Question Kakšna je veleprodajna cena za kilogram amfetamina in metamfetamina na evropskem trgu?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Rad bi poznal odgovor na to vprašanje, hvala vsem!
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Hitrost amfetamina je približno 1200-1800 EUR za kg, v Združenem kraljestvu je to 900-1500 GBP za KG

Mdma to je približno 4000-5000 EUR v Združenem kraljestvu to je približno 3500 do približno 5 tisoč funtov, odvisno od območij itd.

To vprašanje je bilo postavljeno že večkrat, bi morali iti skozi niti mate
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Kako je mogoče, da je konoplja ali hašiš na kilogram whosale vreden več kot amfetamin?
 
View previous replies…

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
Da, tako je, kolega, kilogram amfetamina speed je cenejši od kilograma hašiša in trave
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Torej mislim, da se ne splača, semena plevela so v moji državi legalna, težava je, da je za sajenje plevela potrebna velika površina, vonj, namakalni sistem, helikopter lahko iz zraka vidi, kaj je v rastlinjaku ... vendar še vedno mislim, da se to bolj splača kot izdelovanje amfetamina.
Tudi proizvodnja amfetamina ni enostaven postopek, saj bi moral najprej izdelati prekurzor (P2P), če bi ga kupil od kitajskega dobavitelja, bi me prevarali.
Razmišljam o proizvodnji MDMA ali sajenju marihuane, moj cilj je proizvodnja v velikem obsegu in prodaja na debelo, prvotno sem načrtoval proizvodnjo LSD, vendar je proizvodnja njegovega predhodnika (lizergična kislina) zelo zapletena in se uporablja veliko število reagentov , ta zadeva s trgovino z drogami je zmešnjava
 

Drsmurf

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
15
Reaction score
19
Points
3
@chemistry.mob pravzaprav mislim, da so v vsej EU semena plevela zakonita za gojenje v velikem obsegu bi verjetno potrebovali šotor XL, za visok donos pa je najbolje, da to storite v hidroponiki, kot je RDWC, odvisno od ravni znanja, videl sem nekaj fantov, ki so zlahka dobili 9oz iz 1 rastline rdwc, očitno pa štejejo izkušnje. Trenutno so pri gojenju plevela stroški električne energije v Evropi zelo visoki, zato se ne splača, če jo nameravate plačati zakonito, očitno so nekateri, ki kradejo električno energijo, vendar jih rastne hiše vedno zalotijo in ja, glede helikopterja, ki vidi, da je to toplotna moč, uporabljajo termovizijske kamere za iskanje hiš, ki ni velik problem z LED lučmi danes, saj je toplotna moč zelo minimalna in če imajo dober sistem prezračevanja in filtre, to ni velik problem za vonj, edina pomanjkljivost je, da traja 3-4 mesece od semena do rezanja plevela, plevel je vredno gojiti le, če imate večno nastavitev, kjer se žetev izvaja vsakih nekaj tednov in imate dobro staro matično rastlino itd.

Amfetamin ja, ni veliko vreden, vendar ne bo trajalo 3 mesece, da naredite kilogram, vse je odvisno od strank, ki jih imate, kakšno je povpraševanje.
Kemija na dolgi rok mislim, da se naučite to in obvladajte amfetamin in nato preidite na mdma z mdma obstajajo različni načini prodaje , lahko izdelate tablete xtc iz mdma, ki jih naredite, in ustvarite večji dobiček. In v zvezi s p2p lahko prekurzorje zlahka dobite iz Kitajske od zakonitih podjetij na začetku stroški opreme so lahko dragi, vendar je vredno po prvem poskusu.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Hvala za nasvet, kolega, ali priporočate kakšnega dobavitelja kitajskih kemijskih predhodnikov?
Kje imam zagotovilo, da bo originalni CAS prišel do mene, saj tudi če plačam prek alibabinega depozita in prejmem nadomestni izdelek, ne morem zahtevati vračila denarja, ker omenjeni kemijski predhodnik krši alibabina pravila, zato alibaba ne zaščiti mojega nakupa
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Gojenje plevela je dolgotrajen in naporen proces.
Bilo bo lažje kot izdelava sinteze, vendar boste morali porabiti čas in trud
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28

Ali ni bilo to stanje pred 3-4 meseci popolnoma obrnjeno Ike? Ali ni bil kilogram kot 6000 ameriških dolarjev okoli konca leta
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Američani ne poznajo amfetamina, samo metamfetamin, imajo ga zlahka na voljo na recept v obliki adderala in drugih
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
V evropi je cena metamfetamina bistveno višja kot v ZDA. Običajno se giblje med 10 in 15 kilovati. Ne vem, ali sem se spotaknil, vendar se mi zdi, da sem tu videl nekaj, kar je govorilo, da je veleprodaja metamfetamina v češki republiki približno 22.500EUR/KG. To je jebeno smešno

V ZDA je cena metamfetamina približno 3000-6000 USD/KG, vendar je 6000 zelo malo verjetno.
 

UrbyDOPE

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 15, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Ja, najnižja možna cena tukaj je približno 18-20 tisoč evrov, morda več, če želite HCL in najboljšo čistost.
Možnih je tudi 12-16k, vendar večinoma ni očiščen in rekristaliziran.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
To je v veliki meri odvisno od točno določene države in regije. Opazil sem, da se cene v mestih od ulice do ulice močno razlikujejo. Tako kot pri vsem drugem je tudi pri nas najdražje glavno mesto posamezne države, pri čemer je središče mesta zlati rudnik. Kljub temu bi le bedak prodajal na tako naseljenih območjih, čeprav je donosnost bistveno boljša. Ne pozabite, da je denar brez vrednosti, če ga ne morete porabiti. V zaporu boste na koncu tako ali tako kupili par očal za 300 dolarjev.

Izjemno je odvisno tudi od posameznega prodajalca. Nekateri imajo nenavadno nizke cene, ki pa postanejo očitne, ko izdelek dejansko preizkusite ali celo samo vidite. Drugi ljudje imajo smešne cene za izdelek, ki je zgolj povprečen. Če pa boste iskali, boste sčasoma našli tisto osebo, ki ima visoke cene, vendar so njeni izdelki preprosto super in vredni. Kakovost > količina je način, kako bi moralo biti. Vsakdo, ki izdeluje droge, bi moral raje zahtevati več denarja, vendar zagotoviti boljši izdelek in ne obratno.
 
Top