Biohackers. Безплатни проби от мефедрон. Мъртви капки

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Бих работил за вас в град Ню Йорк срещу малък процент от веществата. Бих работил за изграждане на доверие. Тук има гигантски неизползван пазар.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Екипът на ВВ търси нови служители.

Изисквания:
- Получаване на мъртва капка мефедрон в количества от 50 г (минимална партида при стартиране).
- Опаковайте в 25 пакета по 2 г всеки.
- Скрийте 25 мъртви капки на сигурни места.

Условия:
Изисква се депозит от 100 EUR
След като продаде продукта, изпълнителят ще получи по 15 евро за всяка успешно продадена мъртва капка
15*25=375 евро + 100 евро депозит.


Работата винаги е налице. Печелете с нас от 300 евро на ден, като посвещавате само няколко часа. Ако се интересувате, моля, свържете се с мен в лични съобщения. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Значи ли това, че ще доставяте в САЩ и имате ли вече клиенти тук
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Фед? Лол Само питам дали ме снабдяват и с клиенти, които да доставят. Струва ми се, че така работи. Не съм сигурен, че разбирам как правят нещата. Казаха, че ще печеля до 300 евро на ден, затова питах как е възможно това? Дали те правят поръчка към тях и след това аз доставям продукта? Fed lol Аз съм на сцената от 2014 г. Не ми трябват вашите глупости, когато им задавам въпрос. За това как работи
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Biohackers ми изпратиха щедра безплатна проба от 4MMC. Доставката беше бърза. Занесох я в сайта getyourdrugstested.com и я подложих на FTIR тест. Той е чист. Вижте сами, кодовата дума е "Саскатун".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
това е интересно, моят изглеждаше малко по-различно, на този сайт има 4 различни снимки от един и същи ден и те изглеждат различно една от друга. само 2 приличат на моя образец.

100% съм сигурен, че това, което имах, не беше мефедрон, а ако беше, това беше най-лошият 4mmc, който някога съм правил, беше по-слаб от мръсен 3cmc
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Актуализация:

прочетох техните често задавани въпроси и тяхната FTIR машина не може да различи структурно подобни аналози и нови или редки вещества, които не са в техния каталог (като 4mec например, който е много рядък)

Така че този тест не доказва нищо, а е фалшив резултат.

този боклук не може да бъде мефедрон, който прилича на 4mec с всичките си аспекти и не се доближава дори до 40% чист мефедрон
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Добре дошъл, пич! Наистина ли е необходимо да напишете 100 съобщения за това как продуктът от BioHackers, който сте получили БЕЗПЛАТНО, не е задоволил нуждите ви? Разбрахме, че не сте получили това, което сте искали, но в състояние ли сте да се оплаквате от неща, които сте получили БЕЗПЛАТНО? Ако винаги искате неща от най-висок клас и получавате това, което поискате, то винаги си има цена. Продължавайте и си намерете продавач, който ще ви предостави неща, които ще ви удовлетворят. Екипът на BioHackers вече е достатъчно щедър, като раздава безплатни мостри за всички във форума, а вие сте тук и се оплаквате от това. Събери си нещата, човече, и остави необяснимото си разочарование настрана.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Да, защото това е измама, какво не разбирате?

великодушно е от тяхна страна да изпратят голяма проба, но не бива да продават това като мефедрон, когато не е.

правя това за хората, които очакват с нетърпение да си купят нещо, бих искал някой да го направи за мен, ако искам да си купя добър РЕАЛЕН продукт. ако си купя това, ще бъда ядосан като дявол, това, което правя, е да се опитам да предотвратя някой да загуби парите си.

Аз съм ангажиран рецензент, ще помогна на други честни продавачи, които продават това, което рекламират.

тф искаш да кажеш, че ако искам неща от най-висок клас и получа това, което поискам, то ще има цена 🤣🤣🤣

, така че трябва да платя повече за нещо, което вече трябва да получа?

ако е рекламирано като 4 mmc, то трябва да е 4 mmc.

Правя това за потребителите

някои хора вече са разочаровани, защото искаха да получат продукт, който е рекламиран, а не някакъв едва работещ аналог.

и да, ще намеря доставчик, който задоволява нуждите ми , и с радост ще го популяризирам и ще насочвам клиентите към него :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Разбирам напълно вашата гледна точка, не се притеснявайте. Но шибано ли е да оставяш десетки коментари всеки ден? Оставете рецензия за него, ако още не сте го направили, и дайте почивка на клавиатурата си за разнообразие.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Амфетаминът в чист вид е станал нерентабилен за продажба на европейските производители по много причини, като основните причини са трудното получаване на БМК в наши дни, както и алтернативното производство на метамфетамин от същите суровини, което позволява да се получи по-голяма печалба. Единственият начин, по който амфетаминът може да бъде на пазара днес, е да бъде разреден.
 
