• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

MDMA Satılık Sassafras?

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Reaction score
175
Bu maddeden sadece 1 litre yapmak için ne kadar gerektiğini biliyor musunuz?

MDMA rotası arıyorsanız daha iyi seçenekler

ama eBay sentez için değilse kök kabuğu ve çay satıyor

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Ayrıca kabuğu buharla damıtabilir ve hidrosolü

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Ayrıca kuzey doğu ABD'den kök kabuğu da temin edebilirim. Potansiyel olarak işleyebilirim de. Bana haber verin.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Sizler elinizde sargı bezi, kabuğu soyup yarayı sarıyor olmalıydınız. Yağda %8 safrol var. Keşke bunu yapacak birini tanısaydım, haftada birkaç gün bir hurdacı için iyi para getiren bir iş olabilirdi.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
Belki de gidip bir miktar kök kabuğu bulmalı, toz haline getirmeli ve kiloluk paketleri vakumla kapatmalıyım. Başarabileceğini kanıtlayan yetkin biri bana biraz MDA/MDMA geri gönderirse, bunu önceden göndermeye istekli olurum :]

Hasat veya damıtma hakkında bilmem gerektiğini düşündüğünüz herhangi bir şey var mı? Birkaç kez kök birası çayı yaptım ama deneyimim bu kadar...

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
879
Sanırım odundan metanol gibi damıtıyorsunuz, sadece kuru bir damıtma, sonra fraksiyonel bir damıtma ve hepsi bu. Kök kabuğundan bahsediyorlar ama her kabuk kullanılabilir. Ben olsam kolay kabuğu alırdım, hepsi bu. Çok fazla zaman kaybetmeyin, burada zamandan çok solucan ağacı var. Şeytan sargısı ağacı kurtarmak için bir girişim.