Пакетът е иззет

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Добре. имам известен опит с този, в зависимост от това къде се намирате. Ако това се е случило в САЩ, не се колебайте да ми изпратите DM
 

Regis Kimble

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 28, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Хавайските острови са пословично строги в митниците; един мой познат внасяше стероиди от Обединеното кралство и винаги оставяше пратката да престои една седмица на входната врата или близо до нея с надпис "Връщане на подателя".
Веднъж точно след доставката забелязаха човек, паркиран в кабриолет, който четеше вестник посред бял ден. Той просто поставил пакета и направил кратко "почистване на къщата".
Час по-късно служители на американските пощи и местната полиция почукали и попитали какво има в пакета. За щастие този човек вече видял, че пакетът е отворен, И, не се опитал да го отвори.
Пакетът бил върнат и той им казал, че не е за него, да го изпратят обратно на този, който го е изпратил. Беше сменил и името си с няколко букви: Джон Смит вместо Джейсън Симънс.
Достоверно отричане!
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
125
Points
28
Deals
6
Изпратих пакети с 2 мета големият беше 4 кг, но странното е, че от 10 пъти само половината пристигат и не са конфискувани пристигат нормално, но когато ги отвориш, всичко е унищожено не знам дали митниците или самите клиенти си правят тази шега

Случва ми се често в Австралия

На някой друг случва ли му се същото нещо, защото е странно, ако има федерални агенти в цялата къща
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Здравейте,

Дайте ми малко контекст и аз ще ви обясня всичко. Зависи от страната, но мисля, че имам достатъчно опит да се занимавам с такива неща много пъти.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Приятелю, надявам се всичко да е наред и да си добре
🍀👋🤠
И ако можете да актуализирате за това какви последствия получихте..
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Мисля, че всичко е наред, тъй като не са намерили това у вас, мисля, че винаги можете да отречете всичко и да кажете, че никога не сте поръчвали нищо. Лесно е някой да поръча неща на вашия адрес и на вашето име. Ако се стигне дотам, просто изтрийте всякакъв вид доказателства, с които сте имали контакт. И просто отричайте, отричайте, отричайте. Както казах, ако се стигне дотам и ви измъкнат от това, не си мислете, че са спрели да го проверяват. От този момент нататък трябва да бъдете внимателни през цялото време.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Напоследък имам 3 от 5 пратки, които са загубени; и петте са международни за ЕС (без външни митници). И трите загубени пратки използваха националните пощенски услуги, а от двете, които бяха доставени, едната беше чрез националните пощенски услуги, а другата - чрез частна куриерска фирма. Повторно изпратените поръчки също не успяха да се справят. Освен ако изпращачите не са се облажили с укриването и пратките не са били спрени в страната на произход, към този момент считам, че адресът ми е в черен списък, а сортировъчните центрове филтрират пощата ми за проверка. Никога не съм получавал уведомление за каквото и да е изземване - нито от пощенската компания, нито от правоприлагащите органи.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Имам пратка, която седи между седалките някъде вероятно на около 5 мили от мен от началото на август lol. Говното беше чувствително към температурата и светлината, така че го смятам за загубено, но след месец все още е посочено като "на път". Черният списък е по-вероятният сценарий. Сега имам друга пратка, която се приближава, ако тя е спряна или "замразена" на този етап, ще считам адреса, който използвах, за изгорял и ще продължа напред.

Буквално всеки може да поръча поща на всеки, така че това е правна бъркотия, както и да го погледнете. Правните бъркотии са скъпи, освен ако някой не иска да ви даде за пример (а аз съм сигурен, че ще разберете много бързо дали това е така), решението за тях е да "спрат по-нататъшната дейност", защото това е най-евтиният вариант.

Кой няма врагове в днешно време? Това е шибаната 2024 г., петгодишните се разхождат с айфони. За всички, които знаят, че адресите, които избирам, са просто хора, които просто наистина не харесвам и нямам нищо против да ги прецакам.

Толкова много търтеи от 9 до 5 ч. на ден наоколо, изберете си и изчакайте пощальона да си тръгне, да си задигне гащите. Опитайте се да изберете адреси на технофоби, те няма да имат звънци или камери. Наблюдавайте страниците NextDoor (SocialMedia) на вашия район. Старите хора просто ОБИЧАТ да клюкарстват за "подозрителни дейности", които се случват в техните перфектни, скъпи родни градове. Намирам, че това е чудесен източник на информация за това, какво правят местната полиция и "бдителните граждани".

За мен "Бъдете в безопасност" означава да бъдете умни, да проучите и всичко ще бъде наред.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Както каза KurtV,проучвайте и събирайте информация навсякъде, където можете. Имам скрита камера, която вижда как всички пощенски служби минават през нея и за мястото, където съм, имаме едни и същи хора за доставка 6 дни в седмицата и те работят почти точно по едно и също време всеки ден. Запознайте се с този тип неща, а след това, ако забележите нещо нередно, това може да е знак. Аз използвам различни адреси на съседите, но все пак следя за нещо странно. Все пак е по-лесно в селски район, когато нещо или някой необичаен човек минава през него. Веднъж имах пакет, който пристигна с 2 дни закъснение заради "забавяне на usps" и може да е било нищо, но след това изгорих този адрес за всеки случай. Имам и един човек, който приема доставки срещу заплащане, на него изпращам всички по-големи поръчки. На тях им остава само толкова много време, така че що се отнася до тях, те имат много малко за губене, докато им давам някои от лакомствата, те остават щастливи. Познавам и един човек, който работи с ups всяка година през ноември и декември. Той помага на няколко шофьори да доставят и миналата година срещна един готин, който помага и сега. Пичът го уведомява, когато се направи поръчка, и шофьорът ще следи за пакет с конкретното име и адрес, ще го сканира като доставен и след това ще го вземе вкъщи, а пичът ще отиде да го вземе. Това е един от най-добрите методи за доставка, които съм виждал досега, тъй като ви държи 100% извън радара, а шофьорът няма никакви притеснения. Ако пакетът бъде обсебен, той ще бъде уведомен за това, защото е на неговия маршрут, а пакетът се изпраща до произволно име и адрес на нормалния му маршрут, така че няма никаква връзка с никого. Просто трябва да се уверите, че вашият доставчик го изпраща с тази конкретна услуга, иначе някой ще получи голяма изненада в пощата.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Наистина е добре да познавате хората lol
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
В Испания изпращат тайна полиция. Не се интересуват от количеството. Но е, защото знаят, че имат един оперативен
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Само пакети, които идват от хола да, защото искат да прецакат наркосесд на холандия.
 
Top