B-stiren yaparken TLC?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Merhaba arkadaşlar,

Az önce buradaki TLC of drugs yazısını okudum.
Şu anda Henry reaksiyonu ile uğraşıyorum ama aynı zamanda triptaminin soğuk indirgeyici animasyonları ile de uğraşıyorum - temelde kör uçuyorum...

Biraz kafam karıştı - sadece chatGPT'nin başlangıç noktası olarak önerdiği şeyle uğraşıyordum.
Biraz kafam karıştı. İyot kullanarak geliştirmiyor ve sadece UV altında inceliyorsam her şeyi görmek için her iki UV dalga boyuna da ihtiyacım var mı?

Son testimde 8:2 etil asetat:etanol kullandım - amonyağım yok ve onsuz da yapabileceğimi söyledi.

Bulduğum şey, her iki noktanın da mobil fazın ulaştığı yerin en üstüne yükseldiği... Katedilen mesafede herhangi bir fark görmüyorum, ancak varsayıyorum - çünkü sadece pratik yapmak için 2,5-DMOBA ve triptamin kullandım.
GERÇEKTEN - bu yazıyı yazmam için geçen süreden sonra, plakayı UV altında tekrar inceledim ve şimdi başlangıç noktasını görebiliyorum...

1. Bu tekniği çoğunlukla önceden satın alınmış ilaçları saflık açısından test etmek yerine sentezlerde tam dönüşümü sağlamak için kullanacağım - bu nedenle, RM ile tespit edersem ve geliştirmeden sonra birden fazla 'nokta' gösterirse, bunun henüz tam dönüşüm olmadığını gösterdiğini varsayıyorum?

2. Karşılaştırma yapmak için geri akıtılmamış karışımdan da bir örnek almak iyi bir fikir midir - farklı geliştiğini görmeniz gerektiğini varsayarak?

Sanırım biraz kafam karıştı...

İşte ikinci denemem - solda 2,5-DMOBA ve sağda triptamin. (Bu ikisini yan yana test etme olasılığınızın düşük olduğunu anlıyorum) yine de - testler

Ayrıca, tabağı makasla kes dediğinizde biraz komik buldum çünkü benimki cam lol
Bununla birlikte, harika çalışan bir cam kesici aldım, ancak düz kesmek zor, bu nedenle hafif sallantılı kenarlar.

MIEkxurSzn

Oh bu garip, görüntüyü yan çevirdi....okay tabağın alt kısmı sağda, üst kısmı solda. Bunun için özür dilerim.
Yani 2, 2,5-DMOBA lekesi ve 3x triptamin lekesi var... triptamin lekelerinin üst kısımlarının neden görünmediğinden emin değilim... amonyak eksikliği mi?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
29
Dürüst olmak gerekirse, 'tespit etme' kısmının zor olacağını düşünmüştüm - ne kadar da yanılmışım! Ha