Искам да направя най-добрия кокаин

Anto789546

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Хихихи моите приятели ,
Бих искал да направя кокаин, но проблемът е, че в моята страна листата на кока са забранени и бих искал да знам откъде да се сдобия с тях (вече имам идея да използвам "Делиз кока на прах", но не знам дали ще се получи) също така вече имам рецепта за кокаин, но ако имате по-добра, не се колебайте да я споделите
Благодаря предварително приятели :)
(ps: използвам deepl, така че съжалявам за лошия ми английски (аз съм френски) )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ако Делизът на кока на прах и съдържа кокаин, извличането му е по-вероятно да бъде скъпо, поради цената на самия чай
 

niko77

Don't buy from me
New Member
Joined
May 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте,

Не намерих тема, в която да се говори за приготвяне на кокаин само с чай от кока, също само с листа, но в моята страна е сложно, имате ли идея как бих могъл да го направя ?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Здравей, приятелю!

Опитвам се да подобря една формула, превръщайки праха в нещо като ``полистирен``, както попитах в този пост тук, можете да видите и във видеото. Може би ще успеем да променим опита.

P.s.: този продукт не е мой и английският ми език също не е добър.
 

Attachments

  • aZrTq2zJMw.mp4
    1.9 MB · Views: 0

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Рибен мащаб под хидравличната преса с печат
Mxe12LUnIB

Нуждаете се от преса и метална форма с модел. Говорите ли за него?
 

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Досега използвах този инструмент, опитвам се да натискам малко по-малко, но текстурата не е гладка така, е нещо твърдо и чупливо. Ето защо се опитвам да променя формулата. Ще се опитам да покажа разликата в друго видео.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Добре, очаквам
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Съществува такъв момент, че кристалите трябва да са с приблизително един размер, а в противен случай не се пресоват както трябва.
 
Last edited by a moderator:

el chapo

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Съжалявам за грешката си. Изучавайки повече, успях да забележа разликата между продуктите, за които говорех.

Продуктът от видеото е чистият кокаин, а другият беше нечист пресован, бел. ред. друго лого.

Благодаря за помощта!
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Здравейте. производството на кокаин се нуждаят от огромно количество листа 200 или повече кг за един на кокаин .е възможно да се отглеждат кока Planta в няколко части на света .java остров в миналото .виждам в централната част на Америка в малки количества .необходими куп земя и работници .семената Не е проблем химикалите зависят от страната е повече или по-малко трудно да се намери .за географската зона на Еквадор линия е повече или по-малко мястото да отида .самото растение не е подозрително Но отглеждат твърде много може би рисковано
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
За направата на прах в Блокове е няколко начина най-лесният е пресата Но материалът загуба на рибната люспа и не изглежда добре .трябва да направите продукта в паста .трябва ви разтворител и. Разтворителят зависи от вида на използване на продукта, а тухлата във видеото не е пура, а просто е много професионална работа. всички тухли дават повече от 90%, което за мен е подозрително. днес виждате 96%98%, което не е вярно.откривате левамизол много лесно просто сложете алкохол в малка чаша, трябва ви 96% алкохол, сложете малко продукт и разклатете малко и вижте дъното на чашата .виждате нещо като сол това е левамизол е по-сложна форма за намиране на този продукт .приготвяне на основа .банкова сода или амоняк е дама .подсушаване с хартиени кърпи и разтваряне с ацетон и сложете една капка нитрична киселина 37% е добре .и виждате, че големите кристали, подобни на батон, падат на дъното на получателя, предпочитайки епруветка. тези кристали са левамизол. за откриване на фенацетин е много лесно, просто претеглете продукта и го накиснете в ацетон. проверете чистотата на ацетона, първо е необходимо да няма влага. проверете белите хартиени кърпи, напоени с хартия и трябва да изсъхнат напълно много бързо, ако не съдържат влага и не са използваеми.фенацетинът се разтваря в ацетона, претегляте отново сухия материал и ако нещо се загуби, фенацетинът ли е за по-сигурно не се разтваря ацетонът и се оставя да се изпари, виждате остатъка Мед като .Ако някой има нужда от помощ с нещо подобно, аз съм повече от щастлив да помогна стъпка по стъпка, за да получите същия резултат като във видеото, аз също говоря испански
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
С 1 кг истински листа може да се направи 5-10 г неразрязан кокс.
Там, където се намирам, грам нарязан кокс върви по 200-250 USD, а 1 кг листа, изпратени от сигурна страна, е 120-150 USD. Един от ключовите фактори е сортът на кокаина, някои от тях имат 1-1,5 % кокаин в сухо тегло, други - 0,25-0,5 % кокаин.
Така че да , огромно количество, необходимо за огромна екстракция, но за лична употреба в страни с малко кокаин наоколо , все още си струва на 100%. Особено ако го намалите с 1/3. Също така запазете част от нея неразрязана и вземете 50% повече, това може да ви даде стъпало над другите продавачи на кокаин във вашия район.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Здравей, приятелю, да го направиш по този начин може и да е добра идея, но те съветвам да имаш нещо предвид, листата на кока се различават много добре от тези, които разследват пратките, въпреки че не получаваш директно кокаин, ако можеш да генерираш високи сигнали, тъй като Не ти трябва малко количество, Аз съм от Колумбия и един от големите проблеми е, че е трудно да се повярва, че някой внася някаква законна трева оттук, затова всичко, което е различно от кафе, въглища и храна, ще искат да го проверят, защото е просто необичайно и странно, това е просто мнение и съвет, който ви давам, за да вземете това предвид, ако мога да ви помогна с нещо друго, ще бъда тук.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Да, със сигурност не трябва да изпращате нищо, което предизвиква червени знамена, обаче в повечето страни можете да го намерите вече зад граница. САЩ/САЩ/Каналия и т.н. , от наша страна той преминава точно както всеки чаен продукт, ако идва от Колумбия и т.н., веднага ще вдигне червен флаг. ако обаче го купите от някого в друга държава като САЩ, сигурен съм, че ще премине без проблеми.
 

DarkColombianito

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
May 8, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3

Да, това е вярно, ако го получите отвън мисля, че имате като 90% повече вероятности, че пристига whitout никакъв проблем.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Хей, момчета, искам да произвеждам на добив и бих искал да използвам листа. Изглежда, че тази тема е стара, но ако някой може да помогне, ще съм му благодарен!
 
Top