Ekstra Telefon ve SIM Kart mı?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Sim'i hala içinde olan eski bir telefonum var, sanırım bir mikro.

Bunu nasıl kullanabileceğime dair önerileri olan herhangi bir rehber veya site bilen var mı acaba?

İkinci bir numaraya sahip olmanın çok değerli olacağını varsayıyorum ama nasıl ilerleyeceğime dair hiçbir fikrim yok...

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Hücresel bir sağlayıcı aracılığıyla zaten adınıza bağlı bir telefon muydu? Emin değilim ama bence bu bir yazıcı olarak riskli olabilir

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Aslında hiç iade edilmemiş bir iş telefonuydu. İçindeki tek bilgi ev sahibinin eski işindeki birinden alınmış. O da bir iphone, ne yazık ki bu konuşmayı geçersiz mi kılıyor?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Eğer başkası için yorucuysa, bu iyi. Apple hakkında sadece bu yüzden bir risk olup olmadığını söyleyecek kadar bilgim yok. Yine de sizi izleyeceğini ve verilerinizi kaydedeceğini varsayıyorum. Ben olsaydım onu satar ve iş için bir trac telefon alırdım.

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Batarya zaten şişmeye başladı, lol. Bu tür donanımları nereden satın alıyorsunuz @miner21? Biraz BTC'm var ve dolandırılmaktan bıktım.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Yani Walmart'tan nakit parayla bir telefon al. Sonra da sadece dakika satın alın. Sadece kimliğinizin bağlı olduğu bir kart kullanmayın. Btc ile yazıcı nereden alınır bilmiyorum ama eminim size btc kullanma seçeneği sunacak bir mağaza vardır. Eskiden, kripto isteyen başka bir kişinin sizin için satın alma işlemini yapmasını sağlayarak Amazon'dan bir şeyler satın almanıza izin veren purse adlı bir uygulama vardı. Dışarıda bir alternatif olup olmadığını bilmiyorum

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
Nakit ödeme yapmak en iyi yoldur. Sadece bir google piksel telefon satın alın ve üzerinde grafen işletim sistemi çalıştırın, brülör telefon tehlikeli olabilir. VE LİTERATÜREL O TELEFONU VE SIM'İ KULLANMAYI DÜŞÜNMEYİN (ios bu tür şeyler için tam anlamıyla boktan). Kendinize bir iyilik yapın ve DNM incilini okuyun ya da dread'in opsec bölümünü araştırmaya başlayın.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
DN bible ve vendor bible için dread'de çalışan bir link bulmaya çalışıyordum ama kontrol ettiğimde hiçbiri çalışmıyordu. Sizde bir bağlantı var mı?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Evet lütfen indirilmesini istiyorum! İyi ki iphone kullanmıyorum, onlardan çok sıkıldım

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Biraz sabırlı olun. Çalışan bir bağlantı bulmaya çalışıyorum. Bulduğumda bir gönderi yapmaya çalışacağım

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
46
@miner21 @KurtV989 uzun zaman önce çalışan bir bağlantı bulmuştum ama şimdi kaybettim, belki pigmalion'da bir tane olabilir, ona dread'de sormayı deneyin

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
86
Az önce bir Reddit gönderisinde bunu arayan başka insanlar da gördüm lol

miner21

Don't buy from me
Resident
Language