Question ev aletleri veya kimyasallardan yapılabilen veya kullanılabilen bir ilaç nedir

justalooker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Kolayca satın alabileceğiniz veya zaten sahip olduğunuz bazı kimyasallardan yapabileceğiniz bazı ilaçlar nelerdir? (Umarım bu doğru başlıktır)

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Kloroform, yine de tavsiye edilmez. Muhtemelen ilaç elde edebileceğiniz bazı yerel bitkiler vardır. Muhtemelen krokodil değil. Hangi ülkedesiniz, hangi bölgedesiniz?

justalooker

Don't buy from me
Resident
Reaction score
3
Amerika'da yaşıyorum EST zamanı yanıt için teşekkürler

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
45
Yabani marul

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Sihirli mantarlar ilkbaharda New Jersey'den Mississippi'ye kadar ve yaz aylarında S.carolina fla. Ga. TEXAS ECT. Sassafras albicans kuzey doğuda yetişir fan mda/mdma yapar 🤔bulaşmayacağım bol miktarda Dataram strumonium var, phalaris otu ve Illinois demet çiçeğinde Dmt var🤔 saat sabahın 4'ü, etrafta birkaç bitki daha var. Eczaneden psödoefedrin alabilirsiniz, 9g/ay dikkatlice. Amanda muscaria var. Guessowii gerçekten yaygın..... yarın daha fazlasını düşüneceğim

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Haşhaş Marijuana ve diğer birkaç iyi bitkiyi yetiştirebilirsiniz, bu yüzden sanırım krokodil yapmak olasılık dışı değil 😅

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
236
Hindistan cevizi ile kafayı bulamaz mısın? Hiç denemedim. Zor olabilir

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
45
Tavsiye etmiyorum, inanın bana, akşamdan kalma olmak berbat bir şey, ama eğer yaparsanız, bol bol süt için, onu tutmaya yardımcı olur