Prodaja izdelkov

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Hej, fantje,
Na trgu zdravil sem nekoliko nov, vendar nekaj vem o kemiji,

zanima me, da bi začel kuhati katero koli drogo, vendar ne vem, katera je najcenejša za proizvodnjo, prav tako ne poznam običajnih cen na ulici in na debelo, mi lahko kdo da kakšen predlog?

Hvaležen sem za vse vrste informacij
-Lamorak
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Sinteza skoraj vseh vrst zdravil je poceni, vse je odvisno od razpoložljivosti reagentov. Sintetizirate lahko amfetamin, mefedron ali kanabinoide, vse vrste imajo svoje povpraševanje. Iz katere regije ste? In kaj lahko sintetizirate? Vso podporo vam lahko zagotovimo v zasebnih sporočilih, samo pišite mi.
 
Last edited by a moderator:

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Iščem nekoga, ki prodaja izdelke in je zanesljiv pri pošiljanju.
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
😅Mislim, da večina ljudi tukaj govori angleško, priporočam vam, da storite enako. Jaz to počnem, hahahaha
 

luxurycash

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
moje sporočilo je bilo torej poslano v španščini jajaj, kje lahko dobim izdelke za latinsko ameriko?
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Hej, ali bi slučajno vedeli, kako se naredi papir z začimbami? Potrebujem ga čim prej
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Izdeloval sem samo mešanice za kajenje in hašiš. Papir je narejen očitno enako: papir z izračunano količino kanabinoida morate namočiti v topilo in ga posušiti.
 

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ali bi mi pokazali ali povedali, sploh ne vem, katere kemikalije naj uporabim in kje jih najdem. Vedno sem jih kupoval že izdelane
 

godson

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Zagotavljam lahko vse vrste kemijskih izdelkov in vmesnih proizvodov ter kemijskih instrumentov
 
Top