• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Methamphetamine Efedrin a pseudoefedrin

Methamphetamine

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, můžete mi U pomoci s břízou?
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Konečně první zájemce o skutečné vaření máš koule člověče a zároveň jsi mě potěšil. Naše sk/cz scéna na BB forech je plná hloupých dětí ......
 
View previous replies…

Burke

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To je zajimavy, typek se zde registruje předevčírem a hned ho máš za boha, protože ho zajímá birch. Když jsem ti já napsal ve zprávě, tak jsi mě akorát poslal do prdele, že můj účet je nový a myslel sis, že jsem cop :D Promin, ale někdo jako ty by nepoznal poldu vůbec.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Myslím, že mohu mít svůj názor a svobodnou vůli, kdo pomůže. Sám vidíš, proč jsem tě poslal do háje. Neviděl jsem smysl v tom, o co jste žádal. A nepovažuji ho za boha, ale má koule na to, aby se pustil do něčeho, co považuji za vrchol psí reakce. Tak měj koule taky a ne tě kritizovat za můj názor . Myslím, že jsem ti pomohl dost na to, abys napsal aspoň poděkování ty magore.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Má někdo pocit, že jsem ho poslal do prdele a nechtěl pomoci? Pokud ano odkaz prosím.chlap mi píše že chce syntetizovat speed mysli ale na pervitin nemá žádné zkušenosti se syntézou ani použitím a hned chce syntetizovat co nejtěsnější syntézu než co jiného mu napsat
 

Attachments

  • LrYB04eVEM.jpg
    LrYB04eVEM.jpg
    701.8 KB · Views: 126

kalel.kalel

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 29, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
cop:mad::mad:.... to stejne si muzu ja myslet o tobe...navic mam v pici ja tohle objevil teprve nedavno...tam kde jsem byl ted hodne let internet neni:ROFLMAO:
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Prodej d-meth efedrinového destilátu bude brzy zahájen. Prostřednictvím BB. escrow
 

G1yC1n3

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Zdravim, muzes sem pak dat update ci link az to bude k mani, prosim te?
 
Top