Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ измама

Albert13

Don't buy from me
Member
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Имам същата ситуация с Лили
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, Представихте се доста добре и офертата ви беше разумна, докато не чух тази вероятност за измама... ами ако си спомняте за един асасин на име Борис, мога да кажа, че да му изпратите проби безплатно, тъй като той ще плати транспорта и всичко това може да е вашият начин да бъдете задържани в бизнеса. Наясно съм с предпочитанията ви, но бихме поискали някои материали в по-голямо или по-малко количество проби и в замяна обещаваме шанс да продължите това, което сте започнали да правите, стига да не се върнете към подобно поведение. Не мога да обещая, че мога да го направя тук, но все пак може да имате солиден шанс. Като се има предвид, че думата измама никога няма да бъде чута за вас. Имам връзки, които биха били повече от заинтересовани от това, което предлагате. Така че помислете за това, което може да бъде спестено в повече или по-малко примерна форма. Тъй като сте с 20 хил. долара по-богати от мен (обещавам, че се боря с изхранването заради разходите за лаборатория), няма да ви поискам нищо преувеличено. Хората, на които ще покажа мъдростта, която трябва да направят, със сигурност ще препартират, на което ще ги науча и ще ви предложа като доставчик. Ако продуктите отговарят на нашите стандарти, а те не са много високи.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Не съм сигурен докъде могат да се огъват правилата в този форум, но тази "компания" и в миналото ме е измамила с 10 000 долара. Аз съм от хората, които държат на злобата, и не обичам да ми крадат пари.
Ще бъде ли твърде далеч от моя страна да се опитам да ги накарам да повдигнат обвинения на САЩ за трафик и разпространение на прекурсори на наркотици? Съмнявам се, че някой ще бъде твърде ядосан от този резултат. Знам, че това вече се е случило с няколко други минали китайски доставчици, но В този случай обвиняемият продължава да краде пари от членовете на форума. Изглежда, че обвиняемият не знае, че ако достатъчно дълбаеш мрежата на стършелите, ще те ужилят. Има много хора в този форум, които биха постъпили много по-зле от мен, ако сме в тази ситуация. Няма да направя нищо, докато администраторът или достатъчно членове не решат, че това е подходящо наказание за този продавач. Имайте предвид, че не мога да гарантирам, че това ще работи, но ако получи достатъчно одобрение, ще се опитам да опитам да изпълня тази задача.
Ако някой има други възможности, моля да отговори на това съобщение.
Благодаря ви
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Тази компания вече е била блокирана във форума. Можете да правите каквото си поискате. Понякога бизнесът с лекарства може да бъде жесток към тези, които не изпълняват ангажиментите си, това е нормално.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top