17 септември 2023 г: Екипът на Flight-RCS е арестуван в Солун, Гърция! the-frcs.is

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Здравейте на общността,

сега този текст е близък до дома: Екипът на @flightrcs беше свален от основните сили на LE при множество набези, случили се миналата седмица.
Това е много тъжна новина за всички нас, но също така, за съжаление, и възможност да се учим от грешките и да израстваме от тях.
В мислите си съм с всички арестувани лица и мога само да си представя какво трябва да е да си в тяхната кожа в момента :(

. Участващите сили бяха основно: DEA, Европол, литовската полиция, гръцката полиция

Форумът https://the-frcs.is/ остава затворен към момента.

За повече информация, моля, прочетете тези статии:

https://hellas.postsen.com/business...-group-that-manufactured-synthetic-drugs.html
https://hellas.postsen.com/business/510124/Thessaloniki-They-were-making-synthetic-cannabis-and-sending-it-by-post-to-Europe-and-America.html
https://hellas.postsen.com/business...annabis-sending-it-to-Europe-and-America.html

След като са изграждали наследството си в продължение на дълъг период от време, именно 8 пакета, конфискувани в Литва преди 2 месеца, са довели до техния крах. 8 пакета от вероятно много хиляди, оставете това да потъне и разберете, че наистина са необходими само малки пречки, за да се срине цялата ви операция.

Сега това може да ни каже само за няколко неща, които засега мога само да преценя:

1. Лош OpSec за тези 8 пакета като пръстови отпечатъци, ДНК или всякаква информация, която може да доведе до самоличността на техния доставчик "Flight-RCs". Вероятно са изпратени с един и същ куриер за всички пакети
2. Не е трудно за LE да ги идентифицира директно от тези пакети
3. За LE не е трудно да открие техните складове или други местоположения

С цялото ми уважение, когато една операция може да работи толкова дълго, но не може да издържи на голямо изземване на изпратени пакети, вие като купувач трябва да приемете, че данните ви са изложени на риск, противно на това, което казаха от Подкрепа/Мод на TH:

MCxi1cu2w4


В момента техният TG все още е actiavted, но не бих препоръчал на никого да вярва на мода там точно сега до по-нататъшно уведомление от трети страни или одобрение на самоличността чрез PGP.
Рискът НО да държат ТГ отворена като honeypot е много голям в настоящата ситуация.
Трябва да приемете, че те са имали 0 OpSec и човекът, който ви говори там, е служител на LE, докато не докаже, че не е така.

Винаги ще имате най-малък риск, ако не купувате директно от доставчиците и сами синтезирате химикали, особено когато става въпрос за големи количества.
Breaking Bad току-що пусна видеоклип за синтезиране на ADB Putinaca, мощен канабиноид, а информацията за производството на 5CL също е широко разпространена.

Винаги ще имате най-голям шанс, когато закупувате само законни химикали, за да създадете наркотика на собствено, сигурно място:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/ur-144-synthesis-from-tmcp-indole-large-scale-video-manual.35/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/adb-pinaca-synthesis.93/

@William Dampier @HEISENBERG, както и всички останали експерти на Breaking Bad, винаги ще се радват да ви помогнат да организирате своята тайна операция бързо, сигурно и печелившо.

Бъдете в безопасност,

Гордън
 
Last edited:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Интересно е къде ще бъдат екстрадирани
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Това ще бъде трудна задача, DEA определено ще се опита да се справи с тях
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Уау, това със сигурност е срамно. Чудех се защо сайтът им беше заседнал в режим "в процес на поддръжка" толкова дълго време.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Използването на опцията за експресна доставка е причината тя да получи иззети пратки. Тя се изпраща със самолети, които се разглеждат по-внимателно.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Не, това не е правилно. Експресният транспорт всъщност беше най-безопасният ни метод за доставка. Проблемът беше преди 2 месеца, когато Литва беше блокирана, след като беше буквално военна зона от 3cmc и noids, които идваха предимно от Гърция, Интерпол се досети за това и започна да разследва входящите пратки - като всички пратки, влизащи в страната - след това забеляза модела и погледна по-дълбоко в Гърция... беше само въпрос на време :(
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Работата с пратките винаги е въпрос на време. Само мъртви капки могат да осигурят анонимна непрекъсната работа, а задържането на вашия магазин е друг негативен пример.

