Question kaj je zdravilo, ki ga je mogoče izdelati ali uporabiti iz gospodinjskih aparatov ali kemikalij

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Katera zdravila lahko izdelate iz nekaterih kemikalij, ki jih lahko brez težav kupite ali jih že imate? (Upam, da je to prava tema)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kloroform pa ni priporočljiv. Verjetno obstaja nekaj lokalnih rastlin, iz katerih lahko pridobivate zdravila. Verjetno pa ne krokodil. V kateri državi ste, v kateri regiji?
 

justalooker

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Živim v državah EST čas hvala za odgovor
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Divja solata
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Čarobne gobe rastejo spomladi od New Jerseyja do Misisipija in poleti v Južni Karolini fla. Ga. TEXAS ECT. Sassafras albicans raste na severovzhodu ventilator naredi mda/mdma 🤔tam je veliko Dataram strumonium ne bi se ukvarjal, phalaris grass in Illinois bundle flower imajo Dmt🤔 je 4 zjutraj, okoli je še nekaj drugih rastlin. V lekarni lahko dobite psevdoefedrin, previdno 9 g/mesec. Amanda muscaria var. guessowii je res pogosta.....jutri se bom spomnila še na kaj.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Lahko gojite mak marihuano in več drugih dobrih rastlin, zato mislim, da ni izključeno, da bi izdelali krokodil 😅
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
507
Reaction score
236
Points
43
Ali se ne morete opiti od muškatnega oreščka? Nikoli ga nisem poskusil. Lahko bi bilo grobo
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Ni priporočljivo, verjemite mi, kokoš je katastrofalna, če pa že, pijte veliko mleka, pomaga jo zadržati
 
Top