Question Nasıl ecstasy yapabilirim?

high

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Merhaba, kişisel kullanım için ecstasy yapmak istiyorum. Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Nasıl yapılacağı konusunda bana yardımcı olabilecek biri var mı?

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Reaction score
143
tüm sorularinizin cevaplari burada, di̇kkatli̇ce okuyun ve i̇hti̇yaciniz olan bi̇lgi̇yi̇ arayin, sadece forumu gözden geçi̇rmeni̇z yeterli̇ !!!

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
24
Bunu duymak isteyebileceğinizi düşündük.
1. Forumu okuyun.
2. Ne istediğinizi bilin.
3. Nasıl elde edeceğinize karar verin.
4. Yapın.

XTC istiyorsunuz, bu alana gerçekten yatırım yapmıyoruz ama yanılmıyorsak MDMA kullanarak kurtulabilirsiniz ve işte size önerimiz:
MDMA'nızı alın, ya kendiniz yapın (bu konuda sayısız konu var, sadece arayın) ya da başka birinden satın alın (tercihen güvenilir bir satıcıdan / üreticiden).
Haplarınızı yapın. (bilgi bu kılavuzdan alınmıştır: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/pill-tablet-pressing-guide.6310/#post-25584 )
Kılavuzda poster xanax yapmak istiyor ama aynı bilgileri XTC hapları yapmak için kullanabilirsiniz, sadece Matematiği ihtiyaçlarınıza göre değiştirin:
Diyelim ki bir XTC hapı yaklaşık 300 mg ağırlığındadır. Normal bir MDMA dozu yaklaşık 100 mg'dır ve bu bilgiyle hap başına 200 mg inaktif bileşene ihtiyacımız olduğunu söyleyebiliriz (bağlayıcı = inaktif bileşen, hapın bastırdığınız şekilde kalmasını sağlayan şeyler).
Matematik:
1 g MDMA = 1000 mg = 10 hap.
Her 1g MDMA için 2g bağlayıcıya (inaktif bileşen) ihtiyacımız var.
1 hap = 100 mg MDMA + 200 mg bağlayıcı.
Kılavuzun geri kalanı aynı olmalıdır, sıcak noktalardan kaçınmak için mümkün olduğunca uzun süre karıştırın ve seçtiğiniz bir hap presini kullanın.

(Uyuşturucunuzu başkasından alıyorsanız her zaman test etmeniz önemlidir, test kitleri kullanın)
Eğer bu konuda uzman olan biri varsa lütfen buraya cevap yazsın, eğer hata yapmışsak bizi düzeltsin.