fentanil vs morfin

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
merak ediyorum fentanil usp beni iyi hissettirebilir mi 200mcg tablet bir şey yapacak mı yoksa daha fazla miktara ihtiyacım var ve ağızdan mı kullanmalıyım yoksa sadece eritip enjekte etmeli miyim?

Öte yandan 10 mg morfin tabletim var, lütfen söyleyin şırıngayla mı yoksa ağızdan mı almalıyım?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Fentanil ile ne yaparsanız yapın - bunu tek başınıza yapmayın, en iyisi hiç yapmayın. Fentanil söz konusu olduğunda aşırı doz riski çok yüksektir. Bu nedenle, istenen etki için dozun yeterliliği hakkında spekülasyon yapmazdım.
Ortalama dozaj 25-50 mcg'dir. 200mcg çok fazla olabilir. Bu kişinin ağırlığına bağlıdır. LD50 3 mcg/kg'dır.
Ayrıca yanınızda nalokson bulundurmayı unutmayın.

Morfin hapları ağızdan alınmalıdır. Yanınızda nalokson bulundurun.

Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Reaction score
201
Opioidlerle olan deneyiminize birçok açıdan bağlıdır. Ben hapların ağızdan alınmak üzere üretildiği kanaatindeyim. Dil altı da dahil.

Fentanil için ortalama dozaj 25-50 mcg arasında değişir. Sonra güçlü dozajlar var. Bu, dil altı kullanımı için geçerlidir. Genel olarak fentanil çok aktif bir maddedir, bir kerede 200 mcg alınmasını önermiyorum.

Morfine gelince, ortalama dozu ağızdan 15 mg civarındadır. Şırınga ile uğraşmaya gerek yok.

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
10 mg'lik morfin tabletini ezip burundan çeksem sorun olur mu?

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Reaction score
48
ODSMT'yi deneyin. Çok iyi şeyler duydum ve dozajlar mcgs değil mgs cinsinden, bu yüzden çok daha güvenli.

Brain

Expert Pharmacologist
Reaction score
270
Herhangi bir sorun olmaması gerekir. Ancak morfin haplarının her zaman bir kabuğu vardır, onu çıkarmak istenir

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Reaction score
2
fentanil ile ilk deneyimim, ülkemizdeki çevrimiçi eczaneden 100mcg / 2ml fentanil sipariş ettim, hangi ilaç olursa olsun çevrimiçi ilaç sipariş etmek için reçete gerekmiyor. bu yüzden 100mcg'nin tamamını iv hattıma çok yavaş ittim, beni yüksek yapmadı ne hayal kırıklığı!!! sadece başım dönüyordu. bir daha asla denemedim. benim bakış açımdan 200mcg, şırıngayı çok yavaş ittiğiniz sürece bir sorun değil

Yine de bir kuyruğum var.
eroin ve fentanil aynı yüksekliğe neden olur mu? ve bu yükseklik nasıl hissettirir?

Fenster

Don't buy from me
New Member
Reaction score
31
Eroin, fentten çok daha fazla öfori üretir. Fent sadece hasta olduğunuzda ve hasta olmamanız gerektiğinde iyidir ve insanlar bu şekilde ölür. Sadece bant takmadığınız sürece fentanil kullanmanızı hiç önermiyorum. IV ilaç opiatlarına niyetiniz varsa ve reçeteye ihtiyacınız yoksa morfin veya oksi sipariş edin.

Her iki durumda da, temiz ve güzel #4 her zaman opiatların kralı olacaktır.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
141
MS Contin 30mg, aylar önce uzun uyuşturucu yolculuğuma başladığım yerdi. Tamamen yeni başlayan biri olarak bu kadarını sorunsuz bir şekilde koklayabilmelisiniz - kesinlikle iyi hissedeceksiniz, hafifçe görünür, ancak ciddi şekilde sarhoş olmayacaksınız - morfin, ne kadar alırsanız alın o kadar güçlü değildir. Morfinle aşırı doz alamazsınız demiyorum ama gerçekten deniyor olmanız gerekir. Öte yandan fentanil insanları sinek gibi düşürüyor, hem acemileri hem de uzmanları. Ben olsam fentanil kullanmaya başlamazdım, özellikle de IV, son çare olmadıkça ve kendinizi neyin içine soktuğunuzu çok iyi bilmiyorsanız, ya kendiniz ya da tedarikçiniz (örneğin bir sıcak noktadan ayrılmak) berbat etmek gerçekten ÇOK KOLAY ve eğer yalnızsanız ve geri dönüşü olmayan o noktayı geçtiyseniz, işte bu kadar. Daha azıyla başlayın, her zaman daha fazlasını alabilirsiniz. Eğer morfine erişiminiz varsa ben olsam ona bağlı kalırdım. Keşke benim de olsaydı :B ...