4-MMC и какво всъщност получавате.

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Този форум е невероятен, аз се отказах от търсенето всъщност, но виждам надежда тук.
И да, нещата в Даркнет през последните две години бяха все гадости. Ние знаем.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Много е тъжно да се види, че в днешно време не получаваш дори това, което искаш. Пазарите на лекарства не са това, което бяха.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Много се радвам, че попаднах на тази тема. Много благодаря за споделянето! Търсих навсякъде точно това, което сте предоставили, което по същество е просто списък на това какво "наистина" представляват тези неща. С помощта на An AI успях да създам приложената таблица, в която са изброени всички реактиви, изброени в началото на темата.
От АИ:
Колоната за силата се основава на субективни доклади и може да варира в зависимост от индивидуалните реакции и дози. Колоната за разходите представлява цената на реагентите, необходими за синтезиране на съединението.Колоната за чистота представя колко близко е съединението до действителния мефедрон по отношение на чистотата.
Все още имам проблеми с подтикването на AI да дава по-ясни описания на всяко съединение, но начинът, по който се намира сега, ми е доста полезен. Но това повдигна въпроси за мен: Защо хлорометакатинонът е посочен като "най-висока" чистота, най-ниска цена, но със "слаб" ефект? Същото важи и за N-циклохексил метилона? ("освен за цената")

@BevItUp "Също така изглежда, че всички доставчици са в ЕС. Това изглежда като продукт, с който някой би могъл да забогатее бързо в САЩ. Особено ако направят качествен продукт, така че хората да знаят какъв трябва да бъде той..."
Не мога да се съглася с вас повече!!! Толкова много хора питат за истинската сделка тук и аз възнамерявам да им я дам. Но силно... А не слаб? lol

Наистина оценявам всички твои прозрения и @Gordon Ramsay!
 

Attachments

  • qtzGQpAO0i.png
    qtzGQpAO0i.png
    221.3 KB · Views: 50
Top