Question zelo poceni proizvodnja zdravil

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Pozdravljeni, mi lahko poveste, ali so v proizvodnji res poceni zdravila in kako jih pripraviti. Ali so bolj podobne amfetaminu ali LSD ali kakšni drugi drogi ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
kakšen je proračun in kakšen je cilj?

amfetamin je poceni, lsd ni uresničljiv
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Benzodiazepini, za katere sem slišal, so poceni na odmerek. v 1 seriji sintetiziraš na tisoče odmerkov. toda potem je doziranje in stiskanje tablet ozko grlo.
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
mora biti res poceni. cenejši od metamfetamina ali mefedrona, ker so v moji državi izdelki za proizvodnjo 4-MMC dragi in težko dosegljivi
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
vem, kako deluje 4-MMC, ker je res priljubljen v moji državi, vendar želim narediti nekaj podobnega lsd ali mdma
 

cookin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2021
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Ali mi lahko pošljete povezavo do kakšnega foruma o tem?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A-PVP je na nekaterih trgih pridobil na priljubljenosti. Ta snov ima preprosto in poceni sintezo, zelo močan učinek in majhen odmerek. Pred kratkim smo posneli videoposnetek o sintezi te snovi, ki bo morda zanimal veliko ljudi.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/media/%CE%B1-pvp-synthesis.47/
 
Last edited by a moderator:

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Ne, samo iz druge roke sem slišal, da dobite pošastne donose v primerjavi z odmerkom, nimam znanja ali izkušenj na tem področju
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
mi lahko kdo pomaga... potrebujem pomoč pri sysnthesis 5CLADB in morda drugih kanabinoidov..... prosim, obrnite se na mene, potrebujem vašo pomoč!!!
Hvala vnaprej
 
Top