Фалшива лична карта, документ за самоличност, документ за пътуване (CZ, RO, FR, ES, MD)

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Можете ли да направите иранска шофьорска книжка за 100 долара? Въпреки че стойността му е по-малка от 100 долара
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
В Обединеното кралство Трябва да имате оригинален временен лиценз. Познаваме инструктор по шофиране, който ще ви даде хартиена шофьорска книжка (все едно сте издържали изпита), която можете да превърнете в карта. Напълно законен човек

През 15-те години, в които съм шофирал, никога не съм вземал шофьорски курс в живота си и все още карам кола, просто трябва да знам основите на пътната безопасност ект

и е бил изтеглен много пъти само ви спестява да вземете тест, който също не е евтин
 

justanotherrr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Работи ли това за КИП и ъпън ъпс? Или някъде ще проверяват базите данни и лицето ви?
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Да, разбира се, можете да използвате документите за получаване и изпращане на пратки.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Забелязвам, че САЩ не са включени в списъка. @Zero day може ли да обясните защо повечето доставчици на фалшиви документи, които открих, не работят с американски карти? По-сложни ли са те от гледна точка на печата? Дали това е свързано с базата данни и т.н.?
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
u смятате, че тези документи са в състояние да открият сметка в банка (онлайн)?
 
Top