Defendant found to be a scammer Prevara se ukvarja s spanapa

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
To vprašanje sem objavil že pred tednom dni, vendar je takrat @spanara prišel na vejo z odgovorom, tako da je očitno teksto odstranil administrator.

Ta teden je spet minil brez kakršnega koli rezultata: in nima smisla čakati nobenega od prodajalca, razen jasnega in neposrednega vračila denarja.

To ni bil prvi posel in prvi posel je bil celo v redu. Zato sem 14.04.23 brez oklevanja prenesel kriptovaluto.
Toda to trenutno naročilo ni bilo poslano v dveh tednih, zato sem prišel sem na forum. Nato sem takoj, ko sem objavil težavo, dobil od prodajalca odgovor s prazno številko za sledenje in standardnim "blahblahblah-be-calm-sending right-now".
Naj opozorim na dejstvo, da pošiljka s to številko za sledenje ni bila nikoli poslana? Seveda ni bila((((
Sveti! V zadnjem tednu sem dobil več odgovorov s standardnim "jutri", ki se nadaljujejo do točke, ko ni treba poslati. To dejstvo je bilo izpostavljeno prodajalcu in obljubljeno je bilo vračilo denarja. Ali naj opozorim na dejstvo, da denar ni bil vrnjen? Ni bilo((((

Upravitelju. Kopijo elektronskega sporočila z natančnimi podatki v PM na zahtevo. Prosim, ne zapirajte teme, dokler ne bo rešena.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
ni dober videz @spanapa samo povrni denar frajerju
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Od @spanara nisem slišal ničesar. Niti blaga niti vračila denarja.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Saj veste, kaj bodo ljudje rekli: Zakaj niste uporabili depozita?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tudi sam se sprašujem isto vprašanje. hahaha.
verjetno zato, ker to ni bil prvi posel in želim biti dobra oseba in prodajalcu olajšati delo.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Samo Escrow dude, opravičujem se za to.

Kako žalostno je slišati, da je @spanara to potegnil s seboj, kakšna škoda - ta prodajalec je imel potencial za rast.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top