Защо все още съм уморен, когато вземам скорост

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Необходимо е да се прави пауза между приема на веществото, не трябва да приемате амфетамин за повишаване на собствената си продуктивност за дълго време. Направете пауза в продължение на поне 1 месец.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Обърнете внимание

Нашето тяло и централната нервна система и лимфната система Кръвоносната система
е УЛТРАФабрика вътре


всички външни и вътрешни инжекции на псевдоудоволствие ви депресират и ви карат да

Болни и уморени от живота
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Най-доброто състояние е трезвостта и равновесието

МУЗИКАТА е ключът

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Съгласен съм ,направете си почивка и намерете друг начин да се концентрирате. Надявам се, че днес ще успеете да останете толкова концентрирани, колкото е необходимо.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Искам също така да добавя, че има огромна разлика между Adderall и Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Не съвсем, особено в устна форма. Има много по-голяма разлика между рацемичните и декстро вариантите на
 
View previous replies…

Pororo

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
79
Reaction score
35
Points
18
Deals
11
Благодаря за интересната тема. Бихте ли могли да направите извод за идеалната дажба за тенденциите на съвременните дни?
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Някой търси Adderall B974 30mg ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Не. разполагате ли с пиролидони като алфа-pvp или алфа-php?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Не е толкова трудно да заспите след консумацията на скорост.

Опитвали ли сте се някога да заспите, когато сте на G-ребаунд, напр. няколко часа след консумация на 20 ml GBL?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Тогава имате лоша скорост, ако не е трудно 😆
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Предписани са ми 40 mg декстроамфетамин, който се приема два пъти дневно в дози от 20 mg, както се посочи, образуването на толеранс е най-вероятната причина за този ефект. Заспивам след прием на 30 mg декс, когато съм минавал усилено през лекарствата си, редовно правя почивки от декс, за да се боря с този проблем, друг страничен ефект от продължителната употреба е раздразнителност и ирационален мисловен процес, който, когато се опитваш да останеш буден, без никаква радост води до прием на още от лекарството. Както каза друг човек, наред с почивката от толерантност, добавянето на допълнителни витамини и минерали в диетата наистина помага.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Бележка от личен опит с този продавач, която пиша на всички бъдещи, потенциални купувачи:

Ще започна с това, че първият ми опит с този продавач беше абсолютно отличен. Бързината на доставката, качеството на продукта и комуникацията бяха първокласни - един от най-добрите опити от този вид, които някога съм имал.

След това, съвсем нов в този форум, направих грешка на начинаещ, с метода на ескроу/паскод, използван тук - грешка, за която поех и все още поемам пълна отговорност, и за която също така се извиних писмено както на продавача, така и на администрацията на този форум. Тази грешка доведе до объркване, но не струваше нито една стотинка от парите на никого.

След това комуникирах с продавача чрез телеграма, като отново му се извиних (чрез телеграма комуникирахме и при първата ни сделка, която, както казах по-горе, беше първокласна, във всяко едно отношение. По взаимно съгласие след това изпратих 850,00 USD в btc на този продавач чрез транзакция с телеграма и получих от продавача следното съобщение в телеграмата: "Ще изпратя утре".

Това беше преди повече от месец. Никога не съм получавал нито един от продуктите, нито съм получавал какъвто и да е отговор, нито съм получавал каквото и да е възстановяване на сумата, дори частично.

Повтарям: това са 850,00 долара в btc, които изпратих на този продавач и които този продавач потвърди, че е получил. Имам също така скрийншоти и идентификационни номера на транзакциите, за да докажа, че btc са изпратени на правилния адрес и са потвърдени.

Мина повече от един месец и все още не съм получил отговор и никакъв продукт.

След такъв звезден първи опит съм извънредно разочарован, най-малкото от това.

