17 септември 2023 г: Екипът на Flight-RCS е арестуван в Солун, Гърция! the-frcs.is

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Това е същият потребител. Моля, дръжте ме в течение
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Същият потребител какво е правил?
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@Gordon Ramsay аз публикувах по-рано от потребителското име @thepriest, защото аз cour няма достъп до този. Аз съм нов тук във форума и очаквам с нетърпение да стана активен в общността тук. Толкова съм разочарован, че току-що пропуснах Полет, тъй като тъкмо се канех да започна да заговарям за бизнес с него и открих сайта му малко късно. Запознат съм с канабиноидите и продуктите от к2/подправки и от години търся надежден източник на продукти като неговите.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Хей, човече, добре дошъл във форума и, надявам се, добре дошъл в общността :)

. Сигурен съм, че ще има много продавачи на ноиди, които ще се появят навсякъде, МНОГО скоро! Тъжно е да го видя да си отива tho!
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
И така, имах поръчка, изпратена на 11 септември, 6 дни преди взрива поръчката стигна до Америка, тъй като я проследявах всеки ден, но след това пише, че я връщат, защото няма адрес. Тя се върна на 4 октомври и няма друга информация. Днес виждам защо, след като реших наистина да се опитам да разбера какво се е случило. Въпросът ми е, дали тази поръчка е пълна загуба, тъй като се е случила тази трагична ситуацияһттр://...... И добре е така, знае ли някой кой е надежден като тях за 5cl 5fadb
 
  • Like
Reactions: MrT

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Лично аз имам чувството, че няма да мога да се доверя на нито един доставчик, както се доверявах на рейса, надявам се, че е добър и че ще успее да се измъкне оттам, където се намира, възможно най-скоро. Истински човек, който прави истински бизнес.
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
бяхте ли в старата ни телеграма? ако да, би трябвало да ме познавате :)
 

Klib

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 5, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Със сигурност бях, дори говорихме няколко пъти за НЕП, тъй като по това време бях много заинтересован да го изучавам ^^
Не знам дали ще ме запомниш tho, но научих някои добри знания от теб.
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Определено полетът беше най-добрият, надявам се някой от сътрудниците да го вземе и то скоро, защото измамниците имат полеви ден. Ако има някой, когото познавате, или посока, в която можете да ме насочите, да ми съобщите, тъй като тази ситуация спря потока на 🤑💰 за мен. Оценявам отговора и желая най-доброто за всички засегнати страни, тъй като знам от първа ръка през какво преминават.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
всъщност съжалявам, не, не се сещам в момента, но имаме нова група в телеграм, ако се интересувате, можете да ми пишете, за да се присъедините - това не е реклама -
 

Turtle4800

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 18, 2023
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Е, това е чудесно да се чуе, дайте ми информация къде да отида и как да закупя, защото трябва да изпълня някои поръчки, тъй като съм на последния си малък запас от полета наляво. Готов съм, когато и вие сте готови.
 
Top