Имате въпроси?

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Какво ви мотивира да направите този форум?
 

Ketaholiker

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 28, 2024
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Търся прекурсор за производство на lsd

прекурсор ерготамин, lsa, лизергол, метилов естер на лизергиновата киселина

или имам семена от хавайска бейби дървесница или зърна от ерготни гъби, но това не е най-доброто мнениеһттр://....
Някакви идеи за мен?
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Скъпи Уолт, спомням си, че вашият екип разпространяваше комплекти за синтез на 4MMC. Мога ли да участвам в него? Сега не мога да намеря това съобщение(((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Престанахме да ги изпращаме безплатно. тъй като сме изпратили повече от 100 комплекта заедно, които могат да се използват за производството на повече от 10 кг стоки. Но хората не оставиха обратна връзка. Готови сме да предоставим всичко, от което се нуждаете, на търговска основа.
Свържете се с @WillD
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
176
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Наистина ли ограничението на чата е постоянно и няма как по дяволите да получим 2-ри шанс? :)
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Може ли някой да направи тема за местното име ,Балкан,мисля че има неадекватни хора за тази тема,благодаря
 

Cryptos82

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 15, 2024
Messages
18
Reaction score
8
Points
3
Здравейте на всички Чудя се дали бихте могли да ме посъветвате, след второто готвене, реакцията на Лукарт нямаше никакво разделяне цялата течност беше с тъмночервен/кафяв цвят, а след последния етап маслото А излезе с цвета на по-голямо обикновено не е така, но винаги е било с цвета на вода
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
На първо място искам да кажа, че много благодаря на екипа на bb, който споделя продукта и знанията си за химията 🧪
Не искам да бъда арогантен или лош човек в някои очи 👀
Но си мисля, че ако това е промоция за хора, които просто се регистрират и получават незабавно безплатна добра проба (не казвам, че е лоша)..
Можем ли ние, които имаме статут на "резидент" да получим нещо подобно освен това, като например 4mmc synth kit или други продукти, някои в това дередже, ако е възможно (можем да се съгласим), че е толкова страхотно за някои, които са малко по-дълго и искат да продължат в химията

Благодаря за всички

Това е само моето мнение

Не искам някои да се обидят от мен.


Аз съм много благодарен за всички ваши работи, направени bb



Останете спасителни и положителни 😺🍀🧪🤞
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Може ли екипът на администратора, моля, просто да получи някаква по-добра сигурност за новия selle?r coze time I wanna get some stuff give information and the person leave just,no more login,with info,and I hear more similar stories happening here
Тук хората ловят риба мисля че това не е добре за нас 😆
 
Top