Фалшива лична карта, документ за самоличност, документ за пътуване (CZ, RO, FR, ES, MD)

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Предлагам на вашето внимание фалшиви документи от различни държави.
Тези документи са подходящи за различни цели. Те могат да се използват за живеене и пътуване (включително със самолет) на територията на ЕС.
Можете да купувате различни стоки онлайн, да получавате пратки на фалшиви имена. Ако плащате с чужда банкова карта или криптовалута, можете да останете анонимни. Дори ако продавачът поиска документ за самоличност със снимка, все още сте анонимни.
Много хора се сблъскват с проблема да купуват химикали, защото продавачът иска да изпрати снимка на документите. Аз имам решение за това - фалшиви документи.

Всичко, което ви е необходимо, за да поръчате документ, може да бъде изброено на пръсти:
1. Снимка (ако ще използвате документа само за онлайн пазаруване, тогава няма проблем да изпратите снимка на съседа си ботаник). Ако искате да пътувате с такива документи (да летите със самолет, да карате кола, да отсядате в хотели), трябва да изпратите лична снимка.

2. Дата на раждане (можете да си я измислите, важното е да е поне малко подходяща за възрастта)

3. Фамилия и име (всяко име, което ви харесва)

4. Място на раждане (по ваш избор)

5. Снимка на вашия подпис (за поставяне върху документа)

Останалото ще направя сам по най-добрия възможен начин.

Разбира се, ще направя всичко възможно най-бързо, но все пак ще говоря за срокове:

Лична карта и свидетелство за управление на МПС (шофьорска книжка): 3-4 дни
Документ за пътуване: 7-8 дни

Изпращане с най-близкия автобус до ЕС. Максимум 5-7 дни.
Пощенска доставка в рамките на 2 седмици. Няма спешна доставка.

Е, нека преминем към разходите за документите:
Лична карта, свидетелство за управление на МПС: 750€
Документ за пътуване (паспорт): 750 лв: 2700€

Чехия:
Лична карта, свидетелство за управление на МПС, документ за пътуване (паспорт)

Молдова:
Лична карта, свидетелство за управление на МПС, документ за пътуване (паспорт)

Румъния:
Документ за самоличност, лична карта (шофьорска книжка)

Франция:
Франция: лична карта, DL (шофьорска книжка)

Испания:
Испания: ID, DL (шофьорска книжка)

Плащането се приема само в криптовалута. За нас е голямо удоволствие да работим чрез ескроу услуга

По-долу ще намерите снимки на моята работа.

Всички въпроси в лична кореспонденция или
поимейл

GvAprFcxQw

5SkFo34DHt

7vZsLFEAmx

UtpwGdbjnH

CvuJImBQLk

GSfslQJ24E

KUD1mFyKZI

LtKkLObPGi

Aru6tlkC7b

Lw7nTf1uNG

ZifeuWplCO

L69CZ5vrzc

LEmFJeR28D

YOXjq4AK5C

W8kc1juUz9

52XfSHMo4s

0APpcSlbjO

VUWhyHQzb5

X4U8W5ySKp

GehIfr3N1H

UCRp5ySXeG

R7ZdYU1wQh

SoLR6lfImA

I82x0G94TQ
 
Last edited:

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Как да проверя дали мога да премина границата, като ги използвам?
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
В момента на пазара няма оферти за фалшиви документи, с които да пресечете границата. Ако някой ви каже, че ще можете да преминете границата без проблеми, можете да сте сигурни, че ви мамят.
Целият проблем се състои в това, че никой не може да подпише чипа с валиден подпис, освен държавните органи. Работя по този проблем всеки ден, през последните няколко години.
 
View previous replies…

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Имам контакт за RU или източна регистрирана, но ще трябва да обсъдя с тях също множество подробности съществуваща регистрирана информация с някои от пълната документация pm за обсъждане
 

Pan Cyga

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ofc има. много приятели летят на фалшиви pl ids.
 

Hresovladoo3

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 26, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Ако желаете, свържете се с мен в лично съобщение. Имам нещо, което може да ви е полезно
 

island

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Здравейте ZeroDay

Можете ли да ми изпратите PM, plz започнете енкриптирани покрития с мен тук в BB. Thx
 

surpi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
В момента не продавате имате предвид
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Вече е на разположение за закупуване:

Чехия:
Лична карта, документ за самоличност, документ за пътуване

Молдова:
Молдова: лична карта, документ за самоличност, документ за пътуване

Румъния:
РУМЪНИЯ: ЛИЧНА КАРТА, ДОКУМЕНТ ЗА САМОЛИЧНОСТ

Франция:
ФРАНЦИЯ: ЛИЧНА КАРТА, DL

Испания:
ИСПАНИЯ: ID, DL
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Значи имате CSCA на тези държави? Трудно би било да се повярва, че подписът на чипа все още не е проверен през 2023 г.

Редактиране: bruhh някак си не успявам да видя всички коментари, преди да отговоря. За онлайн верификация с NFC проверка, можете да се измъкнете от създаването на собствена държава и да подпишете афаик или просто модифицирайте NFC драйвера, така че да се срине
 
Last edited:

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Можете ли да направите това за българските лични карти?
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Не, това не е налично в момента.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Бр. въпросът е дали тези документи се намират в базата данни на тези държави... или това е просто пластмаса...?

Да речем, че си купувам фалшива лична карта и удостоверение за самоличност за Франция .
Отивам във Франция и докато карам кола, ме спира полиция и проверява DL-то ми. Какво виждат?
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Мисля, че още от заглавието трябва да е ясно, че става въпрос за фалшиви документи.
Тези документи няма да бъдат включени в базите данни. Ето защо не можете да използвате френски документи във Франция.
Френските документи могат да се използват с всяка държава от ЕС, с изключение на Франция.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Ако разбирам добре.
Ако съм румънец и имам вашия румънски пакет, мога да ги използвам в ЕС, но не и в Румъния. Това прави смисъл.. Ако отида в Италия и покажа фалшивия документ, те ще потърсят аспектите на сигурността, но няма да могат да го проверят в никоя база данни.
Така че най-добрият начин е да го направя и да го използвам в друга държава
Вярно ли е това?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
С изключение на факта, че "чипът" в паспорта, който съдържа основно всичко, което вече можете да видите на документа + пръстови отпечатъци в паметта му, който е цифрово подписан от CSCA (country signing certificate authority), чиито публично достъпни публични ключове се използват за проверка на целостта. Предпочитам да не влизам в никоя държава с него, само за да "пробвам". Все пак има и други начини да го използвате. Но това става все по-трудно поради манията за цифровизация на ЕС.
 

Zero day

Supply Manager
Joined
Jul 7, 2021
Messages
17
Reaction score
37
Points
13
Deals
2
Абсолютно правилно. Ако някой каже, че изготвя документи с работещи чипове, то това е измама.
 
Last edited:

BenG

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Мисля, че се предполага, че това е възможно. Ще трябва да проникнете в базите данни. В противен случай тази е услуга е просто повече или по-малко редактиране на снимки и отпечатване, което изглежда очевидно твърде скъпо. Дори и да подпишете чипа, той все още не е оригинален, защото не сте упълномощеното лице, което да го подпише, но за да могат фалшивите документи да отразяват цената си, мисля, че документите трябва просто да служат за всички цели, когато става въпрос
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
49
Reaction score
30
Points
18
Трябва да разполагате с човек в държавната администрация..
 
Top