Но има и друг аспект на тази популярна техника за призраци, която там, откъдето съм, наричаме селективна измама:

Когато продавач, който отначало предоставя първокласно обслужване и комуникация, напише "Ще изпратя утре", а след това не пристигне нито един продукт и не се възстановяват суми, а след това продавачът се призрачава напълно, започвате да се тревожите за други фактори, които ви засягат. Като например правоприлагането. И затова смятам, че призраците са най-лошата и най-грубата от всички възможни бизнес практики. Това е най-ужасното нещо в модерния метод да не се отговаря. Според мен е дори по-лошо от това да измамиш избирателно човек с 850,00 долара, което този продавач направи с мен.

Да вкараш някого в състояние на загриженост относно възможни законови последствия, защото предпочиташ да не напишеш няколко думи в отговор, е не само нелеп бизнес метод. Той е олицетворение на безразсъдството. И това не се отнася за избирателното измама на стойност 850,00 долара.

Този продавач, който е доказал, че може да бъде изключително компетентен, би трябвало да знае за това. Както и всички потенциални купувачи.

Смятам този продавач за крадец (със сигурност, че), както и за възможен поданик.
 

Miranda Porche

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Моите коментари, между другото, представляват частични последици, които възникват, когато продавачите вземат съзнателно и изчислено решение за селективна измама.

Фактът, че BBgate не позволява изтриване на акаунти, е друг сериозен червен флаг.

Повтарям, основен.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Съжалявам, че тук се появяват вашите проблеми, прецакайте червените знамена. Всичко е нещо, което е казал плувецът така?
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ид бих казал, че трябва да се опитате да направите много много голяма линия в желаното от вас време на деня, лично аз, когато го правя, го правя в 11-12 ч. сутринта. По този начин ефектите ще бъдат в пълна сила и въздействието ще продължи много по-дълго, в зависимост от качеството и чистотата на продукта, който използвате. Опитайте това, вместо да правите много малки линии и да редозирате често, според моя опит този начин на използване ще бъде по-малко мощен. Ако някога опитате по този начин, моля, отговорете ми и ми разкажете за опита си и дали работи, ще се радвам да чуя вашите отзиви.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Вземете си почивка или направете това, което направих аз, посетете личния си лекар и поискайте скрипт на Модафинал, фармацевтично произведените лекарства обикновено са с по-чисто качество. Кажете на лекаря, че или работите на две смени, или че сте използвали амфетамин за постигане на работните си цели, но искате да спрете, Модафинал може да помогне да спрете употребата/прекомерната употреба на амфетамин.
В YouTube има и лесен за следване синтез.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Опитайте се да направите почивка от амфетамин и за около 2 седмици до 1 месец. След това си вземете Роботаблетки и опитайте със 75 mg до 90 mg декстрометорфан два пъти дневно (с интервал от 12 часа) в продължение на 5 до 15 дни. След това толерантността трябва да се понижи до около 1/2 до 1/3 от това, което е била. Декстрометорфанът е NMDA антагонист.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
58
Reaction score
13
Points
8

Освен всички горепосочени добавки опитайте и 5-HTP.
От личен опит мога да кажа, че магнезият действа, но е труден, на първо място, за да се абсорбира правилно, трябва да е в правилно съотношение с калия, така че използването на комбинация, наречена ZMA, вероятно е най-добрият начин, както и когато използвах магнезий в много високи дози, той ме правеше малко замъглен, а това силно влияеше на начина, по който стимулантите ми действаха.
Второто нещо, което забелязах, е, че стимулантите работят по-ефективно, когато използвах Пирацетам на дневна база.
Третото нещо, което постоянно повторно дозиране или принудително повторно дозиране ме кара да се чувствам умствено уморен и разбира се, толерантността се увеличава буквално за нула време.

PS. Неправенето на скорост като първо нещо сутрин, веднага след като се събудите, помага да се поддържа добро ниво на толерантност след пауза ;)
PS2. Бъфингът е ключът! ;)
 
Top