DMT

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
GİRİŞ.

Genellikle DMT olarak bilinen N,N-Dimetiltriptamin güçlü bir psikedeliktir ve çoğunlukla kısa etki süresiyle bilinir, LSD'den farklı olarak DMT etkileri, alınma şekline bağlı olarak 15 dakikadan 3 saate kadar sürebilir. DMT enjekte edilebilir, solunabilir veya "monoamin oksidaz inhibitörü (MAOI)" ile yutulabilir, (MAOI) "monamin oksidaz" aktivitesini inhibe eder. MAOI olmadan; vücut ağızdan alınan DMT'yi hızla metabolize eder.

DMT'nin beyinde üretilip üretilmediği bilim insanları arasında tartışmalıdır. rick strassman'ın DMT: The Spirit Molecule (DMT: Ruh Molekülü ) adlı kitabında: Bir Doktorun Ölüme Yakın ve Mistik Deneyimlerin Biyolojisi Üzerine Devrim Niteliğindeki Araştırması adlı kitabında, DMT'nin "epifiz bezinde" üretilebileceğini ve DMT'nin "ruh molekülü" olduğunu ve "ruh" ile bir ilgisi olduğunu ele almıştır. Şu anda DMT'nin beyinde üretilip üretilemeyeceği kanıtlanmamıştır ancak DMT üretmek için gerekli olan enzimlerin insan dokularında ancak beynin dışında var olduğu gösterilmiştir. aslında, idrarda DMT'nin varlığı şizofreni ve psikoz hastalarıyla ilişkilendirilmiştir (Jacobs ve Presti, 2005)

DMT VE HARİCİ VARLIKLAR.

pek çok vaka, psychedelic deneyimleri veya "trip "leri sırasında "hiper boyutlu" uzaydan gelen dış varlıklarla karşılaştıklarını bildirmiştir. bu dış varlıklar daha çok uzaylılara ve böceklere benzeyen yaratıklara veya insansı formdaki "varlıklara" benzemektedir.

Rick Strassman'ın bir röportajında dış varlıklarla karşılaşmalar hakkındaki görüşü:<<İbranice İncil metnini ve onun kehanet kavramını anlamak için güvendiğim Ortaçağ Yahudi filozofları melekleri Tanrı'nın aracıları olarak tasvir ederler.Yani, Tanrı için belirli bir işlevi yerine getirirler. DMT araştırmam bağlamında, gönüllülerin gördükleri varlıkların meleksi - yani, gönüllülerin psikolojik ve ruhsal gelişimleri tarafından belirlenen belirli bir forma bürünmüş veya kaplanmış, o gönüllüye belirli bir mesaj veya deneyim getiren, daha önce görünmeyen, cisimsiz ruhani güçler olarak düşünülebileceğine inanıyorum>>

DMTETKİLERİ.

DMT psychedelic deneyimi şunları içerebilir:

• halüsinasyonlar
  • zaman genişlemesi
  • görsel, işitsel, dokunsal bozulmalar
  • Yoğun sevinç duyguları
  • Beden dışı deneyim
  • Algılanan içgörüler veya aydınlanmalar
Yan etkiler şunları içerebilir:
  • Genişlemiş göz bebekleri
  • İstemsiz hızlı göz hareketi
  • Baş dönmesi
  • Yüksek tansiyon
  • Kalp atış hızında artış.
  • Mide bulantısı ve kusma
  • Koma ve/veya solunum durması (yüksek dozlarda)
kötü yolculuk deneyimi şunları içerebilir:
  • Kontrol kaybı hissi
  • Yönelim bozukluğu veya kafa karışıklığı.
  • Korku, endişe, keder, öfke veya ajitasyon gibi olumsuz duygular.
  • Delirme korkusu.
  • Şiddet içeren veya hoş olmayan görüntüler veya sesler.
  • Acı verici anıları veya travmaları yeniden yaşamak.
  • Ölüm korkusu.
DMT'nin kötüye kullanımının uzun vadeli etkileri şunları içerebilir:
  • Düzensiz ruh hali
  • Dağınık düşünce
  • Kalıcı paranoya
  • Görsel rahatsızlıklar
  • Halüsinasyonlar ve görme bozuklukları
DMT Dozajı (Tütsülenmiş/Buharlaştırılmış).
  • Eşik : 2-5 mg
  • Işık: 10-25 mg
  • Yaygın: 20 -40 mg
  • Güçlü: 40-60 mg
DMT TRİP SÜRESİ (Tütsülenmiş/Buharlaştırılmış).
  • Başlangıç: 15-30 saniye
  • Süre 5-20 dakika
  • normal etki sonrası: 15-60 dakika

Bu DMT'ye kısa ve öz bir giriş. DMT yaygın olarak biliniyor ve benim naçizane görüşüme göre LSD'den çok daha ilginç. ayrıca, bu benim forumdaki ilk yazım :))