Ако сте имали огромен пазар за продажби в Литва, то е трябвало да отворите там склад с мъртви капки. В склада можеше да се получават стоки по пощата.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Да, разбира се. Но трябва да спомена, че за отделите за доставка отиваха много средства, всъщност толкова много, че плащахме по над 200 евро за пакет, изпратен по експресен път, като в същото време взимахме 90 евро за него. Всъщност Литва беше просто малък наш клиент. Но съм съгласен с това, което казвате, нямах никакво влияние за осъществяването на това, тъй като дойдох в екипа по-късно и сега съм последният човек, който се опитва да направи това, което можеше да бъде!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Разполагате ли с информация за това как е било възможно Интерпол/Европол да проследи Полет само от 8 пратки, в рамките на 2 месеца?
Трябва да е имало или доказателства върху пратките, или намек вътре, който да доведе до магазина, иначе не мога да си обясня бързата скорост на разследването от 2 месеца
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Да, аз го правя!
Броят на 8-те пратки е напълно измислен, тъй като са иззети поне 30 пратки, като много от хората, които са били арестувани в LT, са разказали на полицията откъде и как са се сдобили с тях. Освен това има още 2 фактора, първо, той не е намалил скоростта, след като всички са му казали, всички сме виждали риска, той дори е виждал, че ще дойде, без да знае със сигурност кога, и не е искал да намалява скоростта още повече. Другият момент, за който говорих с много хора, е, че той започна да продава истински хашиш, което само по себе си не е толкова голям проблем, но този материалһттрѕ://.... го усещаш, дори да си на 3 държави разстояние, така че оттам нататък проблем бяха и кучетата... Хашът идва в магазина 4 дни преди ареста му...
Както и да е, надявам се да успея да продължа наследството му, но с подходящ opsec и съвсем различен подход.
Ако получа повече информация от "вътрешни хора", ще информирам всички преди медиите да го направят!
~Cut
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Благодаря, предположих, че медиите разпространяват фалшиви новини.

Това ни помага да подобрим OpSec и да се учим от грешките, благодаря за това!

Не съм сигурен, но ако имате директен контакт с адвокати или възможност да изпратите пари, след като окончателно ги вкарат в затвора, бих изпратил 100 долара за Полет в затвора чрез вас.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Да, имам пряк контакт с адвокатите му, обаче ако успея да събера парите, за да стигна до него, е другият въпрос, ще попитам дали това е възможно, но съм сигурна, че той оценява факта, че толкова много хора се тревожат за него и съчувстват за него, означава повече и струва повече за него от всякакви пари!
Много ви благодаря за предложението и съм сигурна, че той ще бъде също толкова щастлив, колкото и аз, като чуе толкова много добри думи!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Наличието на добър адвокат ще направи процеса по-удобен за него :)
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Ето защо никога не бих приел експресна поща, дори ако е изпратена в страната по този метод. Никога не се знае кога нещата ще бъдат проверени, преди да се качат на самолета.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Здравейте, аз съм рязан.
Не съм съвсем сигурен къде да публикувам това, но засега мога да ви уверя, че всички данни на клиентите са на сигурно място, напълно криптирани и бекендите не са били рестартирани!
За да предизвикам колкото се може по-малко неудобства или проследяване от Интерпол и други подобни, все още не мога да дам твърде много информация за това какво ще се случи в бъдеще, само ще отбележа, че марката FRCS или Flight Rcs няма да се върне под това име, тя ще бъде продължена от мен, тъй като това беше обсъждано с Flight преди повече време, не за този конкретен случай, а за подобни, макар че бизнес моделът ще бъде изобретен наново!
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Хей, скъсете,

хубаво е да те видя тук :)

Както и да е, съжалявам за загубата, която ти и екипът ти преживяхте.
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Също така искам да отбележа, че ТГ беше оставена отворена, но ограничена, за да се филтрират всички известни и доверени членове. след като всички групи бяха прочистени, чрез забрана на всеки един член на всяка група.
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Какъв е най-добрият начин за получаване на 5f-adb? Има ли друг доставчик или група, които общността препоръчва? Благодаря за вашата помощ
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Доколкото ми е известно, в момента няма. Въпреки това не мога да оставя полетното наследство да свърши по този начин и има някои неща, които са в процес на планиране/изготвяне, не мога да гарантирам за нищо все още :)
 

thepriest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
@NoCutt Да, това звучи като добър план. Надявам се, че можеш да намериш законен доставчик за малки пратки от 50 или 100 г, докато си стъпиш на краката
 
Top