  • Like
Reactions: $!$

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
През 2008-2010 г. беше проект RC

плевели на едро

в световен мащаб от Обединеното кралство и Латвия

Cristalius 3,4 MMC

чист клас на качество А
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
а какво да кажем за UA ?
 

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 2, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, аз съм нов член
Как мога да получа безплатна проба?
(Словакия)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
алфа пвп

try или mdpv

Нарича се суперкокс
mtv )))
 

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Виждам, че всички тези хора се оплакват от получаването на образци...
ами късмет за тези хора, защото за съжаление платих за 100 г преди около 2 месеца и биохакерите така и не го изпратиха, държаха ме в ескроу до онзи ден, когато най-накрая го отмених, че чакам толкова дълго.

Първоначално ми казаха, че имат артикула там, след това изведнъж те вече нямаха никакви и трябваше да чакам да синтезират повече, всички междувременно виждам, че хората получават мостри и публикуват тук, сега си мисля, че със сигурност не може да изпрати тези мостри на хората, защото съм платил за моите артикули и получавам лечението на чакането, бях толкова ядосан.

Виждайки всички тези отзиви за лош продукт, също така ме накара да бъда наистина благодарна, че не съм чакала повече, за да се появи някакъв боклук,

За силно рекламиран продавач от борда бихте очаквали много по-добро обслужване, абсолютно ужасно.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
Съжалявам, че чувам това, човече, това беше смисълът на писането на всички тези коментари, за да предупреждавам хората.

ако даден продавач изпраща толкова лош продукт, който дори не е това, което се рекламира, нещо не е наред.

те го изпращат 2g на всички вече почти година, може би са купили голямо количество от гаден аналог, знаят много добре какво имат и искат да го няма, затова го раздават.

Радвам се, че все пак си върнахте парите и се надявам да сте доволни от решението си, повярвайте ми, не сте пропуснали.
 

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Хей, можете да опитате град Атина в Гърция, мога да направя лесно играта тук за вас
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
1.8 за безплатен супер бърз, до Испания. Nices камуфлаж като невидим. Дали е време на замръзване да опитам 4mmc ( на теория). Този наркотик Е terriblel, да 30mg в кафето, И 20 в линия соне оценка , funcional. Но не като високо. След това вечерта пробвах няколко линии от 60 MG и да, хубаво високо, като някакъв вид MDMA, смесен с кокаин, но толкова кратко, май 15 минути, и ужасен глад. Luky my grifriend gobserious And tell stop with that. Maibe IS nices to tale 100 MG oral, And. Have a trip of this, bit in lines, i trip out with the craving of this. Само че аз опитах 3fmc, говорейки за катинона, но 3fmc има по-малко еуфория, но повече секс оценка и по-малко желание. Тази линия да, прави те хубаво висок, но толкова кратък ефект. И виждам, че redosificate подрежда stinulant , доказано att all I use ... I sacel It andi tell, but provably 200 or 150 And I star to feel over estimulantes, bruxismo. Толкова съм чувствителен към стимуланти. И накрая бях сънлив, което много ме изненада, защото ако използвам анфетамин, не мога да спя цяла нощ със 100 MG... Като че ли е невъзможно. Това беше нещо хубаво. Купих го 1 грама от 4mmc от реномиран продавач от Испания. И е анализиран от ЕК, опитах го и казах дали е същият. Защото днес се чувствам малко зле, но май е така, защото вчера вкарах микродоза amanita muscaria, която ми помогна да заспя, и май е така, защото усещането ми е от сутринта. Или maibe е нормално в 4mmc , четох това мисля, че е токсичен, като , piros И кат е токсичен не е необходимо да бъде лошо sinthrtides или бул shits е нейната естествена, но 3fmc не ме кара да се чувствам по този начин следващия ден. Ще актуализирам информацията, когато опитам други 4mmc.

Дали е същото с жаждата и краткия ефект, аз weit 4mmc имат като по-дълъг ефект и високото е по-дълго, но гадно е terriblel кратко , nices високо vit terriblel кратко. Мога да разбера хората, които ядат това натрапчиво.

Трябва да прочета повече за ifinuse. Като например да не правя линии и да използвам като стонак. Но ако това предизвиква този махмурлук, мисля, че не е моят наркотик, защото вчера използвах малки дози, и обикновено не усещам махмурлук никога с нищо, и се чувствам като раздразнен нос.

Defendih biohakers моята интуиция ми казва, че е добре 4mmc или друг катионен, изглежда добре, изгаря малко, но мисля, че не е моето лекарство 4mmc или трябва да използвам по друг начин, като една доза, в капсула. Maibe както казвам, чувствам се зле, защото аманита микродоза.

Добрата да или да, приятното усещане за веществата. Лошото е, че краткият ефект и желанието, повече или по-малко като кокаин. Доброто за мен беше възможността да заспя след употреба. Това беше голямата цел на този наркотик.

I actualice when I try the other mefedrone analyzated andi report.
 

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Вие, момчета, имате A-PVP A-PHP A-PIHP за продажба ?
 
Top