Noids bağımlılığı

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Herkese merhaba, zayıf bir süre önce 5cl noids içmeye başladım (bir sigaranın kafasında biraz kristal). ağır bir ot içicisiydim ama noids devraldığından beri ot artık vurmuyor. bırakmaya çalıştım ama dürtü büyük af.
Herhangi birinin herhangi bir ipucu varsa, onları okumak ve mümkünse uygulamak isterim.

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
205
Öznel ve dürüst olacağım. Sentetik kannabinoidler büyük bir sorun. Bu tür psikoaktif maddelerle aranızda giderek büyüyen bağı koparmak için güç ve irade göstermeniz gerekir. Sizin için çoktan esrarın yerini aldılar ve (kendi sözlerinizle) onlardan vazgeçemeyeceğiniz bir duruma neden oldular. Ancak iyi bir haber var - bu mesajı yazdınız, bir çıkış yolu arıyorsunuz. Ve bu gerçek. Onları atmanız, tüm stokları atmanız, tüm bağlantıları silmeniz, insanlarla tüm bağları kesmeniz gerekiyor. kullanımı kışkırtabilecek yerler ve durumlar. Sonra geri çekilme sürecine girmelisiniz. Ve sonra kendinizi yeniden inşa etmelisiniz. Bu kolay olmayacak, bir forum yazısı yazmaktan çok daha zor. Ancak alternatifi daha ciddi ve korkutucudur. Maddelere adanmış çeşitli web sitelerinde ek materyaller bulunabilir, örneğin burada: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
2
CladB ve 4fAdb gibi denediğim syn noidlerin gerçek yoksunluğa neden olduğunu onaylıyorum... ve sindirim sisteminizi ve boşaltım sisteminizi de bozuyorlar evet biliyorsanız yapar

barry

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Yardımcı olabilecek bir yaklaşım, istekleri yönetmek için daha sağlıklı alternatifleri yeniden sunarken, noidleri kademeli olarak azaltmaktır. Küçük bir azaltma olsa bile, her gün kullandığınız miktarı azaltarak başlayabilirsiniz. Bunu egzersiz, hobiler veya destekleyici arkadaşlarınız ve ailenizle vakit geçirmek gibi zihninizi ve bedeninizi meşgul edecek faaliyetlerle eşleştirin. Alışkanlığı olumlu bir şeyle değiştirmek geçişi kolaylaştırabilir.

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Merhaba, başlığınız için teşekkürler, size herhangi bir tavsiyem yok, sadece bir sorum var. Böyle bir bağımlılık geliştirmek için bir hafta içinde bu maddeden ne kadar tükettiniz?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
87
Bunun geç olduğunu biliyorum, gerçekten üzgünüm bunu şimdi görüyorum ve umarım bu size hala yardımcı olabilir.

Mary'nin her zaman Temel Çizgi olması gerektiğini düşünüyorum. Eğer aynı şekilde vurmuyorsa, bu sırayla 2 şey yapmanız gerekir: 1: ROA'nızı değiştirin, bazı yenilebilir yiyecekler alın, çiçekten konsantreye geçin veya tam tersi vb. 2: Bunu denerken, artık Soğuk Hindi THC molasını çok ciddi bir şekilde düşünmenin zamanı geldi.

Her iki haftada bir ons (ve bu benim ekonomik lol'um) kendimi ağır bir kullanıcı olarak kabul ediyorum. Yılda en az bir kez ara vermem gerektiğini keşfettim, eğer yapmazsam kendimi toparlayana kadar çok fazla harcıyorum ve sonunda ara veriyorum.

Molaların uzunluklarını da denedim; 3 gün benim için hiç fark edilir bir değişiklik olmadı. Bir hafta ve şimdi o kaşıntıyı kaşımaya 'başlıyoruz' ama tolerans yaklaşık bir hafta sonra doğrudan önceki haline geri döndü.

Asla 2 haftadan uzun sürmedim, çünkü bunun benim için tatlı nokta olduğuna inanıyorum ve kutsal bok Mary'nin benimle lol olmadan 2 haftadan fazla hayal edemiyorum ...

2 hafta aradan sonra gelen ilk vuruş, o Üniversite yıllarına ÇOK yakın, düzenli olarak sigara içen ve 2 haftalık sağlam bir ara veren herkes, ilk Bong Rip'in geri döndüğünde yüzünüzü patlatacağını garanti ederim.

Bunu en az bir kez yapmamış olan herhangi bir acemi orta-ağır kullanıcı için kesinlikle denemeye değer. Bu yeni türler %40-50 THC'de gelirken, hepimizin daha yüksek seviyeyi aramasına şaşmamalı, bu tuzaklarla uğraşıyormuşsunuz gibi görünüyor ve açıkçası Base Line'a geri dönmek çok daha zor.

Gerçekten çok zor, bunu kabul ediyorum. Bu yüzden yukarıda ilk olarak gerçek Mola için kendinize zihinsel hazırlık süresi vermek için ROA'yı değiştirin diyorum. Sonra kendinize bir son tarih verin (önümüzdeki Pazar gününe kadar veya iş haftası başlamadan önce vb.) O günleri planlayın; işten izin alabilir misiniz? Genellikle ilk etapta istekleri tetikleyen rutin günlük streslerinizi azaltmak için ne yapabilirsiniz? Bana her zaman egzersizin de çok yardımcı olduğu söylendi ama ben egzersiz yapmanın beni daha fazla strese sokacağına inanan tembel bir serseriyim, bu yüzden bunun yerine bol bol boyama yapıyorum... LEGOS ile oynuyorum, çok fazla bulmaca yapıyorum, ayrıca ilerlememi takip etmek ve o anda '... Onu <3' ne kadar özlediğim hakkında şikayet edip sızlanabileceğim bir yer olması için bir Bağımlılık Destek uygulamasına katılıyorum.

2 haftalık bir ara toleransımı yeterince düşürüyor, tüketimi tamamen yarıya indirebiliyorum ve daha uzun süreler boyunca aynı etkileri almaya devam ediyorum. O ay her zaman bir ton para biriktiriyorum VE Mary'me olan tutkum yenileniyor! Yaklaşık 5-6 ay sonra toleransın eski haline dönmeye başladığını söyleyebilirim ve bu yüzden yılda bir kez öneriyorum.

Gerçekten zor ama buna değer!!!