílie do skříňky v Evropě a požádat chlápka z rozvážkové služby Uber, aby ho ze skříňky vyzvedl.
Pro větší bezpečnost poslat kokain smíchaný s plastem, četl jsem, že novou metodou je teď posílat kokain volně vázaný místo kokain hydrochloridu, protože je levnější, snáze se míchá s jinými materiály a hůře se odhaluje psy.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Poslat kokain není nic jednoduchého. Musím se spojit s mafiánským kontaktem, který pošle tunu kokainu na lodi, která mě bude zásobovat.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nechali byste si kokain doručit lodí do Evropy?
Myslel jsem, že byste se přestěhovali do Evropy a vaši kontakty z Brazílie by vám kokain poslali poštou v malém množství.
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nezapomeňte, kdo zde kontroluje obchod s kokainem. portugalsko ho kontroluje a není to kolumbijský/brazileský/atd.
portugalský obchod s kokainem řídí politici.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Existují zavedené cesty pro přepravu. Při přepravě přímo do Evropy se používají vnitřní lidé. Jiní orgamizovaní hráči je posílají do Afriky a pak je pašují po zemi (a možná některé i lodí) do Evropy.

Využívání poštovního systému je riskantní. Počítejte se ztrátami. Zásilky posílejte do domů, které nejsou obsazené. Sledujte zásilku pomocí sledovacího čísla a vyčkejte a sledujte doručení z dálky nebo použijte vzdálenou kameru. Ujistěte se, že se jedná o oblast, kde máte výhodu. Před vstupem si připravte cestu ven. Například neobydlený dům v blízkosti zalesněné oblasti s cestami. Použijte jízdní kolo nebo terénní elektrický skútr. Dávejte si pozor na pád. Vezměte si balíček a rychle dojeďte do lesa a projeďte jím. Ujistěte se, že z lesa vyjíždíte na místě, kde nejsou kamery. Kolo nebo koloběžku uložte do kufru auta a odjeďte. V rukavicích otevřete balíček na místě, kde nebudete nepřítomni, vyjměte svůj předmět, rychle jej zkontrolujte, zda neobsahuje GPS nebo alarm, a obal zlikvidujte.
Poslechněte svůj instinkt. Nikdy se nevystavujte riziku. Ani jednou. Nikdy.

Velká poptávka po koksu v Anglii.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Pokud jste tak odvážní, přesuňte heroin až na Aljašku, kde se prodává za přibližně 100 000 USD za kg.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Pokud chcete dobré zisky a minimální stres, pak přijeďte do Německa, Berlína nebo lépe Kolína nad Rýnem, kde navštívíte několik gay barů (není třeba nikoho souložit, ledaže byste chtěli) a prodáte koks 5 až 10 gramů moudrým buzerantům.

Výborný zisk, tuším 100 až 120 € za gram toho neseříznutého a nikdy tě neprásknou, protože se málokdy dostanou do problémů, a když - tolik skrytých gayů u policie a státních zástupců a soudců, nikdy se jim nic moc zlého nestane, prostě nemají potřebu práskat.

Klidný život s malými starostmi a velmi dobrými penězi.
Hodně štěstí.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Mám přepravní rutinu do eu do 100 g pro zásilky easy a express
pm mi, pokud jste v jižní americe
 
Top