Question Tavsiyeye ihtiyacım var, yeni başlıyorum. Kitaplar ve öğrenilecek şeyler

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
24
Herkese merhaba.

Sonunda kararımı verdim ve kimya öğrenmeye başlamaya karar verdim (başım şimdiden ağrıyor)

Gittim ve aşağıdakileri aldım
1) ikinci dil olarak organik kimya (4 baskının tümü).
2) Organik kimya laboratuvarı için teknikler
3) udemy ve diğer çeşitli çevrimiçi öğretim

Şimdi tüm bunlar için nihai hedefim tabletleme için kendi aktif bileşenlerimi yapmak
Dekstroamfetamin, oksikodon, hidrokodon ve şu anda aklıma gelmeyen birkaç tane daha gibi.

Müşterilerin kendileri için ne sipariş ediyorlarsa onu almaları gerektiğine inanıyorum.

Bu işe yaramazsa farmasötik bilimler için üniversiteye geri dönmeyi düşünüyorum.

Her türlü yardım çok makbule geçer.

Eğitimimi düzene sokmaya çalışıyorum, bu yüzden beynime yerleştirmem gereken herhangi bir konu veya teknik çok yardımcı olacaktır.

Bana yardım etmek için yoğun hayatlarınızdan zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Not: Araştırma yapmayı umursamıyorum ve işe koyulmaya hazırım. Bu yüzden belki yardımcı olacak bir bağlantı veya başka kitaplar lütfen bana bildirin.

T

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
358
Bunun gereksiz olduğunu ve zaten çevrimiçi öğretimi listelediğinizi biliyorum, ancak ben de yeni başlıyorum ve psychonautwiki, vespiary ve safrole gibi siteler hayat kurtarıcı 😅😅

aslında safrole'u bb'deki bağlantı dizininden buldum, bu yüzden başka neler olduğunu görmenizi öneririm. ayrıca her zaman sitelerdeki referans materyallerini kontrol edin çünkü genellikle sizi daha iyi yerlere yönlendirirler!!!

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Reaction score
24
Öğrenmek için ne kadar çok yol olursa o kadar iyi. Özel ders için kaydoldum, böylece kendi hızımda öğrenebilirim (kendi çalışma programları var). Yardımlarınız için teşekkür ederim.