Не бъдете този човек - желаещият да стане Уолтър Уайт е заловен още преди да започне

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
"
22-годишен имал лаборатория за производство на наркотици с експлозиви в мазето

Тиролската полиция е предотвратила мащабна търговия с амфетамини. Разследващите са арестували 22-годишен младеж в Инсбрук, който се е опитал да произвежда незаконно амфетамин в собствената си лаборатория и след това да го продава. Мъжът е бил освободен след няколко разпита, съобщиха от полицията във вторник.

Беше заявено, че той ще бъде освободен след приключване на разследването. За навлизането си в бизнеса с наркотици 22-годишният мъж е поръчал допълнително лабораторно оборудване и химикали от Китай. С изходните материали той е можел да произведе до 45 килограма амфетамин. Специалистите от Федералната криминална служба и полицията на Тирол ги обезпечили в наето помещение в мазето, което било пригодено за лаборатория. Не без риск, тъй като химикалите са били силно експлозивни.

Според полицията е доказано, че обвиняемият е предавал MDPV с търговска цел от 2012 г. насам. По време на разпитите 22-годишният мъж признал, че "е искал да стане голям в незаконното производство и търговия с амфетамин". Освен това той вече е произвеждал малки количества амфетамин за тестови цели и ги е предавал на потребителите."

Какво е бс за взривните химикали. Химикали, които са запалими и следователно податливи на експлозия? Кой би си помислил... :eek: Сериозно, те ме изплашиха до смърт. Защо не се опитат сами да си направят амфетамин без запалими/взривоопасни химикали. С удоволствие бих ги гледал как страдат, докато се провалят с гръм и трясък
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
От 2012 г., вече на 22 години? Когато анализирам това, ми се струва, че е постъпил правилно - купил е цял шибан товар, за да направи един тон и след това да се отърве от него, като елиминира постоянната нужда от покупки... заловили са го и той също е отделил време... но защо не е отделил време предварително, за да планира това по-добре? Сега всичко, което ще бъде принуден да прави, е да мисли, доста тъжно
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Мисля, че не сте разбрали правилно.

Той е освободен условно, след като е разкрил цялата информация

Но що се отнася до мисленето му, бих казал, че е постъпил правилно, просто е действал твърде бързо
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Да, но лабораторията му вече я няма. Това винаги ме е вбесявало най-много досега. Не става дума само за затвора, но и за това, че ти отнемат всичките химически неща. Като че ли си работил за това нещо години наред, човече, а те просто ти го отнемат и си играят на богове с обществото
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Да, но няма как да оправдаеш запазването на тези неща :D :D Това е игра, която може да бъде спечелена и от двете участващи страни...
 
Top