Question Как да готвя 2cb "tussibi"

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Здравейте, момчета.

Мисля да започна да продавам "розов кокаин" или "тусиби", но не знам нищо за..

Ако някой ме научи как да направя... ще се радвам.

Знам само какво се използва, но не знам как да го направя..

Благодаря ви.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
можете да проверите в drugsdata.org

това няма нищо общо с Шулгинс 2С-В. 'Туси' или 'Розово' е смес от кетамин и MDMA, всеки готвач има различно съотношение, което използва за своята смес. има и неактивни части, които не се появяват в резултатите от тестовете, но се съобщава за ароматизатори, хранителни оцветители (разбира се, за външния си вид) и витамин В12

От busts in spain показват част от използваното оборудване, изглежда като прост процес. Може би има някои момчета във форума, които биха могли да ви насочат в този процес, но най-вече изглежда като процес на проба и грешка по отношение на използваните съотношения.

ето някои скорошни резултати от "Туси" на drugsdata.org


Код: AC2022C054

Продава се като: X
  • MDMA
  • Кофеин
  • Кетамин
  • Прекурсор А на кетамин
  • 100
  • 20
  • 20
  • 1
Sep 23, 2022
Пеория, IL

Tusi
Код: MDE2C

Продава се като: Tusi
  • Кетамин
  • Кофеин
  • Прекурсор А на кетамин
  • MDMA
  • 9
  • 2
  • 2
  • 1
Sep 21, 2022
Онлайн

Pink Tuci
Код: Розов1

Продава се като: Pink Tuci
  • MDMA
  • Кофеин
  • Кетамин
  • Прекурсор А на кетамин
  • 8
  • 7
  • 5
  • 1
Юли 07, 2022 г.
Лос Анджелис, Калифорния

Розов прах
Продава се като: 2C-B
  • Кетамин
  • MDMA

Sep 02, 2022
Виена, Австрия


Ако имаш достъп до добра партида Пинк, която можеш да купиш от някой от източниците си, бих те посъветвал да я изпратиш на Енергоконтрол в Барселона и резултатите ще могат да ти дадат окончателен резултат в използваните съотношения, който можеш да използваш като модел за създаване на собствена партида.
 

KhalilMufasa1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 1, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Първо, благодаря ви за ур помощта!

Знам какво да използвам. Това, което искам да знам, е как да използвам.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,651
Solutions
2
Reaction score
1,760
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/syntheses-of-2c-phenylethylamines.1431/
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Да, но това не е туй, за което се говори. Вземат един куп мдма с други разфасовки, боядисват го в розово и казват на хората, че това е 2сб. Ако им дадеш истински 2cb, те не знаят какво да правят с него lol
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Наистина, 2C-B е твърде силен за клиентелата, която иска да смърка "Пинк/Туси" Проблемът е също, че партидите варират толкова много в зависимост от готвача, създавайки много боклуци на пазара, също и много други гадости, които хората не биха искали да смъркат като следи от метамфетамин или RC. Опитах го веднъж и си помислих, че е загуба на пари, беше по-приятно просто да приемам MDMA и кетамин в желаното съотношение, което исках, отколкото да смъркам предимно набухватели с хранителна боя, смесени с MDMA и Ket
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
това, което @kennet публикува, са истински резултати от тестове на гадни неща, просто mdma и keta, смесени с гадости като кофеин. това е, което може да се намери главно на пазара, ако не познавате правилните хора, които да купят нещата. това е сигурно.
да, мдма и кета определено са правилни съставки, но те трябва да са в подкрепа на основната, която ви дава халюцинации, и трябва да се чувствате винаги като леки, а не тежки като мдма или кета.
 

kenneth

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 17, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
В европа ще видите по-чисти партиди. MD, Ket, 2cb изглежда са най-популярни. но сме виждали и резултати от Ket, MD, 3mmc или понякога следи от кокаин.

в щатите обаче можете да погледнете в данните за наркотиците и да откриете, че се добавят много различни случайни глупости.
 

reddevil

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
да, знам drugsdata, това е уебсайт, на който могат да се публикуват резултати от тестове. лошият ми коментар не беше към теб, пич, а към нещата, чиито резултати бяха показани.

психеделичният мин ефект на истинските туси се причинява от нексус, кристали от чисто 2сб.
Други психеделични съставки също присъстват, но основната е nexus.
2CH5ONTP1j
 
Top