Не бъдете този човек - желаещият да стане Уолтър Уайт е заловен още преди да започне

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Прочитането на книгата " Изграждане и функциониране на тайни нарколаборатории" определено би му помогнало.

Когато създавате лаборатория, е абсолютно важно да изберете мястото по такъв начин, че да не може да бъде проследено до вас в случай на спешност.
Освен това, ако позволите на ненужни или незаинтересовани хора да научат за вашата операция, се излагате на по-висок риск.

Потенциални грешки от страна на този човек:

- Получаване на прекурсори на негово име
- Получаване на лабораторно оборудване на негово име
- регистриране на лабораторията на негово име
- уведомяване на други хора (може би се хвали, че е следващият Уолтър Уайт, не знам)

И така, на практика той е направил всичко, което някой може да направи погрешно, и не мога да подчертая колко важно е правилното ОПСЕК.

Статиите по-долу са на немски език, но са интересни за четене, след като бъдат преведени на английски.

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ ЗА CLEARWEB


 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Никога не плащайте на доставчиците чрез проследими банкови преводи! Това може да прецака цялата операция! o_O

Има дори начини да се разплащате с доставчиците с некриптографски транзакции и в същото време да останете анонимни!

Бъдете внимателни там.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Какви начини например?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Много продукти, които са необходими за изграждането на лабораторията, могат да бъдат закупени от големи онлайн складове като Wallmart, Amazon и др. Тези складове често предлагат ваучери, които могат да бъдат закупени в брой във всяка бензиностанция и/или супермаркет.

Друг начин може да бъде откриването на анонимна банкова сметка на чуждо име. Тези сметки също могат да бъдат закупени лесно. Ако изберете правилната банка, можете също така да заредите сметката чрез пари в брой в близките супермаркети. Банковите сметки, които предлагат този вид услуги, могат да бъдат намерени лесно.

Освен това бих предложил пакетите, които включват оборудване, което трябва да се използва в незаконна операция, да се изпращат на адрес в задънена улица (burner adress) или на пощенски клон в близка държава или щат. За тази цел бих предложил също така да използвате фалшиво име, за да получите пакета анонимно.

Ако имате нужда от помощ, моля, изпратете DM, за да мога да помогна с допълнителни съвети.

Cincerly, Gerald Cotten
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@Gerald Cotten, Има дори начини да се разплащате с доставчици с некриптографски транзакции и в същото време да останете анонимни!
Можете ли да уточните?
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Моля, погледнете отговора, който изпратих на потребителя AKWA в рамките на този пост.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Мога да отида в Walmart и да си купя презареждаща се карта Visa/MasterCard/American Express, с пари в брой и мога да заредя пари на нея в магазина с пари в брой. Мога да вляза в интернет и да сложа върху нея каквото име искам или да не сложа никакво име
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Звучи добре, никога не съм се замислял за този вариант,@Frit Buchner
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ezzocard е друга възможност, персонализирано име и адрес върху картите и може да се купи с криптовалута онлайн.
 
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Благодаря за добавянето на това тук, търсех нещо подобно много
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Чудесно! Благодаря ви m8! Това може би просто ми спаси задника от това да бъда разкъсан!
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Винаги, когато ми се прииска да направя нещо, се опитвам да намеря уебсайтове с уязвимости, които мога да използвам, за да ги подмамя да ми дадат безплатни реактиви. Това е чудесен начин да го направите, но трябва да имате познания за социалното инженерство и експлоатацията на уебсайтове.
Понякога е полезно да си добър хакер и химик :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Според мен трябва да се направи компромис по отношение на риска. Понякога си струва да рискувате за нещо, което ще ви помогне безумно много в дългосрочен план.

Ако никога не рискувате нищо, няма да стигнете доникъде. В крайна сметка просто ще се окажете с гадна стъклария, гадни химикали и всичко това на многократно по-висока цена.

Перфектният начин да направите това е да създадете прикритие за цялата операция. Такава, която действително да изглежда легитимна и да може да се поддържа в случай на подозрение. Това означава, че ще трябва да работите усилено, за да създадете тази прикриваща история, но с течение на времето това ще ви спести много неприятности. Повярвайте ми.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
В идеалния случай дори не бихте искали да срещнете някого, на когото ще трябва да разкажете прикрита история :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
I
Мисля, че най-вероятната причина, поради която е бил хванат, е както споменахте, да се хвали пред другите.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
"
22-годишен имал лаборатория за производство на наркотици с експлозиви в мазето

Тиролската полиция е предотвратила мащабна търговия с амфетамини. Разследващите са арестували 22-годишен младеж в Инсбрук, който се е опитал да произвежда незаконно амфетамин в собствената си лаборатория и след това да го продава. Мъжът е бил освободен след няколко разпита, съобщиха от полицията във вторник.

Беше заявено, че той ще бъде освободен след приключване на разследването. За навлизането си в бизнеса с наркотици 22-годишният мъж е поръчал допълнително лабораторно оборудване и химикали от Китай. С изходните материали той е можел да произведе до 45 килограма амфетамин. Специалистите от Федералната криминална служба и полицията на Тирол ги обезпечили в наето помещение в мазето, което било пригодено за лаборатория. Не без риск, тъй като химикалите са били силно експлозивни.

Според полицията е доказано, че обвиняемият е предавал MDPV с търговска цел от 2012 г. насам. По време на разпитите 22-годишният мъж признал, че "е искал да стане голям в незаконното производство и търговия с амфетамин". Освен това той вече е произвеждал малки количества амфетамин за тестови цели и ги е предавал на потребителите."

Какво е бс за взривните химикали. Химикали, които са запалими и следователно податливи на експлозия? Кой би си помислил... :eek: Сериозно, те ме изплашиха до смърт. Защо не се опитат сами да си направят амфетамин без запалими/взривоопасни химикали. С удоволствие бих ги гледал как страдат, докато се провалят с гръм и трясък
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Little G беше честен, ще получи 3-5 години
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Най-добрата част са снимките на неговата лаборатория. Защо изобщо е поръчал прекурсори за 45 кг скорост, след като не е разполагал с абсолютно никакво оборудване за производство от такъв мащаб. Хора... моля, поръчвайте само това, което действително ви е необходимо 😑
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Мисля, че е гледал филма "Белязаният" няколко пъти със сигурност
 
Top