Metodologija za nego kože

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Meta ima sloves, da ljudem greni kožo. To lahko potrdim iz prve roke. Ali ima kdo, poleg običajne higiene, kakšna priporočila o sredstvih za odpravljanje učinkov metamfetamina na kožo. Dovolj mi je, da sem videti kot mutant.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ja, pred kratkim sem prvič poskusil metamfetamin in se brez razloga popraskal po vratu. osebno sem ugotovil, da mi je pomagalo, da sem si povezal lase, po tem sem se prenehal toliko ukvarjati s svojimi lasmi/vratom. slišal sem, da lahko prenatalni dodatki pomagajo pri rasti las ter izboljšajo kožo in nohte, zato morda poskusite s tem. obstajajo tudi drugi dobri vitamini. jemljite dodatke in jejte zdravo in vse bo v redu.

Če imate težave s puljenjem kože, imejte zelo kratke nohte. pomembna so tudi mila in šamponi, ki jih uporabljate. uporabljajte nežne, najbolje takšne za suho/poškodovano kožo/lase. ne pozabite ostati hidrirani, tako zunaj kot znotraj. nanesite losjon, potem ko se uredite, in pijte veliko vode.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Naredili ste veliko preveč. Če ga lahko izmerite, n naredite 5 mg n od tam navzgor do želenega učinka. Jaz vzamem 5 mg vsakič na vsake toliko časa. Tako majhne količine imajo manjši ef3kt na vaše telo. Bodite previdni. Vedno razmišljam, kako lahko zmanjšam slabe stranske učinke, nato pa naredim majhen odmerek in grem od tam. Pred tem vzemite tudi multivitamin ali kaj drugega. Rad imam huel, preden se lotim katerega koli zdravila.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Včasih sem bil velik ljubitelj addijev, ki so bili v bistvu stisnjeni metamfetamini. Nikoli nisem imel težav s praskanjem ali nabiranjem. Pri metamfetaminu je pomemben vidik, da poskrbite zase, dovolj spanja. Ko postanete zasvojeni, je to verjetno težko, toda priložnostni uporabnik, spite, ko ne uporabljate
 
Top