Имате въпроси?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
HI!,
Имам някакви хапчета.
съставка : псевдоефедрин, хидрат на трипролидин хидрохлорид

Искам да науча как да извличам само псевдоефедрин
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Здравейте, как да изпращаме лични съобщения, не виждам никакви бутони за PM.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
поставете мишката върху името и започнете разговор

2KBrZjgMtd


или кликнете върху логото на буквата в горния десен ъгъл; и започнете нов разговор
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Проучвах и на много места се казва, че силовата форма на GBL или 96-48-0 не е възможна. GHB да, но не и GBL, но все пак Китай рекламира това. Възможно ли е това или не, предполага се, че имат публикуван процес, но ако имат, не можах да го намеря? Някой да помогне със сигурен източник или човек, който може да ми открадне нещата от Източна Европа ? Те ще направят много пари.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Съжалявам за прахообразната форма.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Какво представлява "лепкавата" тема?
2) Има ли тема или публикация тук, която подробно да описва как успешно да се сдобиете с химикали, рекламирани чрез продавачите на този сайт? Поръчах от един от тях, платих пари и така и не видях стоката. Дори поисках номер за проследяване и на запитването ми така и не беше отговорено.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ето един пример за такива теми (те винаги надделяват над всички останали):
PtBuziIVEG

От кого поръчахте? Добавяме в обявата само проверени продавачи, но ако те вече не са такива, ги премахваме от обявата. Винаги можете да използвате услугата ескроу. Вярно е, че не всички продавачи са представени във форума, така че това не винаги е възможно.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Благодаря за отговора на Admin H.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Господине, бихте ли ми казали дали има разтворител или друг химикал, който да прилича достатъчно на GBL, за да мога да го изпратя с етикет като такъв и да издържи в ситуация, в която някой го погледне или усети миризмата му. опитвам се да изпратя от Източна Европа какво бих могъл да маскирам. Всяка идея ще бъде високо оценена.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Смятате ли, че идеята на това момиче за превръщането на Gabba в GBL е осъществима в голям мащаб. Дали изобщо работи? На трето място, към мен се обърнаха с предложения за дезинтегриран GBLand Бях останал с впечатлението, че това дори не е възможно с GBL, Накрая, но не на последно място, вярвам, че новият човек в групата Neon47 е Том Химик. Прочетохте ли предложението ми за създаване на голяма сума средства за някакъв GBL. Помислих си, че може би бихте могли да направите 2 пълни бъчви и да изпратим с кораб?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Нов съм тук... Можете ли да ми кажете къде мога да намеря амилбромид, от видеото за синтеза той изглежда като течност.
Търсих усърдно, но не мога да го открия. Помощта ви ще бъде истински оценена. Намирам се в Съединените щати.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Как намерихте/набрахте експерти? Искам да кажа, че е изумително колко са знаещи. Как ги задържате ангажирани да отговарят на основни въпроси и да хранят с лъжичка хора, които не дават нищо в замяна?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ние правим това, което обичаме. Това не ни тежи. Това е почти понижаване на оборотите.
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Здравейте,

Почти съм сигурен, че имаше списък с надежден магазин за закупуване на краен продукт като 3mmc, 4mmc и канабиноид като 5cl-cladba.
Но вече не мога да намеря магазините.
Може ли някой да помогне?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Искам да имам достъп до раздела RC Активен съм във форума от дълго време Благодаря
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Метиловият естер на D-лизергиновата киселина е психоактивен?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Метиловата верига ме кара да се стеснявам.
Някъде ли сте я взели като източник?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Някой го продава тук. Ако може да се консумира самостоятелно, бих го купил.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Току-що бях издирил новите химикали там.
Вече има повече от една шепа.
Те са подчертани с червени удебелени букви, ако искате да се бичувате.
Дори не знаех, че съществува толазолин!
Толазолин
Толазолинът е неселективен конкурентен антагонист на α-адренергичните рецептори. Той е вазодилататор, който се използва за лечение на спазми на периферните кръвоносни съдове. Използва се успешно и като антидот за обръщане на тежката периферна вазоконстрикция, която може да настъпи в резултат на предозиране с някои лекарства агонисти на 5-HT2A, като 25I-NBOMe, DOB и Bromodragonfly. Най-често обаче се използва във ветеринарната медицина за обръщане на седацията, предизвикана от ксилазин.
 
Top