WHATSAPP | ANDROID !!!OPOZORILO!!!

Pozdravljeni vsi člani skupnosti BB. Želim vam povedati, kaj sem ugotovil pred kratkim. Romunska policija je ujela veliko število preprodajalcev drog. Nekateri med njimi so bili moji dobri prijatelji. Šlo je za precej dolg primer, v katerega je bilo vpletenih veliko ljudi.
Nazadnje se je izkazalo, da so vsi uporabljali telefone z operacijskim sistemom Android in aplikacijo Whatsapp. Zdaj se kot vsak preprodajalec poskušate čim bolj zaščititi. Člani skupine so mislili, da če po napisanem besedilu izbrišejo sliko in pogovor, so varni ... Vendar žal niso bili varni. Večina jih je navedla geslo iz svojega telefona v prepričanju, da v telefonu nimajo ničesar, kar bi lahko našli, drugi so imeli pin številko, sestavljeno iz 4/8 znakov. Nazadnje mi je včeraj eden od njih pokazal 400 strani dolgo obtožnico, ki sem jo zelo pozorno prebral. V njej sem videl veliko stvari. Toda največ sem videl njihove pogovore na Whatsappu, slike in videoposnetke. Iskreno sem mislil, da je WhatsApp šifriran od konca do konca. In res je šifriran od konca do konca, kar pomeni, da pogovora med prenosom ni mogoče prestrezati. Problem je ANDROID, telefon z operacijskim sistemom Android ustvari mapo v notranjem pomnilniku DATA. V tej mapi se ob namestitvi aplikacije ustvarijo imeniki. Tako lahko policija vidi popolnoma vse. Opazil sem, da aplikacija SIGNAL nima ustvarjenega imenika. Tisti, ki je dober.
Ne želim reči, da je Android slab telefon ali whatsapp. S tem prispevkom želim povedati le to, da ni tako zelo pomembno, katero aplikacijo uporabljate za komunikacijo... Najpomembnejše je, da imate ALFANUMERIČNO geslo z vsaj 10 znaki. Vem, da je nadležno vsakič znova vtipkati geslo, vendar je bolje biti varen kot žalosten.
Stvari, ki jih lahko naredite za dodatno stopnjo zaščite!!!
Če imate iPhone xs navzgor, aktivirajte način zaklepanja. To bo onemogočilo USB.
V sistemu ISO/Android lahko aktivirate tudi funkcijo FIND MY PHONE in geslo zaupate nekomu, ki mu zaupate. V primeru, da vas ujamejo pri izvajanju ponastavitve tovarniških nastavitev na ICLOUD ali GOOGLE.


Varujte svoj hrbet, zaščitite svojo družino, podprite BreakingBad
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Vse to je nesmisel. Naša ekipa se z zdravili ukvarja že več kot 10 let, nekateri najstarejši člani pa so v tem poslu že skoraj 20 let. V trenutni realnosti je uporaba priljubljenih sporočil primerljiva s srčno izpovedjo. Neko izraelsko podjetje oskrbuje vse razvite države z opremo, imenovano UFED. Ta oprema omogoča, da LE pridobi vse iz telefonov iPhone, računalnikov Macbook in drugih operacijskih sistemov.
Edina možnost je uporaba operacijskega sistema na USB (Whonix/Tails). Na svoji napravi ne pustite nobenih sledi. Za komunikacijo uporabljajte jabber+otr. In seveda ne morete uporabljati poštnih storitev, temveč le mrtve točke. Devet od desetih aretacij spletnih prodajalcev drog je posledica dejstva, da so prepoznani po svojih pošiljkah.

Če vam kdo reče, da lahko varno prodajate droge prek spleta z uporabo telefona iPhone/Android in aplikacije Whatsapp, mu pljunite v obraz.

Resnično me preseneča, kaj pišejo anonimni strokovnjaki s kavča. Za večino je prisotnost JS na spletnem mestu sprožilec, ki osebo odvrne od uporabe spletnega mesta v darknetu. Toda pustiti svoj naslov pri nakupu drog na spletnem mestu je tako, kot da bi rekli "Pozdravljeni".
Časi, ko je bil JS nevaren, so že zdavnaj minili, razen seveda če razvijalci v svojih projektih uporabljajo Googlov JS.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Izpolnjevanje zahtevkov za cellebrite ufed touch 2.
Izraelsko podjetje uporablja 0day exploite, telefona ni mogoče zaščititi na noben način...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Hvala za delitev tega. Dober prispevek HEISENBERG
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Ne bi se bali, da bi se ujeli, če bi se zgodil najslabši možni scenarij, ampak ja, Signal je boljši ali iphone
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
V vsakem primeru bi morali uporabiti nekaj, kot je SD Maid, da bi ohranili urejenost sistema. Zase imam načrtovano vsakodnevno izvajanje čiščenja.

SD Maid lahko najdete Od tukaj:


FERr1kxWuB
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Edina stvar, ki mi pri tej aplikaciji ni všeč, je, da v najboljšem primeru očisti moj telefon. Ni mi všeč, da se kar koli nešifriranega pošlje v strežnik in ni pod mojim nadzorom. Morda lahko očistim telefon, vendar nič drugega.
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
zakaj ne bi uporabljali aplikacije seje.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Uporabljam sejo. Mislim, da sem paranoičen glede aplikacij za sporočanje. Session, če je dokaj varna
 
Top