Question Bu tür şeylerde yeniyim, bana ipuçları, püf noktaları ve benzeri şeyler sağlayabilir misiniz?

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Bir sahne kurmama izin verin: Bir süredir bana çeşitli ilaçlar reçete ediliyor. Birkaç hafta önce, psikiyatristim beni birkaç yıldır kullandığım Zoloft ilacından çıkarmaya karar verdi. Sonuç olarak, elimde hatırı sayılır bir miktar kaldı.

İhtiyacım olan parayı elde etmek için elimdeki fazlalığı satabileceğim aklıma geldi. Ancak başlıkta da belirtildiği gibi, Zoloft kadar güçlü ilaçları bir kenara bırakın, daha önce hiç öksürük şurubu bile satmamıştım. Bu yüzden bugün bu foruma temel sorular sormak için katıldım: Elimdeki stokun ne kadarını satmalıyım? Ne kadar satmaya karar verdiğime bağlı olarak ne kadar ücret almalıyım? Kolluk kuvvetlerinin pençesinden kurtulmak için anonimliğimi korumak için hangi adımları atabilirim? Lanet olası Zoloft'u satmak buna değer mi?

Biraz daha fazla bilgi için (ama kendimi deşifre etmek pahasına değil), bu Zoloft'u Maine'in kırsal/banliyö bölgesinde bulunan üniversitemin bulunduğu küçük kampüs kasabasında bir ay kadar sonra dersler başladığında satmayı düşünüyorum. Şu anda bir arabam olmadığını da belirtmeliyim, bu nedenle işlemlerime ulaşım ya yürüyerek ya da belki toplu taşıma kullanarak yapılmak zorunda kalacak.

İlk işlemlerim iyi giderse, biraz daha fazla satış yapabilirim ve belki de bundan tam bir iş yaratabilirim diye düşünüyorum, ama belki de çok ileriyi düşünüyorum. Sonuçta hapse girmemek benim için fazladan birkaç dolar kazanmaktan çok daha önemli.

Tüm yorum ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
881
Kimsenin sizden bunları alacağını sanmıyorum. Bunlar genellikle kötüye kullanılmayan bir SSRI'dır çünkü anında etki etmez ve çok fazla öfori, uyarılma veya CNS depresan etkisi yaratmaz.
Onlarla yapabileceğiniz en iyi şey, hiçbir şey yapmamak ve ardından onları depresyonda olan, anksiyete atakları geçiren vb. birine vermektir. Bunu karşılayamaz.

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
Tavsiyen için teşekkürler kardeşim. Yani esasen bu senaryoda kâr etmenin bir yolu olmadığını mı söylüyorsun?

tetr00

Don't buy from me
Resident
Reaction score
21
Doğru.

Yazınızı okuyunca, elinizde Xanax veya Oxy gibi cazip bir şey olsa bile, bunları satmanızı tavsiye etmem. Birinin acemi olduğu ve soyulmasının kolay olacağı bağımlılar için genellikle çok açıktır.