Kje lahko najdem zanesljivega ponudnika storitev VPN?

davidliam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni vsi, v zadnjem času imam nekaj težav s svojo trenutno storitvijo VPN, nimam pojma, zakaj se vedno znova sama odklopi, in to je res začelo ovirati tudi moje delo. Nekdo, ki ga poznam, mi je povedal o aplikaciji VPN za Windows. Ali jo je kdo od vas že kdaj preizkusil?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
VPN ima način, da se včasih odklopi. Ste že slišali za funkcijo stikala za prekinitev delovanja (Kill Switch)? Funkcija Kill Switch prekine prenos podatkov, če se omrežje VPN v določenem trenutku prekine.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Za hitro in zanesljivo omrežje VPN, ki ne hrani nobenih dnevniških zapisov o vaši povezavi, vam lahko priporočim le Mullvad VPN, ki je omrežje VPN s sedežem na off-shore, cena na mesec pa je približno 5 dolarjev, kar je, predvidevam, dostopno za vsakogar
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Uporabite program Mullvad in plačajte prek XMR

To je resno edino omrežje VPN, katerega uporabo priporočam.
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3

Mislim, da sprejemajo samo BTC
 

HCL

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mullvad in PP sta najboljša
 

Flaffy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mislim, da samo lasten strežnik vpn
 

hgfhgjkh

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Expressvpn je nekoliko dražji od drugih ( https://www.expressvpn.com/order), vendar ima sedež v tujini , prav tako so zelo znani po svoji politiki brez dnevnikov + imajo možnost kill switch



Kot smo januarja 2017 sporočili turškim organom, ExpressVPN nima in nikoli ni imel dnevnikov povezav strank, na podlagi katerih bi lahko ugotovili, katera stranka je uporabljala določene IP-je, ki so jih navedli preiskovalci. Poleg tega nismo mogli videti, katere stranke so v zadevnem času dostopale do Gmaila ali Facebooka, saj ne vodimo dnevnikov dejavnosti. Menimo, da sta zaseg in pregled zadevnega strežnika VPN, ki so ju opravili preiskovalci, potrdila te točke
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
samo vprašanje..
moramo ves čas uporabljati VPN? ali samo na tveganem spletnem mestu...
drugače Tor ni dovolj?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Uporaba ponudnika VPN za brskanje z običajnimi brskalniki krepi vašo zasebnost, vendar morate sprejeti še več ukrepov, da se podatki o vas ne bi ves čas zbirali. Za spletna mesta, kjer ste se registrirali s svojimi resničnimi podatki, ni treba uporabljati ponudnika VPN.
TorBrowser je vedno dobra izbira, saj lahko z dodatnim omrežjem VPN šifrirate svoje podatke, ki gredo v omrežje Tor, vaš ponudnik internetnih storitev pa ne bo vedel, da uporabljate Tor. To je dodatna varnost, za katero morate najprej vzpostaviti povezavo VPN in nato zagnati brskalnik Tor, nato pa uporabljate Tor prek VPN.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Da... Tor znotraj VPN je precej varen, vendar zelo počasen...
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Hvala za nasvete
 

badrobtr06

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
vip72 najboljši bruh zaupaj mi
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
https:// myvpn.run/

Ta program je uporaben za hitro konfiguriranje osebnega strežnika VPN.


Z enim dotikom konfigurirajte kateri koli strežnik prek varnih protokolov L2TP, PPTP, OpenVPN, WireGuard, ShadowSocks.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
In kako me anonimizira? Pri tem ni nobene razlike, ali uporabljam svoj IP naslov IPS ali gostitelja strežnika VPN, ki sem ga plačal.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zasebni dostop do interneta za plačilo sprejema kriptovalute in ne zahteva osebnih podatkov. Njihova trditev No Logs je bila večkrat preizkušena tudi na sodišču in očitno je zakonita.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nekako dvomim, da pri podjetju s sedežem v ZDA zakoni te države predpisujejo nekaj povsem drugega.
In drugič, s tem ponudnikom imam omejene povezave. Kako bodo preverili, koliko povezav sem opravil hkrati, če ni dnevnika? To je laž, da beležijo vas in vaš IP.
Kripto ni anonimen, plačati moraš s paysafecard ali primerljivo kartico ali z gotovino v kuverti.
Ne verjemite vsemu, kar zagotavljajo ponudniki VPN in mediji, ki poročajo o njih.
 

The Ghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1

Zavedam se teh tveganj in osebno se držim uporabe omrežja Tor, vendar OP izrecno sprašuje o VPN in po mojem mnenju je zasebni dostop do interneta tam verjetno najvarnejša izbira.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Obstajajo tudi boljši ponudniki.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Kakšno je vaše mnenje o omrežju NordVPN?
 
Top