"ICE" - кристален метамфетамин хидрохлорид

HenryWeston

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 20, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Това е нелеп метод за кристализация. Метанол и безводен ацетон дават красиви прозрачни кристали, а ако за разтварянето се използва и малко IPA, можете да очаквате истински зашеметяващи кристали. Промиването със студен безводен ацетон е добра практика и също така помага за утаяване на повече вещества от основната течност.
Времето до опушването може да бъде 1-24 часа, по-бързо, ако добавите повече ацетон. Никога не съм имал такъв цвят на майчината ликьорна течност, изглежда като грубо приготвяне и екстракция!
 
View previous replies…

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Никога обаче не съм имал майчин ликьор с такъв цвят, изглежда като груб готвач и екстрактор!

Може би никога не сте излагали нещата си на топлина за дълго време, както прави авторът. Въпреки че е важна стъпка за отстраняване на остатъците от кетони.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Това е за Racemic Methamphetamine HCl, нали? Не за изомера Dextra?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
213
Points
33
да, d,l-meth
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Различен ли е методът за рацемичен и d-meth ? можете ли да обясните разликите?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Поздравявам ви за тази работа. Според вас или ваши приятели, които правят рацемични кристали, има ли разлика между етапите на топене и замръзване в тръбата? Времето за замразяване на рацемичните кристали, които направих, е твърде дълго, не можах да открия причината?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Твърде дълъг е неясен, но очевидно зависи от вятъра, който духа върху тръбата, температурата и влажността на околния въздух, атмосферното налягане и други фактори. В подточката "Аналитична химия" на този сайт е поместена схема за извършване на тест за разтопяване. Това е смислен тест, защото има метрични показатели (метамфетаминът се топи при около 165-167 °C.) Ако той е по-висок или по-нисък с много, това говори за незавършена реакция или за изключително замърсен продукт.
 
Top