Question Jak vařit 2cb "tussibi"

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Dobrý den, pánové.

Přemýšlím o tom, že bych začal prodávat "růžový kokain" nebo "tussibi", ale nevím o ničem o..

Pokud mě někdo naučí, jak se to dělá, budu vděčný.

Vím jen, co se používá, ale nevím, jak to udělat..

Děkuji.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Můžete se podívat na drugsdata.org

nemá nic společného se Shulginsem 2C-B. Tusi neboli "růžová" je směs ketaminu a MDMA, každý kuchař má jiný poměr, který používá pro svou směs. existují také neaktivní části, které se ve výsledcích testů neobjevují, ale uvádí se, že jde o aromata, potravinářské barvivo (samozřejmě kvůli vzhledu) a vitamin B12

Ze zátahů ve Španělsku ukazují některá používaná zařízení, vypadá to na jednoduchý proces. Na fóru by se mohli najít kluci, kteří by vás mohli tímto procesem provést, ale většinou to vypadá jako proces pokusů a omylů, pokud jde o použité poměry.

zde jsou některé nedávné výsledky "Tusi" na drugsdata.org


Kód: AC2022C054

Prodává se jako: X
  • MDMA
  • Kofein
  • Ketamin
  • Prekurzor ketaminu A
  • 100
  • 20
  • 20
  • 1
23. září 2022
Peoria, IL

Tusi
Kód: MDE2C

Prodává se jako: Tusi
  • Ketamin
  • Kofein
  • Prekurzor ketaminu A
  • MDMA
  • 9
  • 2
  • 2
  • 1
21. září 2022
Online

Pink Tuci
Kód: kód: Pink1

Prodává se jako: Růžová Tuci
  • MDMA
  • Kofein
  • Ketamin
  • Prekurzor ketaminu A
  • 8
  • 7
  • 5
  • 1
červenec 07, 2022
Los Angeles, Kalifornie

Pink Powder
Prodává se jako: 2C-B
  • Ketamin
  • MDMA

Sep 02, 2022
Vídeň, Rakousko


Pokud máš přístup k dobré dávce Růžové, kterou můžeš koupit u některého ze zdrojů, doporučuji ji poslat do Energycontrol v Barceloně a výsledky ti budou schopni dát definitivní výsledek v použitých poměrech, který můžeš použít jako vzor pro vytvoření vlastní dávky.
 

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Nejprve vám děkuji za pomoc ur!

Už vím, co mám použít. Co chci vědět, je, jak používat.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/syntheses-of-2c-phenylethylamines.1431/
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Ano, ale to není to tussi, na které odkazují. Vezmou hromadu mdma s dalšími řezy obarví ji na růžovo a řeknou lidem, že je to 2cb. Když jim dáte skutečné 2cb, nevědí, co s tím mají dělat lol
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Skutečně, 2C-B je příliš silný pro klientelu, která chce čichat "Pink/Tusi" Problém je také v tom, že šarže se tolik liší v závislosti na kuchaři, který vytváří na trhu spoustu odpadu, také spoustu dalších sraček, které by lidé nechtěli čichat, jako jsou stopy pervitinu nebo RC. Jednou jsem to zkusil a myslel jsem si, že to byly vyhozené peníze, příjemnější bylo jen brát MDMA a ketamin v požadovaném poměru, který jsem chtěl poměr, než šňupat většinou objemové látky s potravinářským barvivem smíchaným s MDMA & Ket
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
to, co @kennet postuje, jsou pravdivé výsledky testů na sračkách, prostě mdma a keta smíchané s takovými sračkami, jako je kofein. to je to, co se dá hlavně najít na trhu, pokud neznáte správné lidi, kteří si to koupí. to je jisté.
ano, mdma a keta jsou určitě správné složky, ale musí být podporou té hlavní, která vám dává halucinace, a musíte se cítit vždy jako lehká, ne těžká jako mdma nebo keta.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
V Evropě se setkáte s čistšími šaržemi. Zdá se, že nejoblíbenější jsou MD, Ket, 2cb. ale viděli jsme i výsledky Ket, MD, 3mmc nebo někdy stopy kokainu.

Ve státech se však můžete podívat na údaje o drogách a zjistíte, že se přidává spousta různých náhodných sraček.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
ano, znám drugsdata, je to webová stránka, kde lze zveřejnit výsledky testů. můj špatný komentář nebyl na tebe, kámo, ale na věci, které výsledky ukazovaly.

Psychedelický min efekt skutečné tusi je způsoben z nexusu, krystalů čistého 2cb.
Ostatní psychedelické složky se také vyskytují, ale hlavní je nexus.
2CH5ONTP1j
 
Top