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Reaction score
8
Bu bilgiyi paylaştığınız için teşekkür ederim. Bununla ilgili olasılıkları tanımlamak için yeterli kelime yok.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Son DMT deneyimimi paylaşmak istedim:

100 ego çözünme olayı.
Çok güzel, fantastik, korkutucu ve harikaydı.
9 dakika kendimde değildim ama bana saatler gibi geldi.
Vape'imden 2 nefes çektim.
Muhtemelen 40 mg'dan daha az DMT.
Bunun gibi bir şey yok. Hem de hiç.
Çok güzel ve eşsiz.
Kim, ne ya da neden olduğuma dair TÜM benlik duygumu kaybettim.
Sadece kaleydoskopik erimenin sonsuzluğundaki varlıkların ve renklerin bir karışımı.
Şeyleri şey yapan şeyin ne olduğunu düşündüm; benden önce ne olduğunu hatırlamaya çalıştım.
Birkaç kez panikledim, her neysem, her neredeysem, olduğum şeye geri dönmenin yolunu bulup bulamayacağımı merak ettim, ama küçük paniklerdi. Büyük bir şey değildi.
Bir şekilde sadece olmam gerektiğini biliyordum.
Öyle de yaptım.
Bir süre sonra ben olduğumu, bir evim, kollarım ve bacaklarım olduğunu hatırladım ve gözlerimi açtım, telefonumu elime aldım, zamanlayıcıyı durdurdum (15 dakikaya ayarlanmıştı) ve sadece 9 dakika geçtiğini gördüm.
Kalktım ve banyoya gittim, orada yere oturup kedimin yüzünü tırmaladım, ona ne kadar harika olduğunu ve onu ne kadar çok sevdiğimi söyledim. Tüm bu süre boyunca sanki gerçekliğe girip çıkan bir dünyadaymışım gibi hissettim, tıpkı flaş ışıkları gibi, zaman kedimle olmak ve boşluk arasında gidip geliyordu.

Bunu yaklaşık 15 dakika yaptım, sonra aşağı indim, bir kase mısır gevreği aldım ve sonra tekrar yukarı çıkıp yatağa girdim.
Uyuyamadım çünkü karanlık beni geri çekmeye devam etti, bu yüzden 40 mg MDMA ve çeyrek 1 mg alprazolam aldım.
Yalnız olmasaydım bunlara ihtiyacım olmazdı, sanmıyorum.

Artçı şok ve yolculuk, tüm olay bir saatten kısa bir sürede gerçekleşti.
Hayatımda yaptığım en muhteşem şeydi ve umutsuzca tekrar yapmak istiyorum ama çok korkuyorum.
Aynı anda hem çok güzel hem de çok korkutucu, bir daha ne olduğunuzu bilip bilmeyeceğinizi merak ettiğiniz o an...

Bunu tekrar denemeden önce bir süre geçmesi gerekecek; bu deneyimi iyice özümsemeliyim.

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
En iyi Dmt'yi nereden bulabilirim?

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Birçok piyasada... Ben çoğunlukla Nemesis Market'ten, Boomshankar ve Fatherless'tan alıyorum.

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Lütfen bana bağlantıyı gönderebilir misiniz, gerçekten minnettar olurum

View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
İmzamda Nemesis'e bir yönlendirme bağlantısı var Nemesis'te onlar /u/boomshankar (bağlantım üzerinden kaydolursanız, harcamanızdan kuruş alırım ama her küçük yardım :) )

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Eğer ABD'de yaşıyorsanız, o zaman /u/fatherless

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
Şimdi bununla ilgileneceğim
Teşekkür ederim.

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
DMT manyak bir şey dostum. Anında ortaya çıkması beni her zaman şaşırtmıştır. Bu maddeyi her içtiğimde kesinlikle aklımı başımdan aldı. Bunu henüz denemeyenler için. Bu gerçekten var olan en havalı uyuşturuculardan biri. Bana güvenin, denediğinize pişman olmayacaksınız!

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Reaction score
9
DMT almak için bu foruma girmemin tek nedeni buydu.
Bunu yaptığımda deneyimlerimi paylaşacağım.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Boomshankar ekibi, DMT almadan önce yüksek hızlı başlangıçla ilişkilendirilen paniğin bir kısmını ortadan kaldırmak için küçük bir ketamin hattı denememi önerdi. Bir cazibe gibi çalışıyor, şimdi bunu önemli bir kombinasyon olarak görüyorum :)

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
158
Nedense ketamin ve DMT arasında bir bağlantı kuramıyorum açıkçası...

Ama doğruyu söylemek gerekirse hatırladığım kadarıyla bu kombinasyonu denemedim.

Denemeden bir yargıya varmayacağım. Deneyeceğim. Tavsiye için teşekkürler. Eğer bunu aldıktan sonra cehenneme gidersem o zaman siktir git. 🤣

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Reaction score
97
Henüz yapmamış olmanız, bana güvende olduğumu söylüyor :p